Forum - BOKSER.ORG
Dawid Kostecki - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Dawid Kostecki (/thread-229.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dawid Kostecki - Pakman - 08-09-2014 10:23 AM

Ludzie, czego kogo Wy się spodziewaliście ? Fonfary, Hopkinsa albo Pascala ? I tak jest lepiej niż myślałem. Przecież Sołdra mieści się spokojnie w trójce najmocniejszych rywali Kosteckiego w karierze, ba nie wykluczam, że Andrzej wygra ten pojedynek, bo nie wiemy zupełnie nic o formie Kosteckiego i opieramy się tylko na jego wypowiedziach jaki to on nie jest super. Jak na polskie warunki jest to naprawdę dobre zestawienie i na moje jest tu 50/50.


RE: Dawid Kostecki - TomaszX - 08-09-2014 01:43 PM

Co trzeci bum Kosteckiego był lepszy od Sołdry , który przypominam dostawał baty od boksera hobbisty Grafki.


RE: Dawid Kostecki - redd - 08-09-2014 03:09 PM

Do tego Sołdra został wyraźnie ograny przez Kubańczyka Acostę i dał kiepskie walki z Tchindą i Grafką. Jest naprawdę przeciętnym bokserem, w sam raz na powrót po dwuletniej przerwie dla Kosteckiego.


RE: Dawid Kostecki - Krzych - 08-09-2014 03:44 PM

Sołdrę to ciężko nawet podpiąć pod średniaka, bo średniakami to są np. Miszkiń czy Głażewski, wspomniany wcześniej w temacie Mock, itp... Kostecki musiałby na prawdę chyba mieć kondycje na 2 minuty żeby tą walkę przegrać. A skoro sam chce 10 rund to chyba kondycyjnie jest dobrze.


RE: Dawid Kostecki - kubala1122331 - 08-09-2014 04:00 PM

Krzych
Żart? To podaj mi jeden logiczny powód, dlaczego nie chcą Sęka na tej gali za darmo. Tylko nie mów, że jest za słaby Smile


RE: Dawid Kostecki - Krzych - 11-09-2014 03:16 PM

To zwykła kalkulacja. Sęk nie jest dobry i nie da się go bać, ale nie jest też na tyle zły żeby go brać na pierwszą walkę po takiej przerwie i zmianach, kiedy forma jest bardzo niewiadoma.


RE: Dawid Kostecki - kubala1122331 - 11-09-2014 06:28 PM

No ok, odniosłeś się tutaj do sytuacji z Kosteckim, a co z Głażewskim i Miszkinem? Dla nich taka walka, głównie dla tego pierwszego byłaby wielką szansą, a jednak jej nie chce, mimo, że Sęk zaoferował się oddać mu gazę. Czemu? Smile


RE: Dawid Kostecki - Sander - 09-01-2015 04:59 PM

Werner pieprzy o rewanżu Kostecki vs Sołdra, kolejne serwisy kopiują newsa z rp i piszą nieprawdę. Zadzwoniłem przed chwilą do Sołdry i powiedział tak:

- Nie jesteś pierwszą osobą, która mnie o to pyta. Nikt ze mną nie rozmawiał na temat rewanżu z Kosteckim, a ja i tak tej walki nie chcę. Co może mi dać taki pojedynek? Dawid był pewny, że mnie pokona, wzięli mnie jako mięso armatnie i strzelili sobie w kolano. Nawet dziś nie myślę o tej walce. Nie chcę póki co walczyć z Polakami. Nie wiem po co ktoś rozpowiada takie informacje. Chyba ktoś miał słabszy dzień.

Cała prawda i tylko prawda zawsze na boxing.pl haha Big Grin Smile Tongue


RE: Dawid Kostecki - Gogolius - 11-03-2015 07:02 AM

Super Express (czyli zrodlo trzeba zwerryfikowac) podaje, ze Kostecki w walce z Soldra byl na dopingu. Zbyt wysokie stezenie hormonu wzrostu. W zwiazku z tymi rewelacjami odwolano gale 10 kwietnia na ktorej mial boksowac Kostecki.

Widze, ze temat juz obgadany w offtopie Wink


RE: Dawid Kostecki - Joker - 11-03-2015 08:04 AM

Trzeba czytać posty kolegów...