Forum - BOKSER.ORG
Lennox Lewis - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Lennox Lewis (/thread-2088.html)



Lennox Lewis - RobertKubica - 12-11-2014 10:42 AM

Witam może ktoś coś powiedzieć o Lennoxie czy był średniakiem czy dobrym bokserem? bo mój kumpel mówił że Lennox nawet w szczycie formy nie dał by rady Rekowskiemu co mi sie raczej wierzyć nie chce to możliwe że Rekowski by pokonał Lennoxa?


RE: Lennox Lewis - Joker - 12-11-2014 10:53 AM

Na to musiałoby się złożyć wiele czynników-dyspozycja dnia,odwodnienie,limit w dniu walki,aklimatyzacja,napięcie lin,uroda ring girls,sędzia ringowy/punktowi itd.Gdyby np przetarg na walke wygrał Ku Klux Klan promotions Lennox z miejsca miałby trudniej a na nokaut bym raczej nie liczył bo Lewis nie dość że waciany to jeszcze ze szklaną szczęką(Mccal,Rahman).Dobre porównanie będzie zaś co do rywala obu panów jakim był Atomowy Byk-Lennoxa znokautował a Rekowski go wypykał do jednej.Jednak obiektywnie patrząc to czyste 50na50 bo Lion jednak troche tych paskow miał.


RE: Lennox Lewis - Wietnam - 12-11-2014 11:00 AM

Napisze tylko tyle niech kumpel zmieni dilera .!Smile
włącz you tuba ,albo coś innego i poznaj historię byłego niekwestionowanego mistrza świata HW.


RE: Lennox Lewis - Sander - 12-11-2014 11:22 AM

Ty, Kubica, zaraz bana dostaniesz.

Ciągle jakiś syf wrzuca "słyszałem, że ten i ten jest taki, czy to prawda???". Zamykam temat, usunę później, a jak ktoś chce pogadać o Lennoxie, to niech założy temat z prawdziwego zdarzenia.