Forum - BOKSER.ORG
Zmęczenie podczas treningu - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Trening bokserski (/forum-18.html)
+--- Wątek: Zmęczenie podczas treningu (/thread-2561.html)Zmęczenie podczas treningu - danisz80 - 13-08-2015 01:45 PM

Ostatnio coraz bardziej odczuwam zmęczenie podczas treningu, taki swojego rodzaju brak energii, który sprawia, że nie zawsze jestem w stanie dać z siebie 100%. Nie sądzę, żeby to był objaw jakiejś choroby, gdyż wszystkie badania krwi i moczu wyszły prawidłowo. Zastawiam się czy nie sięgnąć po jakiś suplement diety albo kompleks witamin, który zapewni mi więcej energii i pozwoli na realizację planu treningowego. Oczywiście w grę wchodzą tylko bezpieczne substancje. Jak myślicie, gdzie najlepiej kupować takie suplementy?


RE: Zmęczenie podczas treningu - InterRoni91 - 18-08-2015 06:14 PM

Bardzo dużo zależy od twojego stażu treningowego. Jeśli masz takie przeczucie, że jeszcze się słabo znasz i nie będzie potrafił sobie czegoś dobrego dobrać(nie ufasz sprzedawcom) po prostu zdaj się na radę kogoś bardziej doświadczonego. Najlepiej będzie jeśli się udasz do jakiegoś trenera personalnego co do diety albo dietetyka sportowego. Opcji dobrych jest kilka.


RE: Zmęczenie podczas treningu - chia1143 - 20-08-2015 03:54 PM

wydaje mi się że chyba najlepszym rozwiązaniem będzie pojawi się u dietetyka lub trenera fitnessu lub innego sportu który pomoże ci ustalił takie suplementy dzięki którym będziesz mógł sobie bezpiecznie trenować i martwi si o swoje zdrowie i życie. Ja tak kiedyś robiłem i byłem zadowolony teraz raczej nie robię bo nie ćwiczę tak intensywnie. Powodzenia i dużo sukcesuu


RE: Zmęczenie podczas treningu - lashandra77 - 23-08-2015 08:58 PM

Zrób badania, to raz. Możesz też iść do dietetyka, niech rozpisze Ci dietę i sprawdzisz wtedy rezulataty. Ale wydaje mi się, że to raczej niedobór elektrolitów niż witamin. Zatem zalecałbym Ci picie wiecej napojów izotonicznych po treningu i dbał lepiej o swój organizm, odrzucając wszelkie używki bo przy intensywnym treningu to także jest bardzo istotne


RE: Zmęczenie podczas treningu - genju2 - 24-08-2015 05:55 PM

Też nie napisałeś ile trenujesz ... Bo jak co dziennie po kilka godzin to nie ma co się dziwić.


RE: Zmęczenie podczas treningu - BESTIA - 24-08-2015 06:02 PM

Nie wiem czy nie jesteś spamerem :-) ;-), ale odpowiem. Jeśli masz takie problemy to odpuść na tydzień, dwa, Czasami takie przerwy bywają zbawienne.


RE: Zmęczenie podczas treningu - genju2 - 26-10-2015 01:42 PM

Bestia,
Wydaje mi się że odpuszczenie na 2 tygodnie to nie jest dobre rozwiązanie. Lepiej chyba po prostu obniżyć sobie obciążenie treningowe. Bo przez 2 tygodnie nic nie robienia to ciężko potem zmotywować się do treningu.