Forum - BOKSER.ORG
Stroje bokserów - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Stroje bokserów (/thread-2694.html)



Stroje bokserów - Gogolius - 07-12-2015 04:53 PM

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie temat, w którym moglibyśmy luźno pogadać o strojach zawodników - gustach zarówno ich jak i naszych.
Bez zbędnego wstępu napiszę, że duże wrażenie robią na mnie stroje Rigondeaux, za nietypowe kolory i kontrasty między nimi.

Obrazki wstawię w późniejszym czasie, szczególnie spodobał mi się jego strój w walce z Agbeko.

Może to przez walkę z Rigondeaux, ale dobrze zaprezentował się także Donaire - ubrany na żółto, kolor trudny i noszony rzadko (a jednocześnie mój ulubiony Tongue) tutaj wypadł bardzo fajnie.

Trzecim bokserem którego bym wyróżnił w tym temacie jest Golovkin - zarowno ten jego granatowy szlafrok ze złotą nicią (nie wiem czy to nie czasem jakiś tradycyjny kazachski strój) jak i fakt, że jego spodenki prezentują ten sam szablon i krój, lekko się różniąc tylko kolorem. Mógłby jednak postawić na coś więcej niż niebiesko-białe wariacje.



Zwracacie uwagę na stroje bokserów? Macie jakieś ulubione?
A może temat umrze śmiercią naturalną?: >


RE: Stroje bokserów - Wietnam - 07-12-2015 07:19 PM

Mayweather miał zawsze stroje numer jeden, spodenki ze skóry aligatora czy węża
wyjątkowo się prezentowały,
Stroje Książę Hameda też mi się podobały.


RE: Stroje bokserów - KrychuTMT - 07-12-2015 07:34 PM

Broner często ma dobre stroje, to bogactwo graniczące z tandetą pasuje do Adriena XD.


RE: Stroje bokserów - Metzger - 07-12-2015 08:39 PM

Jeżeli chodzi o spodenki, to nie ma tu wielkiego szału. Nie da się w nich czegoś udziwnić, a jednocześnie nie naruszyć przepisów i komfortu boksera. Mnie najbardziej podobał się styl Tysona - proste czarne spodenki bez żadnych reklam. Idealnie do niego pasowały.

Z kolei stroje "wyjściowe" to już pole do popisu. Z jednej strony mamy klasykę (tu najlepiej wypadają Kliczkowie i Gołowkin), a z drugiej cały wybór wymyślnych, często kiczowatych strojów jakby wyciągniętych z teatralnego składu. Więzienny drelich Szpilki czy mundur Lebiediewa to te najmniej wyróżniające się. Agbeko przebierał się z King Konga, Bogere za lwa, Katsidis i Floyd za greckich wojowników, Fonfara za skrzydlatego husarza.

Może by tak stworzyć galerię najdziwniejszych strojów?

[Obrazek: hatton4_3202462c.jpg]


RE: Stroje bokserów - Gogolius - 08-12-2015 08:38 AM

Właśnie o takie galerie mi chodzi Wink

Hatton też zajebiście ubrany Big Grin

Mi także podobają się takie świecące, plastikowe stroje. O Bronerze zapomniałem, też się wyróżnia np. w walce z Maidaną. Ciekawym krojem spodenek zwraca uwagę też Malignaggi.

[Obrazek: zab-judah-paulie-malignaggi_3048440.jpg?20131208081602]


RE: Stroje bokserów - Wietnam - 08-12-2015 02:42 PM

Mi akurat na tym zdjęciu bardziej przypadły do gustu spodenki Zab'a


RE: Stroje bokserów - Wit - 08-12-2015 06:34 PM

Niee, spodenki Malignaggi'ego super. Sam bym takie nosił, jakbym miał. Big Grin


RE: Stroje bokserów - TomaszX - 08-12-2015 08:44 PM

Lubie spodenki w stylu Hectora Camacho takie porozrywane nibyBig Grin