Forum - BOKSER.ORG
Luis Ortiz - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Luis Ortiz (/thread-2746.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Luis Ortiz - Wilczekstepowy - 10-03-2016 12:14 AM

(08-03-2016 09:42 PM)saliman1 napisał(a):  Jeden z sędziów walki, Lloyd Scaife, nie dość, że dał dwie rundy Thompsonowi to jeszcze punktował rundy z nokdaunami 10-9 Huh Jak można tak bezczelnie drukować ?
Komisja bokserska z Waszyngtonu przyjrzy się temu sędziowaniu. To jest naprawdę szokujące, co odpierdzielił ten sędzia. Jak można dać komuś zwycięstwo 10-9 przy przegranej 8-10? Choć to chyba nie był "druk"tylko" coś z głową nie tak.


RE: Luis Ortiz - kubala1122331 - 10-03-2016 01:35 AM

O skurczybyk, dzięki @Wilku za zwrócenie uwagi, bo jak pierwszy raz to przeczytałem, to sądziłem, że dał 10-9 dla Ortiza trzecią rundę, co ostatecznie dałoby się uargumentować. Grubo przegiął, ale jednocześnie pokazał, że sędziowie mogą robić co chcą. Nokdaun? Odjęcie punktu przez ringowego? Błahostka.


RE: Luis Ortiz - Wietnam - 10-03-2016 01:44 PM

Warto też spojrzeć na ringowego z chorobą heinego-medina
wyraźnie było to widać po tym jak się poruszał,
Only in Ameryka.


RE: Luis Ortiz - kubala1122331 - 10-03-2016 02:19 PM

Ringowy nie sędziował źle, ale w pierwszych rundach nie mogłem się skupić na walce, bo kradł show skubany swoim tańcem xd


RE: Luis Ortiz - Wietnam - 10-03-2016 06:20 PM

No Big Grin
a Pindera zauważył to dopiero w ostatniej rundzie, przed TKO


RE: Luis Ortiz - Wilczekstepowy - 11-03-2016 09:40 PM

Tak sobie pomyślałem. Wyobrażacie sobie, co by się działo na forach i być może w innych mediach gdyby tak jakiś sędzia wypunktował w Rosji? Wydaje mi się, że ten kraj - jeżeli chodzi o boks - jest za bardzo "demonizowany". Wink

Tymczasem, jeżeli chodzi o Ortiza to jak uważacie będzie miał łatwą robotę z Ustinowem? Mnie się wydaje, że nie. W walce z lisem Thompsonem na boksie Oritiza pojawiły się pewne niewielkie rysy. Niewielkie, jednakże się wydaje że boks defensywny Kubańczyka nie jest tak znakomity, jak ofensywny. Nie martwię się o jego szczękę bo wydaje się minimum solidna ale obrona z kimś szybkim i silnym (np. Joshua) może szwankować. Ustinow nie jest super szybki ale może być solidną przeprawą dla Ortiza.


RE: Luis Ortiz - Wilczekstepowy - 07-04-2016 08:18 PM

Walka z Ustinowem najprawdopodobniej w Rosji.

EDIT: Przepraszam, ale źle, zbyt szybko przeczytałem artykuł. Automatycznie założyłem, że jak Hiurynow wygra to walka w Rosji, tymczasem walka może się odbyć w USA.


RE: Luis Ortiz - Wietnam - 07-04-2016 08:29 PM

No i git, Wink Rosjanie mogą zobaczyć dwóch swoich ciężkich na deskach
w odstępie miesiąca, najpierw Sasza, tu może być jednak większy huk Smile


RE: Luis Ortiz - Wilczekstepowy - 07-04-2016 08:49 PM

Są wielkie szanse na to, że tak się stanie. Choć, co do walki Ortiza to może ona się jednak odbyć w USA. Jednak gdziekolwiek King Kong by nie walczył to i tak rozwiązanie jest jedno - Winner. Smile


RE: Luis Ortiz - Wietnam - 30-04-2016 07:55 PM

Niepokonany Kubańczyk, tymczasowy mistrz WBA Luis Ortiz (25-0, 22 KO) będzie w najbliższych latach główną siłą podnoszącej się z marazmu wagi ciężkiej, przekonuje jego promotor Oscar De La Hoya .

- Ortiz to przyszłość wagi ciężkiej. W ringu sprawia wrażenie lekkości, porusza się jak pięściarz kategorii średniej, ale jest silny jak zawodnik wagi ciężkiej. To najbardziej unikany zawodnik w całej dywizji. Nikt nie chce z nim walczyć, będziemy jednak zmuszać do tego kolejnych rywali. Liczymy na to, że będzie boksować w czerwcu lub lipcu na antenie HBO. Potem ruszamy po wszystkich mistrzów - stwierdził szef Golden Boy Promotions.

37-latek z gorącej wyspy, pogromca m.in. Bryanta Jenningsa, został wyznaczony przez władze federacji do udziału w turnieju World Boxing Association. W pierwszej rundzie ma się zmierzyć z Aleksandrem Ustinowem (33-1, 24 KO), ale porozumienia w sprawie tej walki wciąż nie ma.