Forum - BOKSER.ORG
Fantasy matchups - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Historia boksu (/forum-16.html)
+--- Wątek: Fantasy matchups (/thread-21.html)



RE: Fanstasy matchups - BMH - 07-10-2013 12:32 PM

Fakt chodzilo o Vitka, moj babol.Tongue Chyba jeszcze caly czas bylem pod wrazeniem tej wspanialej, technicznej i jakze czytstej walki Wowy, ze pomyslalem wlasnie o nim.


RE: Fanstasy matchups - BESTIA - 07-10-2013 12:51 PM

redd
IMO Kliczko jest wyższy, silniejszy ,zasięg ramion podobny.Ali natomiast byłby szybszy, sprytniejszy i lepiej wyglądał kondycyjnie.Ali by to wygrał, głównie sprytem i szybkością.


RE: Fanstasy matchups - Pakman - 07-10-2013 12:53 PM

Lennox Lewis vs Larry Holmes. Co o tym myślicie ?


RE: Fanstasy matchups - BESTIA - 07-10-2013 12:56 PM

(06-10-2013 08:03 PM)Metzger napisał(a):  Jak dla mnie prime Witalij jest faworytem z każdym bokserem w historii.

Z każdym? Foreman,Holyfield,Tyson,LL,Rahman ,Bowe oni mieli by duże szanse na pokonanie Vitka, wręcz byli by zdecydowanymi faworytami.


RE: Fanstasy matchups - Metzger - 07-10-2013 01:11 PM

(07-10-2013 12:56 PM)BESTIA napisał(a):  Z każdym? Foreman,Holyfield,Tyson,LL,Rahman ,Bowe oni mieli by duże szanse na pokonanie Vitka, wręcz byli by zdecydowanymi faworytami.
Tak. Uważam, że Witek wygrałby co najmniej 6/10 z jakimkolwiek bokserem w historii boksu.

Z tym Rahmanem to dowaliłeś jak Hanka w kartony.


RE: Fanstasy matchups - BESTIA - 07-10-2013 01:15 PM

Gydby nie imprezy Rahman mógłby być wielkim mistrzem.


RE: Fanstasy matchups - Metzger - 07-10-2013 02:02 PM

(07-10-2013 01:15 PM)BESTIA napisał(a):  Gydby nie imprezy Rahman mógłby być wielkim mistrzem.
"Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…"

Kazik Staszewski


RE: Fanstasy matchups - RedHawk - 07-10-2013 04:45 PM

@BESTIA
Czytając Twój ciąg nazwisk, z którymi Witalij nie byłby faworytem przez chwilę myślałem, że zobaczę Gołotę... na szczęście tak się nie stało, dziękuje.


RE: Fanstasy matchups - BESTIA - 07-10-2013 04:48 PM

Metzger
Heh, może z tym Rahmanem przesadziłem trochę.Primę Vitalij został zmasakrowany przez past prime LL, nie mówiąc już co by było gdyby obaj byli w prime.Nie wiem co takiego widzicie w boksie Vitalija?? To że ma twardą szczękę i mocną psychikę (oczywiście ma też wiele innych atutów, ale te są bardzo często używane w określeniach Vitka) to nie oznacza że jest bokserem doskonałym(A taki trzeba być aby pokonać Tysona,LL, i Holyfielda).


RE: Fanstasy matchups - BMH - 07-10-2013 04:56 PM

Vitek wygralby 6na10 walk z kazdym bokserem w historii? Obawialem sie, ze 9-1("1" bo lucky punch zawsze m,oze wejsc)Big Grin
Moge sie mylic, ale ten caly Vitek przegral z konczacym sie Lewisem, ten sam Vitek wcale nie blyszczal z Gomezem, nie mogl posadzis wyraznie past Briggsa, czy mial problemy z Sandersem. Nie wiem ktore walki i z kim(Adamek? Solis? Charr? Wialliams? Moze Byrd?Tongue) mialby swiadczyc, ze starszy Kliczko powinien byc traktowany jak faworyt z najwiekszymi legendami i geniuszami tego sportu.

Smiechowo tu jest ostatnio. Arreola, czy Czgajew nie gorsi bokserzy od prime Foremana... teraz Vitek kreowany na-chyba- najwieksze objawinie w historii boksu. Jest fajnie.. bardzo ladnie-jakby powiedzial Borat.