Forum - BOKSER.ORG
Braehmer - Głażewski - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Braehmer - Głażewski (/thread-2061.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Braehmer - Głażewski - CCConeser2 - 06-12-2014 11:33 PM

Nazwisko wprowadza w błąd, to powinien być Paweł Szklarz. Rozumiem, cios mógł odczuć, ale nawet nie próbować się podnieść!?


RE: Braehmer - Głażewski - BMH - 06-12-2014 11:33 PM

Walki nie widzialem, ale znam relacje.Sad Szkoda, ale co zrobic, taki sport. Tu nie trudno dostac na czuly punkt. Mozna tylko zyczyc Pawlowi, zeby sie nie zalamywal, i jeszcze zawalczyl cos sensownego. Rewanz z Miszkinem kupuje w ciemno!


RE: Braehmer - Głażewski - Kosteq - 06-12-2014 11:38 PM

Chyba Pawełek zapił niedawno i można znowu zastosować stwierdzenie, które kiedyś opisywało walkę Rickiego Hattona. Szklana wątroba.


RE: Braehmer - Głażewski - Wietnam - 06-12-2014 11:43 PM

Mistrzowie czego innego można było się spodziewać,Paweł przeciętniak z watą w rękawicy, ,pięściarz który z powodzeniem może rywalizować o mistrzostwo Uni Europejskiej, takie pojedynki to dla niego za duże obciążenie psychiczne i sportowe.


RE: Braehmer - Głażewski - Gogolius - 06-12-2014 11:46 PM

Ja pierniczę no i spóźniłem się na walkę... ech...


RE: Braehmer - Głażewski - Kosteq - 06-12-2014 11:47 PM

Ale nikt tu nie zaprzeczy, że przeciętniak bez ciosu. Sam stawialem na Braehmera przed czasem, ale tu wyszedł koleś do walki życia i nie zadał żadnego ciosu. Nie mówię już o tym, że nie okazał w ogóle ambicji. Jakby był nieprzygotowany albo kontuzjowany i czekał na pierwszy cios, żeby paść i dać się wyliczyć.


RE: Braehmer - Głażewski - CCConeser2 - 06-12-2014 11:50 PM

Mamy nowy wątek do Punktacji Walk!


RE: Braehmer - Głażewski - kartofelek - 06-12-2014 11:52 PM

po cichu (bardzo po cichu) liczyłem że Głazewski coś może ugra wykorzystując
niefrasobliwosc w obronie Braehmera którą ten od czasu do czasu pokazuje no a tu taki gips..bywa...nie zazdroszcze....jak ma Głaz ambicje to takie coś boli podwójnie


RE: Braehmer - Głażewski - Wietnam - 06-12-2014 11:55 PM

Dzisiejszej nocy jeszcze dwa ciekawe pojedynki do obejrzenia Lemieux -Rosado na Brooklynie i Pascal -Bolonti


RE: Braehmer - Głażewski - saliman1 - 06-12-2014 11:59 PM

Walka Dulorme-Lundy dla mnie też zapowiada się ciekawie.