Forum - BOKSER.ORG
Dereck Chisora - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Dereck Chisora (/thread-252.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dereck Chisora - Sander - 31-05-2013 09:46 AM

Walka ze Scottem da pytanie czy Dereck jeszcze może :
1 - ciężko zapierniczać w gymie
2 - pokazać się dobrze w ringu

Rywal bardzo solidny ale bez ciosu. Jednak jeśłi Chisora nie będzie dobrze przygotowany fizycznie to może przegrać na punkty. Ciekawa i ciężka kolejna walka przed Chisorą. Ale to musi być zupełnie inny Dereck niż w walce z Avilą...


RE: Dereck Chisora - kubala1122331 - 31-05-2013 10:53 AM

Podoba mi się Chisora, nie boi się wyzwań. Walczył już z Kliczkiem, z Heleniusem, z Hayem, a więc z zawodnikami ścisłego topu. Przegrał, a on dalej walczy z bardzo dobrymi zawodnikami.


RE: Dereck Chisora - AdamekFightPL - 03-06-2013 08:35 PM

@kubala1122331
Nie zapominaj o talencie Furym!


RE: Dereck Chisora - kubala1122331 - 03-06-2013 10:55 PM

Fakt, gdzieś mi umknęła ta walka. Nie miało to na celu deprecjonowania Tysona, bo należy on do topu HW, tylko zwykły zanik pamięci o tym pojedynkuTongue


RE: Dereck Chisora - Crumb - 04-06-2013 09:22 PM

Dereck Chisora będzie teraz pewnego rodzaju bokserem, którego wysyła się topowym zawodnikom chcąc sprawdzić czy rzeczywiście zasługują na to aby znaleźć się w topie. Tak uwazam.


RE: Dereck Chisora - AdamekFightPL - 05-06-2013 06:36 AM

Dereck mógłby tak na prawdę zrobić wspaniałą karierę, ale gdyby walczył tylko z zawodnikami powyżej 199 cm... z niższych to on może sobie obijać średniaków jak Sexton, Rogan itd... Chisora ma wspaniałą umiejętność walczenia z rywalami wysokimi. Balans tułowiem, szybkie przedostawanie się do półdystansu, mocny łeb, zadaje dużo ciosów... pokazały to pojedynki z Heleniusem i Kliczko, z Furym także by wygrał gdyby się przygotował... sorry, że wtoczę tutaj wątek z Adamkiem, ale z Chisorą jest podobnie. Tomkowi dają rywali szybszych, którzy detronizują jego główny atut w wadze ciężkiej czyli szybkość. Chisorze dają za to rywali prawie równych wzrostem. Cieszyłem się gdy doszła do nas informacja jakoby Chisora miał się zmierzyć z Wilderem jednak te doniesienia okazały się fiaskiem.... a szkoda. Scott nie będzie pasował Chisorze stylem. Nie skreślam od razu Del Boya, ale będzie na prawdę ciężko.


RE: Dereck Chisora - kubala1122331 - 05-06-2013 11:17 PM

Na pewno Chisora nie będzie miał łatwo, ale jak dla mnie wypunktuje Scotta, prezentuje wyższą kulturę bokserską od rywala, jednak na pewno będzie to wyrównana walka.


RE: Dereck Chisora - Sander - 06-06-2013 08:49 AM

Wszystko zależy od kondycji fizycznej Chisory - jak będzie takim wrakiem jak w ostatniej walce to nie ma czego szukać w ringu ze Scottem.
Porażka Derecka na punkty nie zdziwi mnie w tej walce.


RE: Dereck Chisora - Martin - 06-06-2013 07:36 PM

Scott to nie jest przecież ścisła światowa czołówka, Chisora jak będzie w formie to powinien sobie poradzić.


RE: Dereck Chisora - Sander - 17-07-2013 07:36 AM

Widzieliście zdjęcie dnia na głównej? Del Boy wraca do gry!
Kondycji pewnie starczy na 6-7 rund (po tej tragicznej postawię z Avilą jakoś nie widzę Derecka ganiającego rywala przez 12 rund) ale w tym czasie może zastopować Scotta. Pochwały co do jego formy płyną szerokim strumieniem.
Zobaczymy co pokaże w ringu.