Forum - BOKSER.ORG
Dawid Kostecki - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Dawid Kostecki (/thread-229.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dawid Kostecki - fext - 08-05-2016 11:16 PM

ŻyjeSmile A więcej trudno powiedzieć. Ze dwa tygodnie temu na Youtube pojawiła się jakaś wrzutka ze zdjęciem Kosteckiego i Szpilki w jakimś szpitalu, jak na mój gust prywatnej klinice. Dawid dosyć blady, stosunkowo chudy i z opatrunkiem po wenflonie (albo pobieraniu krwi) na ręce. Do tego jakaś muzyczka, chyba hip-hop, ale na tym akurat w ogóle się nie znam, więc jeśli się pomyliłem, to proszę nie strzelać. Takie gadane pitu pitu, "Dawid Kostecki to jest nasz brat, jak przypierdoli, przewraca świat", albo coś w tym duchu. Z wrzutki wynika jedynie to, że jeszcze dwa tygodnie temu Kostecki żył, spotkał się ze Szpilką, który jak widać postanowił dodać otuchy staremu kumplowi, ponadto prawdopodobnie jest w trakcie jakiegoś leczenia (po co inaczej spotykaliby się w klinice?) i nadal stać go na prywatną opiekę zdrowotną. Czy jest "gorzej" czy "lepiej" nie powiem, bo znalazłem tylko to, o czym piszę...


RE: Dawid Kostecki - Hugo - 01-06-2016 08:40 AM

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,20163630,rmf-fm-znany-bokser-dawid-k-zatrzymany-cygan-mial-kierowac.html

Bez komentarza


RE: Dawid Kostecki - Wilczekstepowy - 01-06-2016 09:08 AM

No to już po chłopie. Autodestrukcja w najcięższym wydaniu.


RE: Dawid Kostecki - kubala1122331 - 01-06-2016 11:57 AM

Jakoś mi go nie szkoda. Takich czubków powinno się zamykać, bo są niebezpieczni dla społeczeństwa. Mam nadzieję, że długo nie wyjdzie z pierdla.


RE: Dawid Kostecki - Gogolius - 01-06-2016 01:30 PM

Kurde...przypomniał mi się ten wywiad z Przeglądu Sportowego z którego wynikały te wszystkie teksty o jego przemianie, jodze itd. Wink


RE: Dawid Kostecki - Hugo - 01-06-2016 02:51 PM

(01-06-2016 01:30 PM)Gogolius napisał(a):  Kurde...przypomniał mi się ten wywiad z Przeglądu Sportowego z którego wynikały te wszystkie teksty o jego przemianie, jodze itd. Wink

Joga zmieniła go w złodzieja?Smile Trzeba uważać na te wschodnie wynalazki.


RE: Dawid Kostecki - Metzger - 01-06-2016 04:05 PM

Facet znał się tylko na dwóch rzeczach: na boksie i na bandyterce. A jak się okazuje, nawet w nich mu nie idzie.

Z informacji w mediach wynika, że Cygan kierował gangiem, ale podejrzewam, że nie sam. Bo jakoś ciężko mi wyobrazić takiego prymitywa organizującego karuzelę VAT czy inwestycje w osiedla.

Tak czy siak, niech odizolują go od zdrowej części społeczeństwa na jak najdłużej. Choć znając polskie sądownictwo skończy się pewnie na jakimś symbolicznym wyroku.


RE: Dawid Kostecki - fext - 01-06-2016 04:19 PM

(01-06-2016 11:57 AM)kubala1122331 napisał(a):  Takich czubków powinno się zamykać, bo są niebezpieczni dla społeczeństwa. Mam nadzieję, że długo nie wyjdzie z pierdla.
Realistycznie - góra dwa lata. Teraz dostał 3-miesięczny areszt, sprawa jest pewnie "rozwojowa" a polski "wymiar sprawiedliwości" ma paskudny zwyczaj ślimaczenia się ze sprawami w momencie, kiedy podejrzani siedzą już za kratami. W efekcie ze środka zapobiegawczego robi się kara bez wyroku, którą następnie sądy sankcjonują, wydając orzeczenia proporcjonalne do długości odsiadki. Przy takim układzie obstawiam jakiś 2-letni areszt a następnie 4 albo 3-letni wyrok, z zaliczeniem okresu aresztu.

Faktycznie Dawid wyjdzie więc pewnie po jakichś 23 miesiącach i później przez pewien czas znów pobędzie na wolności. Aż do kolejnego zatrzymania. Niestety. Gdyż obecna odsiadka na dobre skreśla jego karierę bokserską. Wciąż pozostanie mu znane nazwisko i resztki popularności, będzie więc mógł dorabiać na jakichś podrzędnych galach MMA albo znów w coś się wpakować, dzięki już posiadanym i nowo zdobytym znajomościom. Szkoda, bo lubiłem patrzeć na jego walki, przynajmniej te sprzed odsiadki, która uniemożliwiła mu walkę z RJJ...

@Metzger
Karuzeli VAT to on na pewno nie rozkręcił Smile Ponieważ grupa zajmowała się między innymi kradzieżą i wyłudzaniem samochodów na Zachodzie, które następnie legalizowano w Polsce, za pomocą firm-słupów, mogących służyć też do wyłudzania VAT-u, to obstawiam, że Dawid kierował ludźmi, którzy kradli i wyłudzali te bryki... Kierowanie polegało zaś na tym, że ich znalazł, zwerbował a potem pilnował, od czasu do czasu strasząc nieco, żeby zbytnio się nie obijali. Poza tym służył pewnie jako rodzaj straszaka dla wszystkich pozostałych ludzi, z którymi grupa prowadziła interesy albo współpracowała. I na tym pewnie wpadł, bo ktoś mógł za bardzo się wystraszyć i polecieć na policję, która wykryła cały biznes...


RE: Dawid Kostecki - Wilczekstepowy - 11-07-2016 11:57 AM

Dawid K. trafi do więzienia nawet na 30 lat?

Niesamowity przykład siły autodestrukcji. Sad


RE: Dawid Kostecki - KOXBOX - 11-07-2016 12:21 PM

Cóż... upadek był nieunikniony, pytanie było tylko kiedy? :>