Forum - BOKSER.ORG
Problem ze stroną boxrec.com - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Problem ze stroną boxrec.com (/thread-2370.html)

Strony: 1 2 3


Problem ze stroną boxrec.com - Krzych - 14-04-2015 04:13 AM

Witam,

Od dłuższego czasu mam pewien problem ze stroną boxrec.org. Wyświetlanie walk według daty, rozkładu bokserów, rankingów i tak dalej działa prawidłowo. Wejście w opis konkretnej walki również działa. Jednak jeżeli chcę wejść na stronę konkretnego boksera, tą gdzie jest jego biografia, sukcesy amatorskie, podany promotor, trener i spis zdobytych pasów, to wraca mi na stronę główną zamiast wyświetlić stronę o zawodniku. Po tym wydarzeniu już nic mogę na tej stronie zrobić, bo za każdym kliknięciem gdziekolwiek, wyświetla mi się strona główna. Muszę zamknąć kartę z boxrecem, bo nawet odświeżenie wtedy nie pomaga, i to dopiero wtedy mogę cokolwiek tam zrobić. W czym może być problem?

Używam przeglądarki Chrome, najnowszej wersji, z rozszerzeń używam tylko Adblocka, wszystkie sterowniki w komputerze na 100% aktualne.


RE: Problem ze stroną boxrec.com - BMH - 14-04-2015 09:21 AM

Nie wiem Krzychu ocb. ja bez problemu chodze w biografie. Przed chwilka zajrzalem w rekord Golovkina i normalnie mnie przekierowalo.


RE: Problem ze stroną boxrec.com - Sander - 14-04-2015 12:38 PM

Mi też wszystko działa.


RE: Problem ze stroną boxrec.com - kubala1122331 - 14-04-2015 01:18 PM

Mi także. Może z przeglądarką coś nie tak @Krzychu?


RE: Problem ze stroną boxrec.com - Krzych - 14-04-2015 01:30 PM

Właśnie cały sęk w tym, że to samo dzieje się w Chrome, IE i Operze. Pierwszy raz w życiu coś takiego mam, że prawidłowo działająca strona mi nie działa, a miałem już różne złomki na miejscu komputera. Teraz mam nowy i bardzo dobry i strona mi przestała działać... to jest dopiero logika... i co ciekawe na żadnej innej stronie tego świata nie mam takich problemówBig Grin


RE: Problem ze stroną boxrec.com - Wilczekstepowy - 14-04-2015 05:23 PM

U mnie też wszystko ok, ale wiem, że ta strona jest dziwna bo raz tam dostałem bana za nic, a na drugi dzień już wszystko było ok. Wink


RE: Problem ze stroną boxrec.com - Krzych - 14-05-2015 09:01 PM

Nie no to już są kurwa jakieś jajaBig Grin Dopiero co zrobiłem format, kupiłem dysk SSD, czyli zainstalowałem nowy system na nowym, wgrałem sterowniki, aktualizacje i inne cuda, i to do !@$!@$ nadal nie działa. Nie robiłem tego wszystko ze względu na boxreca oczywiście, ale kurde, co to ma być, Orange ma tam bana czy co?Big Grin


RE: Problem ze stroną boxrec.com - Wilczekstepowy - 19-06-2015 01:48 PM

Nie wiem Krzychu czy możesz już wchodzić ale chciałem tylko napisać, że boxrec zmienił trochę skórę. Wink


RE: Problem ze stroną boxrec.com - Sander - 19-06-2015 06:59 PM

Ten ich nowy wygląd to chyba zrobiony pod 6-latków, co jarają się kolorowymi obrazkami Big Grin.


RE: Problem ze stroną boxrec.com - kubala1122331 - 20-06-2015 12:33 AM

Też się dziś trochę pogubiłem na boxrecu. Póki co nie przekonuje mnie nowa szata graficzna, choć to pewnie kwestia przyzwyczajenia.