Forum - BOKSER.ORG
Denis Lebiediew - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Denis Lebiediew (/thread-2295.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Denis Lebiediew - Wilczekstepowy - 12-06-2015 04:54 PM

W końcu anulowano Lebiediewowi porażkę z Jonesem:

http://www.bokser.org/content/2015/06/12/102029/index.jsp


RE: Denis Lebiediew - Gogolius - 28-01-2016 12:26 PM

Ciekawe rzeczy dzieją się w cruiser, jeszcze 2 lata temu była to dywizja gdzie mistrzowie nie kwapili się do walk między sobą. Możliwe, że dojdzie do walki Lebiediewa z Ramirezem i unifikacji pasów WBA i IBF. Oczywiście wynika to z faktu, że Ramirez postrzegany jest jako najsłabszy mistrz.
Obóz Rosjanina snuje plany, by później spróbować zunifikować trzy pasy z Głowackim.
Samemu Głowackiemu też powinno to pasować bo wygrywając z USS, mógłby zorganizować sobie fajną walkę z Lebiediewem i odsunąć w czasie niebezpiecznego i małoopłacalnego Usyka.


RE: Denis Lebiediew - Wilczekstepowy - 09-02-2016 06:59 PM

Lebiediew ma się zmierzyć z Dorticosem i niektórzy wróżą Rosjaninowi ciężką przeprawę. Wy uważacie podobnie? Czy Kubańczyk to ktoś, kto już teraz może zdetronizować takiego starego wygę?


RE: Denis Lebiediew - TomaszX - 10-02-2016 08:30 AM

Według mnie Kubańczyk jest faworytem, jest duży silny ma mocny cios i technicznie również nieźle się prezentuje a Lebiediew jest już stary i past prime.


RE: Denis Lebiediew - Martin - 10-02-2016 05:07 PM

Na pewno przed Denisem trudne zdanie. Jak zauważył @TomaszX Rosjanin jest już past i walka z każdym czołowym pięściarzem tej dywizji może się dla Lebiediewa przykro skończyć. Jednak ja stawiałbym minimalnie jednak na Denisa 55/45.


RE: Denis Lebiediew - Gogolius - 11-02-2016 12:34 PM

Jak można tak niedoceniać Lebedeva. Dla mnie walka z Dorticosem to powtorka z metodycznej, taktycznej, obskakiwanej walki z Kayode. 70-30 dla Lebedeva, ja nie wiem gdzie Wy widzicie ten past-prime, skoro w każdej walce po "porażce" z Jonesem, Denis prezentuje się dobrze lub bardzo dobrze.

Inna rzecz, że najpierw będzie unifikacja o IBF, a potem dopiero obowiązkowa obrona z Dorticosem.
A przynajmniej tak zamierza się ugadać Rabiński z WBA i jest to realny scenariusz.


RE: Denis Lebiediew - KrychuTMT - 11-02-2016 07:19 PM

Wut, jakie past prime. W walce z Kayode to był chyba najładniej boksujący Denis w karierze.


RE: Denis Lebiediew - Wilczekstepowy - 04-06-2016 11:52 AM

IBF nakazuje walkę Lebiediew - Gasijew.

Nieźle. Gość ma zaledwie 23 lata a już będzie miał okazję powalczyć o pas. Może i za wcześnie dla niego ale z przyjemnością bym sobie taką walkę zobaczył. Mimo, że to będzie pierwsze tak poważne wyzwanie dla Gasijewa to i chyba dla Lebiediewa jedno z cięższych w ostatnim czasie. Jak uważacie?


RE: Denis Lebiediew - Hugo - 04-06-2016 01:00 PM

Nie za bardzo wierzę, że dojdzie do tej walki. Lebiediew na zakończenie kariery chciałby pewnie dobrze zarobić, a z Gassijewem to byłoby trudne. Albo zwakuje pas IBF, albo wymyślą jakieś inne wyjście. Np. unifikację z Głowackim lub Bellew. Dla Głowackiego chyba byłoby to też lepsze rozwiązanie, niż walka z Usykiem.


RE: Denis Lebiediew - Wilczekstepowy - 06-06-2016 09:32 AM

(04-06-2016 01:00 PM)Hugo napisał(a):  Nie za bardzo wierzę, że dojdzie do tej walki. Lebiediew na zakończenie kariery chciałby pewnie dobrze zarobić, a z Gassijewem to byłoby trudne. Albo zwakuje pas IBF, albo wymyślą jakieś inne wyjście. Np. unifikację z Głowackim lub Bellew. Dla Głowackiego chyba byłoby to też lepsze rozwiązanie, niż walka z Usykiem.
Właśnie, nie wiadomo jak to będzie, ponieważ już druga organizacja czyli WBA naciska na Rosjanina aby stoczył obowiązkową obronę. A więc Lebiediew ma do wyboru albo Gassijewa bądź Szumenowa. Szumenow wydaje się łatwiejszą opcją ale czy lepiej płatną?