Forum - BOKSER.ORG
Kabarety/skecze - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Film (/forum-23.html)
+---- Wątek: Kabarety/skecze (/thread-2243.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kabarety/skecze - Wietnam - 29-01-2016 10:18 PM

Mi się podobał ostatni jego skecz o nieumiarkowaniu w spożywaniu delicji czy coś takiego Smile


RE: Kabarety/skecze - Wilczekstepowy - 24-11-2016 07:22 PM










RE: Kabarety/skecze - Wietnam - 09-01-2017 06:24 PM

Pierwszy odćinek "ucho prezesa" , w roli prezesa Kaczyńskiego. Robert Górski.






RE: Kabarety/skecze - Wilczekstepowy - 09-01-2017 09:58 PM

A tu już drugi:



Coś szybko. Jeszcze nie widziałem. Niby na to czekałem ale jak widziałem trailer to taki średnio śmieszny był.


RE: Kabarety/skecze - Wit - 10-01-2017 01:53 PM

Takie dosyć OK, ale jakoś mega nie "śmiechłem". Ale kabareciarze mają to do siebie, że w produkcjach filmowych, filmo-podobnych wypadają blado. Już bardziej się jarałem smaczkami w grze Górskiego (czasem celowo chrząkał albo mówił mniej wyraźnie) niż żartami, ale tragedii nie ma. Wink


RE: Kabarety/skecze - Wilczekstepowy - 10-01-2017 06:16 PM

Dokładnie. Takie średnie. Szału nie ma ale można obejrzeć. Wink


RE: Kabarety/skecze - Wilczekstepowy - 16-01-2017 02:48 PM

Po trzecim odcinku stwierdzam, że po odejściu Pakosińskiej nie potrafią się pozbierać i chyba już się nie pozbierają.


RE: Kabarety/skecze - kubala1122331 - 16-01-2017 03:46 PM

Ja bardzo mało oglądam kabaretów, bo żaden nie jest w stanie mnie rozsmieszyc, a raczej wzbudzają politowanie. KMN to wciąż jedyny wyjątek, który czasami oglądam z przyjemnością. Sam nie wiem co na to wpływa, ale chyba taka naturalność Cieslaka i Górskiego. A za Pakosińską jakoś nigdy nie przepadałem.


RE: Kabarety/skecze - Wietnam - 16-01-2017 08:15 PM

Pakośinska nie potrafiła zlepiać jakiś dobrych tekstów, ale dzięki jej seksapilowi i śmiechowi naturalnie
ten kabaret miał swój urok, świetna kobieta.

Po jej odejściu stali się trochę szarymi myszkami, ale Gòrski nadal trzyma poziom śmiał się z poprzedniej
władzy śmieje się i z tej. Lubie ich.

Jeszcze lubię kabaret pod wyrwigroszem, a reszta to już niestety coraz gorzej.


RE: Kabarety/skecze - Wit - 16-01-2017 08:21 PM

Młodzi Panowie moim zdaniem poszli w górę w porównaniu do, dajmy na to, 10 lat wstecz. Bardzo też lubię Kabaret Smile.