Forum - BOKSER.ORG
Beka z Boxreca - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Beka z Boxreca (/thread-2656.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Beka z Boxreca - Hugo - 12-11-2015 12:33 AM

Boxrec chlubi się tym, że jego rankingi są obiektywne, bo oparte na algorytmie, a nie na uznaniowości. Ostatnio zaczęli też bawić się w algorytmiczne typowanie wyników walk. Jest ono dostępne pod hasłem „What if?”. Można sobie wybrać 2 bokserów i ich ze sobą „skonfrontować”, a algorytm Boxreca wyświetli nam wynik w postaci prawdopodobieństwa zwycięstwa jednego i drugiego z nich.

Stwarza to możliwość do zabawy w promotora organizującego wirtualne pojedynki. Ja na początek wczułem się w role promotora Artura Szpilki. Jako pierwszego przeciwnika wybrałem mu nie byle kogo, bo Davida Haye'a. Wklepałem obydwu i wyszło 70/30 dla Szpilki. Hurra! Nasi górą! To kto następny dla Artura? Może Anthony Joshua? Wyszło 50/50. Remis. Z największą nadzieją HW to bardzo dobry wynik. Teraz trzeba dać Arturowi odpocząć, więc jakiegoś buma na przetarcie. Niech będzie Letr. Boxrec rżnął głupa, że nie ma takiego boksera, ale jak wrzuciłem go jako cruisera, to się znalazł. No więc wyszło 95/5 dla Szpilki. Swoją drogą parę razy Letr trafił zanim został znokautowany.

Doszedłem do wniosku, że promowanie Szpilki to łatwizna. Spróbuję wypromować Letra na mistrza świata. Na początek dostał na rywala Najmana. „Wygrał” 80/20. Trzeba mu podnieść poprzeczkę. To może Audley Harrison? Niestety, porażka 20/80. Chyba prowadzę Włodka zbyt odważnie. Spróbujemy teraz promotorki w stylu Andrzeja Wasilewskiego. Najpierw trzeba zadbać o ładnie wyglądający bilans. Jakiś groźny Słowak? Może Marek Svoren z bilansem 0-20? Wygraliśmy 80/20. To teraz jakiegoś weterana z głośnym nazwiskiem. Muhammad Ali? Kolejne zwycięstwo 80/20. Jednak Ali pokazał klasę. Nie sądziłem, że ten 73-letni dziadek z Parkinsonem tak się będzie odgryzał. No to może teraz Max Schmelling? Znowu wygrana 80/20. Jak na nieboszczyka Schmelling dał dobrą walkę. Pokazał, że nie przyjechał tylko po kasę.

Późno się zrobiło, więc na dzisiaj starczy. Wam też życzę dobrej zabawy.


RE: Beka z Boxreca - Wit - 12-11-2015 12:35 AM

Szkoda, że jest późno, bo przyznam, że samo czytanie dostarczyło mi wiele uśmiechu. xD Dobranoc. ;P


RE: Beka z Boxreca - redd - 12-11-2015 08:39 PM

Nie powiem, dobra rozrywka xD


Tyson vs Najman - starcie oscylujące w granicach remisu. Styl ofensywnego sluggera Najmana nie pasowałby Tysonowi.

Kołodziej vs Foreman - Paweł odchylając się na zakrocznej nodze bezlitośnie punktowałby cepiarza Foremana, który zostałby poddany po otrzymaniu lania życia.


RE: Beka z Boxreca - Wit - 12-11-2015 08:48 PM

Saleta jest faworytem 90:10 z Tyson'em. Big Grin


RE: Beka z Boxreca - Wilczekstepowy - 12-11-2015 09:43 PM

To może polsat zorganizuje kolejną pożegnalną walkę tym razem z Tysonem? Wink Pan Saleta zawsze do usług. Big Grin


RE: Beka z Boxreca - redd - 12-11-2015 10:24 PM

Adamek vs Lennox Lewis 95/5
Szpilka vs Witalij Kliczko 50/50
Włodarczyk vs Haye 80/20
Fonfara vs Hopkins 60/40
Jonak vs SL Robinson 99/1
Wach vs Larry Holmes 99/1 (Mariusz by pewnie wyjabował Holmesa Big Grin )


RE: Beka z Boxreca - Martin - 13-11-2015 01:00 PM

Nie ma co zestawiać aktywnych bokserów z dziadkami na emeryturze bo zawsze wyjdą takie głupoty.


RE: Beka z Boxreca - Wit - 13-11-2015 01:18 PM

Boxrec jest taki świetny, że tym dziadkom liczy pewnie ich predyspozycje na dziś dzień, bez żadnego przygotowania, treningów, sparingów. Big Grin

[Obrazek: Beztytulu_srsnwah.jpg]

W sumie to nie zdziwię się, jeśli bukmacherzy będą brać z tego kursy. Big Grin Ja chętnie bym postawił w takiej walce na Alberta.


RE: Beka z Boxreca - Hugo - 22-11-2015 09:59 PM

Carlos Canizales z Wenezueli to nowa gwiazda najniższych kategorii. Jest królem nokautu, który prawie wszystkie swoje walki rozstrzygnął przed czasem. Chyba głównie za sprawą fantastycznych warunków fizycznych do uprawiania boksu. Bardzo niewielki wzrostem, ale za to jaki ma zasięg. Zresztą zobaczcie sami.

http://boxrec.com/boxer/692641


RE: Beka z Boxreca - Wilczekstepowy - 22-11-2015 11:02 PM

2x Kliczko Big Grin Zróbcie mu jakąś symulację walki z Jenningsem. Wink