Forum - BOKSER.ORG
Krzysztof Głowacki - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Krzysztof Głowacki (/thread-2048.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Krzysztof Głowacki - redd - 23-03-2017 09:57 PM

Uważam, że taki rywal, jak na walkę po kontuzji i całkiem długiej nieaktywności, jest jak najbardziej ok.Wprawdzie Meroro w ringu bardziej przeszkadza, niż dąży do zwycięstwa, ale przy tym jest śliski i niewygodny, przez co powinien dać kilka rund Głowackiemu na rozgrzewkę / odrdzewienie przed poważniejszymi bojami. No chyba, że Namibijczyk jest już faktycznie rozbity, ale to wyjdzie w praniu.


RE: Krzysztof Głowacki - kubala1122331 - 23-03-2017 10:52 PM

W sumie dość ciekawa gala się w tym Legionowie szykuje. Może rywale Zimnocha i Głowackiego to nie najwyższa półka, ale jak dla mnie całkiem okej. Szczególnie Meroro może dać Głowackiemu kilka potrzebnych rund. Na Granta szczególnie nie liczę, ale jeśli Zimnocha był w stanie znokautować bum Mollo, to Grant wcale nie musi być bezradny. Ciekawa gala przed nami.


RE: Krzysztof Głowacki - Gogolius - 24-03-2017 03:27 PM

Czujecie to?
Głowacki odmawia walki na undercardzie Zimnocha. Albo walka wieczoru albo rezygnuje. Takie info podał Fudala (to chyba ktoś z obozu Głowackiego).

Ja wiem, że to były mistrz świata, a Zimnoch jest nikim, ale sorry - walka z Grantem wydaje mi się czymś ciekawszym niż zapasy z journeymanem nastawionym na przetrwanie.

Ale ego -_-


RE: Krzysztof Głowacki - Hugo - 24-03-2017 04:00 PM

Uważam inaczej. Meroro to czynny bokser średniej klasy. Grant to wrak wyciągnięty ze śmietnika. Walka z Grantem to żenada. Już lepszy byłby Saleta.


RE: Krzysztof Głowacki - redd - 24-03-2017 04:09 PM

A ja go rozumiem. Facet dał wojnę z Huckiem, Cunninghamem i postawił się zawodnikowi z być może potencjałem na P4P. Wcześniej pozostawał w zupełnym cieniu Włodarczyka, Szpilki, a nawet Kołodzieja i teraz znowu miałby ustępować średniakowi i bokserskiemu wrakowi?

Zresztą Głowacki pewnie dostrzega, że promotorzy grubo kroją grunt pod kasową walkę Zimnoch vs Szpilka, a on najpewniej dalej finansowo będzie dreptał w miejscu. Nawet jeśli dostanie potyczkę z Gassijewem, to najpewniej banku nie rozbije, a do tego straci sporo zdrowia (niezależnie od wyniku). Tym bardziej nie dziwię się, że walczy o swoją pozycję.


RE: Krzysztof Głowacki - Wietnam - 24-03-2017 04:42 PM

Niech Glòwka zje Snickersa bo po opini skromnego zawodnika zaczął gwiazdorzyć, i to po stracie pasa
dopiero! . Niech rezygnuje z walki nikt go nie zmusza.


RE: Krzysztof Głowacki - Hugo - 24-03-2017 10:14 PM

Główka i tak za długo siedział cicho i potulnie. Najwyższy czas, żeby walnął pięścią w stół i przywołał swoich promotorów do porządku. Od ponad półtora roku jest zdecydowanie najlepszym polskim zawodowym bokserem, co nie przełożyło się odpowiednio ani na sławę, ani na pieniądze. To, że jego 3 doskonałe walki przeszły w Polsce bez większego echa, to wina promotorów. Jak sama nazwa wskazuje dupa jest od srania, bokser od boksowania, a promotor od promowania. Za to bierze swą dolę, żeby boksera należycie wylansować. CW to nie jest waga ciężka, ale byli też cruiserzy, którzy w boksie dorobili się bardzo dobrej kasy. Nie tylko wieloletni mistrzowie świata, jak Huck, czy Lebiediew, ale także "wieczni pretendenci", jak Arslan i Afolabi. Ten ostatni zgarnął pół miliona euro tylko za swą ostatnią walkę z Huckiem, której wziąć Głowackiemu nie pozwolono. Taki bokser, jak Głowacki musi w Polsce walczyć w walce wieczoru, choćby boksował przeciwko Latopolskiemu. A jeżeli jego promotorzy koniecznie chcą robić pieniądze na ściąganiu bokserskich wraków, to niech zamiast Granta dla Zimnocha ściągną Roya Jonesa dla Główki.


RE: Krzysztof Głowacki - Wilczekstepowy - 30-03-2017 02:04 PM

Głowacki ponoć kontuzjowany. Ciekawe czy naprawdę czy też faktycznie aż tak bardzo nie chciał walczyć przed Zimnochem?


RE: Krzysztof Głowacki - Hugo - 30-03-2017 02:55 PM

(30-03-2017 02:04 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Głowacki ponoć kontuzjowany. Ciekawe czy naprawdę czy też faktycznie aż tak bardzo nie chciał walczyć przed Zimnochem?
Myślę, że raczej nie chciał pełnić roli naganiacza w bezwartościowym sportowo przedsięwzięciu mającym jako jedyny cel nabicie kabzy promotorom.


RE: Krzysztof Głowacki - kubala1122331 - 31-03-2017 07:41 AM

Średnio wierzę w te kontuzję. Nie spodziewałem się, że u Krzyśka kiedyś poziom wody sodowej przekroczy dopuszczalne granice Sad