Forum - BOKSER.ORG
Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez (/thread-1951.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez - kubala1122331 - 27-07-2014 02:53 AM

U mnie jako tako chodzi, tnie się, ale da radę oglądać.


RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez - Krzych - 27-07-2014 02:56 AM

Oj dobra walka się zapowiada. Szkoda, że Perez pewnie potem padnie kondycyjnie.

Eh, ten polski komentarz. Czy nikt w tym kraju nie umie czytać walki? Pierwsza dosyć pewna runda Pereza, a oni że to pierwsza Jenningsa.

Wyłączę ich w końcu bo to szkoda słów na ten komentarz...

Perez się już tylko przytula, a walka mu ucieka.

Perez się słania i przytuła a Jennings atakuje - komentator: To Perez narzuca swój styl.


RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez - Gogolius - 27-07-2014 03:32 AM

Bryant to wygrał, ja tam znalazłem trzy rundy dla Pereza, może ze dwie wyrównane można mu podciągnąć, ale remis to byłby wieeeelkii prezent dla Mike'a. Komentatorzy do bani, jednym z nich był G. Proksa czy się przesłyszałem? Fatalna sprawa, walka rwana, szarpana, obaj niewiele trafiają, a ja słyszę, że Mike walczy swoje, a Bryant jest zagubiony 0_0

Ogólnie pojedynek mnie rozczarował, spodziewałem się lepszej formy Pereza i szybszych nóg Jenginnsa. Obaj woleli ponaparzać się w półdystansie z celnością rzędu 15%, klinczami. Walka rwana i niefajna.

Sędzia przesadził z tym punktem na koniec, okej był cios po komendzie, ale jakiś taki wypchany bez zagrożenia + wcześniej nie było ŻADNEGO ostrzeżenia dla jednego lub drugiego.


RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez - Krzych - 27-07-2014 03:34 AM

117-110 Jennings. Ostrzeżenie słuszne, ewidentny cios 2-3 sekundy po kilkukrotniej wyraźnej komendzie stop i w trakcie wkraczania sędziego. Perez poza przytulaniem, pajacowaniem, wchodzeniem głową a najbardziej optymistycznie obijaniem rękawic Jenningsa nie zrobił za wiele.


RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez - Gogolius - 27-07-2014 03:36 AM

Ogólnie Jennings słabo wypadł na tle takiego Pereza, jakoś nie widzę go na jeszcze wyższym szczeblu. Choć oczywiście co walka to inna sprawa. Ale jest taki... rzemieślniczy. Bez błysku.

Perez w sumie zrobił to co musiał zrobić czyli w półdystansie niwelował przewagę warunków, ale niewiele ciosów + słaba celność + spadek kondycji w drugiej połowie walki = słabiutko.

By-By niejednogłośnie i to dzięki temu punktowi zabranemu w ostatniej rundy, ja to chyba inny pojedynek oglądałem...


RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez - Krzych - 27-07-2014 03:40 AM

Sędziowie znów na topie, oni chyba wszyscy postanowili zostać gwiazdami.


RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez - kubala1122331 - 27-07-2014 03:40 AM

Dla mnie bliska walka... 115-113 Bryant Jennings, może nawet 115-114. Remis to maks dla Pereza, ale dopuszczalne.
Świetne widowisko. Jak usłyszałem remis na końcu (a to było 114-113...) to zawał przeszedłem, bo kupę kasy włożyłem w bet Jennings PTS Smile


RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez - Maynard - 27-07-2014 03:45 AM

Słabiutko Perez, nie wiem, jak on "przepracował" te przygotowania, patrząc na jego kondycję. Jennings to również przeciętny zawodnik, ale przynajmniej dobrze przygotowany. Wypunktowałem 116-111 dla Amerykanina.


RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez - Krzych - 27-07-2014 03:49 AM

No jak się punktuje pchanie się sadłem, głową i głupie miny to można dać remis, ale jeżeli punktuje się boks to nie da się.

Ogólnie to tak powinny wyglądać gale. 5:00 i walka wieczoru, a nie 1000 jakichś gównianych walk i walka wieczoru o 7.

No nie miał kiedy stream paść...

No Geale dobrze wygląda. Nareszcie ktoś kto coś potrafi.

Proksa chyba ćpa


RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez - kubala1122331 - 27-07-2014 04:04 AM

Gołovkin ładnie się prezentuje, może to długo nie potrwać.