Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek vs Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka (/thread-1953.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka - Martin - 11-11-2014 10:53 AM

Powietkin zrobiłby z Adamkiem to co zrobił z Wawrzykiem nie oszukujmy się, właśnie m.in dlatego chciałem zwycięstwa Artura. Dobrze się stało, że Szpilka zwyciężył.


RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka - Gogolius - 11-11-2014 11:15 AM

O, zagadka sie rozwiazala. Ta Ameryka jako miejsce walki troche mylila, a tu chodzilo o Povietkina.
No w takiej formie to by zostal Tomek zmieciony z ringu...


RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka - Krzych - 11-11-2014 12:32 PM

Z jednej strony dobrze że przegrał, choć sam na pewno wolałby mieć porażkę z Povietkinem niż ze Szpilką. Plus potężna kasa za walkę z Rosjaninem. Ale to tylko pokazuje jak bardzo Adamek jest skończony, skoro mając w perspektywie taką walkę nie potrafił przycisnąć ze Szpilką i walczył tak jakby go w ogóle myślami nie było w ringu. Nawet mając Szpilkę przy linach nic nie robił, co było już tak frustrujące, że momentami chciałem tam wskoczyć i mu zajebać w łeb żeby się obudził. Jeżeli ktoś mając prawie milion za walkę z przeciętniakiem i kolejny milion jak nie więcej w perspektywie przy wygranej, za walkę z zawodnikiem z topu gdzie jest szansa na wywalczenie kolejnego title shota, nie potrafi się zmotywować, no to pora kończyć i to w trybie natychmiastowym.


RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka - RedHawk - 11-11-2014 01:30 PM

Daliście się nabrać na tego Povetkina? przecież to tylko plotka puszczona przez Przemka G. Adamek sam wspomniał, że NIC o walce z Povetkinem nie wie.


RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka - Calaf - 11-11-2014 05:00 PM

Zgadzam się z RedHawkiem, wg mnie walka z Sasza to bajeczka. Gdyby tak miało być Adamek bardziej by się wysilil,zresztą o ilu ja już super hiper zajebistych rywalach Tomka nie słyszałem...


RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka - redd - 11-11-2014 05:30 PM

Pewnie Adamek był jednym z kilku pięściarzy, którzy byli brani pod uwagę jako potencjalni rywale dla Powietkina. Nikt nikomu pewnie nic nie obiecał, odbyły się jedynie wstępne rozmowy.


RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka - Wietnam - 11-11-2014 06:06 PM

Co myślicie o tym że Adamek mógłby stoczyć w Polsce, , jeszcze jedną (pozegnalną) walkę z Dragonem Sosnowskim?Pożegnalna walka dla obu.Z werdyktem oczywiście Smile,,


RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka - RedHawk - 11-11-2014 08:32 PM

Sosnowski dla Adamka? nie no bez przesady. Myślę, że walka z Rekowskim byłaby fajna. Tak czy siak nie chciałbym już Adamka zobaczyć w ringu... chyba, że w roli trenera. Co powiedzielibyście na to żeby Adamek zabrał Szpilkę do USA i zaczął go trenować? Szpilka zaczyna osiągać sukcesy w USA, odwraca się od Adamka, dochodzi do bójki między nimi pod pobliskim barem i Adamek rewanżuje się Arturowi w ulicznej bójce?


RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka - Martin - 11-11-2014 08:57 PM

(11-11-2014 08:32 PM)RedHawk napisał(a):  Co powiedzielibyście na to żeby Adamek zabrał Szpilkę do USA i zaczął go trenować? Szpilka zaczyna osiągać sukcesy w USA, odwraca się od Adamka, dochodzi do bójki między nimi pod pobliskim barem i Adamek rewanżuje się Arturowi w ulicznej bójce?

@RedHawk
Co Ty pijesz?


RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka - Wilczekstepowy - 11-11-2014 09:02 PM

Myślę, że Adamek mógłby się poczuć obrażony taką propozycją. Wink No chyba, że za dobrą kasę.

Co do trenerki, to nie wiem, czy ktoś taki jak Tomek potrafiłby przekazać swoją wiedzę. Facet ma ogromne problemy z rozwijaniem swoich myśli.