Forum - BOKSER.ORG
Golovkin vs Lemieux - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Golovkin vs Lemieux (/thread-2540.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Golovkin vs Lemieux - BMH - 25-08-2015 01:40 PM

Dla Golovkina to dobry rywal. Mistrz, do tego popularny. W przypadku wygranej Kazach ladnie sie wybije na plecach Kandyjczyka. Byloby ekstra gdyby byla niespodzianka, ale szanse na to sa jak 1do20. Golovkin czasowka na poczatku potyczki


RE: Golovkin vs Lemieux - Tar-Ellendil - 25-08-2015 05:41 PM

To jest najlepszy rywal kazacha w jego karierze. Pierwsza unifikacja i pierwsze PPV. Jeśli wykona swoją robotę tak jak do tej pory to wybije się w końcu na wyższy poziom.


RE: Golovkin vs Lemieux - BMH - 26-08-2015 12:31 PM

Kanadyjczykowi nie daje wiekszych szans niz Stevesowi. "GGG", najpewniej zdemoluje w kilka minut rywala i mam nadzieje, ze zacznie szukac wiekszych wyzwan wage wyzej, gdzie byloby do zrobienia kilka bardzo interesujacych potyczek.


RE: Golovkin vs Lemieux - KrychuTMT - 21-09-2015 07:29 PM

Jaja Ortiz z nonamem znowu o WBA Interim Big Grin Big Grin: D: D


RE: Golovkin vs Lemieux - redd - 22-09-2015 03:39 PM

Dzisiaj zobaczyłem to video na konkurencji Big Grin Ten biały "atleta", to najbliższy rywal Ortiza.






RE: Golovkin vs Lemieux - Wit - 22-09-2015 03:48 PM

Może się troszkę wyrobił, choć i tak pewnie Ortiz będzie murowanym faworytem.

Filmik dobry. xd


RE: Golovkin vs Lemieux - Krzych - 23-09-2015 02:23 PM

Że im się chce wychodzić do ringu i trenować do walki z takimi przeciwnikami... Przecież to szkoda zachodu.


RE: Golovkin vs Lemieux - Wietnam - 28-09-2015 07:46 PM

“Jestem wielkim fanem Gołowkina i lubię oglądać jego walki. Moim zdaniem Gołowkin zabije w
ringu Lemieux. GGG to twardziej i wspaniały pięściarz. Nie wiem, czy nie jest on obecnie
najlepszym pięściarzem świata. Nie wydaje mi się, aby najbliższa walka była dla niego testem.
Moim zdaniem takim testem byłoby starcie z Cotto. On mógłby przetestować Gołowkina i wtedy
moglibyśmy po tej walce przekonać się, który z pięściarzy jest najlepszym na świecie." -
powiedział FightHub- Freddie Roach .


RE: Golovkin vs Lemieux - Wietnam - 11-10-2015 01:18 PM

Temat spadł w daleką odchłań, a to przećierz już za tydźien panowie ,! Smile

Za tydzień wielka gala,
Za tydźień pan Lemieux,zostanie zdemolowany,
Tak jest stało śię na walki Triple G
czekam już tak samo jak na walki Pacquiao czy Cotto.
Browar śię chłodzi,a że robi śię źimno mam nadźieje że Fonfara go dźień przed rozgrzeje.


RE: Golovkin vs Lemieux - Gogolius - 11-10-2015 01:52 PM

No ciekawe jak to będzie wyglądało. Zastanawiam się czy Golovkin tak jak zawsze pójdzie przed siebie, będzie skracał ring i atakował, czy raczej trochę poczeka na ataki Lemieux. Rubio, który wygrał z Lemieux, uważa że Kanadyjczyk nie jest na straconej pozycji i może to wygrać.
Oczywiście nocka obowiązkowa do zarwania.