Forum - BOKSER.ORG
Danny Garcia vs Paulie Malignaggi - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Danny Garcia vs Paulie Malignaggi (/thread-2460.html)

Strony: 1 2 3


Danny Garcia vs Paulie Malignaggi - Tar-Ellendil - 04-06-2015 09:35 PM

[Obrazek: khan_2277205b.jpg]

W pierwszy dzień sierpnia odbędzie się druga gala z serii Premier Boxing Champions na antenie stacji ESPN. W głównych rolach wystąpią Danny Garcia (30-0 17 KO) oraz Daniel Jacobs (29-1, 26 KO).

Wieczór odbędzie się w hali Barclays Center na Brooklynie. I choć kontrakty nie są jeszcze podpisane, to rywalem Garcii będzie prawdopodobnie miejscowy Paulie Malignaggi (33-6, 7 KO). Co ciekawe ma to być już trzecia z rzędu potyczka Danny'ego powyżej limitu kategorii junior półśredniej, w której dzierży przecież pasy organizacji WBC i WBA.

Dzierżący tytuł WBA wagi średniej, ale w wersji Regular, Jacobs zmierzy się z Sergio Morą (28-3-2, 9 KO) bądź Matthew Macklinem (32-6, 21 KO).


RE: Danny Garcia vs Paulie Malignaggi - Krzych - 05-06-2015 06:11 PM

Nie no teraz to już totalnie odlecieli... Jeszcze może Garcia zachowa pasy trzeci raz walcząc bez nich w stawce i powyżej limitu?


RE: Danny Garcia vs Paulie Malignaggi - Wietnam - 05-06-2015 08:02 PM

Team Garcia jak nikt potrafią dobierać rywali, ale licze że dobrze przygotowany Paulie może dać wyrównaną walkę Swiftowi,,.
Salka i jednak także myślę że Mallinaggi to pomyłka w jego resume


RE: Danny Garcia vs Paulie Malignaggi - BMH - 05-06-2015 08:20 PM

(05-06-2015 08:02 PM)Wietnam napisał(a):  Team Garcia jak nikt potrafią dobierać rywali



Czy ja wiem.... Matthysse, Khan, Judah, Peterson, Herrera, Morales, Holt. Jedynie Salka to smiszny rywal, cala reszta byla oka, niekiedy nawet bardzo oka.


RE: Danny Garcia vs Paulie Malignaggi - Joker - 05-06-2015 08:20 PM

Wieciu
Coś czuja że poleci zakład na tą walke Big Grin
Szanse oceniam 60:40 na Cherry boy'a.Malginaggi jak najbardziej ma papiery na pokonanie Garcii.


RE: Danny Garcia vs Paulie Malignaggi - Martin - 05-06-2015 08:39 PM

Garcie bardzo cenie, uważam go z jednego za najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe, ale zaczynają mnie irytować te umowne limity, które są moim zdaniem absurdem w zawodowym boksie. Albo walczysz w danej kategorii albo jak nie możesz zrobić wagi idziesz kategorie wyżej - proste.
Co do samej walki to Paulie dostanie w*ierdol.


RE: Danny Garcia vs Paulie Malignaggi - Wietnam - 05-06-2015 08:58 PM

Joker, a może założymy się oto, w której rundzie Paulie znokautuje Swifta Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Danny Garcia vs Paulie Malignaggi - Joker - 05-06-2015 09:03 PM

Stawiam na trzynastą...


RE: Danny Garcia vs Paulie Malignaggi - Krzych - 05-06-2015 10:12 PM

Ciekawe w ogóle co zostało z Pauliego po takiej masakrze z rąk Portera. Będzie miał chociaż jakąś walkę powrotną czy tak z marszu wychodzi do Garcii?


RE: Danny Garcia vs Paulie Malignaggi - Tar-Ellendil - 05-06-2015 10:17 PM

Miał mieć walkę na rozgrzewkę, ale kontuzja pokrzyżowała plany.

Walka z Garcią jeszcze nie jest oficjalnie.