Forum - BOKSER.ORG
Jennings vs Ortiz - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Jennings vs Ortiz (/thread-2634.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jennings vs Ortiz - Martin - 15-12-2015 08:09 PM

Ortiz już raz wpadł. Nie będzie chyba tym razem ryzykował, to nie Wach Blush.


RE: Jennings vs Ortiz - Krzych - 15-12-2015 08:56 PM

Kto wie, może mu też chochliki do zupy dosypują.


RE: Jennings vs Ortiz - Gogolius - 18-12-2015 11:38 AM

Ostatnia konferencja, news z głównej:
Telewizja HBO kończy 2015 rok mocnym uderzeniem. Podczas ostatniej transmitowanej przez nią gali w nocy z soboty na niedzielę w Veronie rękawice skrzyżują pięściarze wagi ciężkiej - były pretendent do tytułu mistrza świata Bryant Jennings (19-1, 10 KO) i mocno bijący Luis Ortiz (23-0, 20 KO). Pięściarze mają już za sobą ostatnią konferencję prasową.

- Jesteś gotowy? Mam nadzieję, że tak - zwrócił się Amerykanin do Kubańczyka w języku hiszpańskim, a potem kontynuował po angielsku: - Przygotowania przebiegły zgodnie z planem. Myślę, żeby w ogóle przeprowadzić się na Florydę, tam jest dobre środowisko, dobry klimat. Wiele można tam zrobić. Każdy wie, że moje drugie imię brzmi "Ciężka praca". Nie ma żadnych niespodzianek i nie będzie niespodzianki w sobotę.

- Dziękuję wszystkim - Golden Boy, HBO, mojego zespołowi - za tę okazję. Nie jestem człowiekiem wielu słów. Do tego wciąż nie przywykłem. Pozwolę, aby w sobotę przemówiły moje pięści. Wiem, że Jennings jest dobrze przygotowany, myśli, że wygra. Pracowałem jednak ciężko, dokonałem wielu wyrzeczeń. Nie pozwolę, aby to wszystko poszło na marne - stwierdził z kolei Ortiz.

Transmisję z gali w Veronie przeprowadzi Polsat Sport. Początek w nocy z soboty na niedzielę o 4:00.




Czekam na ważenie, dalej utrzymuje że wygra raczej Jennings, który po prostu nie da sobie zrobić krzywdy. Może biec na wstecznym przez całą walkę jak Liachowiczem i wypunktować Ortiza. Oczywiście, może też dać się zamknąć w narożniku, przyjąć kilka głupich ciosów i przegrać, ale chyba jest na to zbyt mądry.
Ortiz byłby faworytem z wieloma czołowymi ciężkimi (Takam, Perez), miałby poważną szansę na mistrzostwo świata (Głazkow), ale akurat Jennings mu nie będzie leżal.

No ale czekamy do ważenia Big Grin


RE: Jennings vs Ortiz - Wit - 18-12-2015 11:43 AM

Jennings na punkty to kurs 3.1 u pewnego buka w PL, więc nieźle. Wink


RE: Jennings vs Ortiz - KrychuTMT - 18-12-2015 12:06 PM

Jeżeli Ortiz wytrzyma kondycyjnie i nie ma szczęki pokroju Price'a to nie widzę szans dla Jenningsa. Co z tego, że wytrzymał z Kliczko który całą walkę ładował 1-2 i czasem próbował trafić sierpowym z doskoku -.-. Kubańczyk ma o wiele bogatszy repertuar ciosów, jest bardziej doświadczony i wygląda na mocniejszego fizycznie. Mój typ to Ortiz przez KO. Całkiem możliwe, że to będzie bardzo krótka walka.


RE: Jennings vs Ortiz - Wilczekstepowy - 18-12-2015 03:02 PM

Wydawało mi się, że Ortiz jest niższy od Jenningsa ale boxrec podaje, że jest odwrotnie o 2 cm. Zasięg ramion mają identyczny - 213 cm. Będzie się działo!


RE: Jennings vs Ortiz - TomaszX - 18-12-2015 07:34 PM

Stawiam że Jennings wygra na punkty ale obym się mylił bo Ortiz jest znacznie ciekawszy w kontekście przyszłych walk.


RE: Jennings vs Ortiz - Wietnam - 18-12-2015 07:56 PM

Ortiz do tej pory walczył z samymi bumami i Mikołajami
spojrzeć wystarczy na jego rywali w boxrec,
Patrzymy teraz na resume Jenningsa, bankowca ze
smykałką do boksu,
i teraz poròwnajmy , B.J -Perez, Szpilka,Tupou, bardzo dobra walka z Kliczko
L.Ortiz-Polley,Vidondo, Rabotte, Dziadek Barret

23 pojedynki z Kominiarzami
Teraz będzie musiał się zmierzyć z Tak dobrym technicznie
i defensywnie Jenningsem, jest mocny , śilny King Kong
ale tej gardy Jenningsa tak łatwo nie przebije,
Może chybiać często tymi swoimi doskokowymi ciosami
Będziemy mieli walkę Technika z przeciętnym ćiosem
z Gorylem który kopie jak szympans
moim zdaniem wygra Technik, który też może przyjąć mocne
ciosy i iść dalej, .
Jennings UD


RE: Jennings vs Ortiz - TomaszX - 18-12-2015 08:33 PM

Nie wydaje mi się by Jennings zasłużył na miano technika według mnie jest to mądry bokser z doskonałą obroną ale jego technika w ofensywie jest dość przeciętna.


RE: Jennings vs Ortiz - Gogolius - 18-12-2015 08:56 PM

Perez aż 108kg, 4kg więcej niż Jennings.