Forum - BOKSER.ORG
Autograf Andrzeja Goloty - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Autograf Andrzeja Goloty (/thread-231.html)



Autograf Andrzeja Goloty - mateusz.szalda - 06-02-2012 09:10 PM

Szukam strony internetowej gdzie moglbym kupic rekawice z autografem goloty. Chcialbym znalesc strone skad byl bym pewienn ze produkt jest autentyczny. Mieszkam w USA, takze rowniez potrzebuje taka strone ktora by wyslala produkt za ocean. Dziekuje


RE: Autograf Andrzeja Goloty - BESTIA - 06-02-2012 09:42 PM

Będzie ciężko ale poszukam.


RE: Autograf Andrzeja Goloty - BESTIA - 06-02-2012 11:20 PM

Są rękawice ale do wygrania.Jeśli chcesz to rękawice Diablo z autografem.


RE: Autograf Andrzeja Goloty - Crumb - 07-02-2012 07:08 PM

Bez jaj. Bestia, jakbym chciał zdjęcie z Tysonem a ktoś zaproponowałby mi zdjęcie z Madonną to kurde coś jest nie tak. Chyba, że autorowi chodzi tylko o same rękawice ale wątpię, gdyby tak było to kupiłby je sobie w sklepie.


RE: Autograf Andrzeja Goloty - bokser - 08-02-2012 01:40 PM

Kup rękawice i podeślij Gołocie. Jak do niego trafią to na pewno podpisze Big Grin


RE: Autograf Andrzeja Goloty - mateusz.szalda - 08-02-2012 10:15 PM

Dziekuje za odpowiedzi. No mi bardziej chodzi tylko a autograf goloty bo chce dac tacie na urodziny. Ja sam szukalem w internecie takze sam wiem ze jest ciezko znalezsc takie rekawice to kupienia. A zeby wygrac to co trzeba zrobic?


RE: Autograf Andrzeja Goloty - bokser - 08-02-2012 10:25 PM

hmmm nie wiem czy w ogóle można gdzieś takie wygrać, poszukaj na necie jakiejś oficjalnej strony i spróbuj się skontaktować, myślę że tak będzie najlepiej Tongue.


RE: Autograf Andrzeja Goloty - mateusz.szalda - 08-02-2012 10:27 PM

Wlasnie probowalem, ale niestety nie mialem szczescia zeby znalesc autograf goloty, znalazlem strony z autografami tysona, leonarda, itd. Nigdzie nie moge znalezsc rekawice z autgrafem Endrju
Znalazlem jakies strony ale wydaje mi sie ze te rekawice nie sa prawdziwe. Nie chce kupic lipy, bo szkoda kasy i czasu. Dlatego proboje kupic te rekawice ze strony z ktorej bede wiedzial ze dostaje prawdziwe. Jeszcze raz dziekuje za pomoc i czekam moze akurat cos znajdziecie.