Forum - BOKSER.ORG
Proponowane tematy - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Pomysły i opinie (/forum-8.html)
+--- Wątek: Proponowane tematy (/thread-28.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Proponowane tematy - MasterG - 28-12-2011 02:03 PM

Myślę że typer to dobra sprawa, jednak forum jest około 15 użytkowników którzy się udzielają. Myślę że za 2 miesiące, miesiąc, można byłoby takie coś zorganizować, gdyż wiem z doświadczenia, że dołączający później są poszkodowani i wylewają swoje żale adminom i modom.


RE: Proponowane tematy - Maynard - 28-12-2011 02:09 PM

Ogólnie, bardzo dobry pomysł, jednak, jak zaznaczono wyżej, warto tym poczekać troszkę, zwłaszcza, że mamy teraz na scenie bokserskiej "zimową przerwę" - bardzo niewiele się dzieje.

Proponuję start mniej więcej od lutego.


RE: Proponowane tematy - MasterG - 28-12-2011 02:18 PM

Jednak jeżeli pytacie o tematy ciekawe, to proponuję utworzyć dział felietonów. Bo na forum na pewno znajdują się ludzie co piszą felietoniki tylko na fora, więc warto ten krok przemyśleć. Gdyż nie zauważyłem czegoś takie. Wink z Góry dzięki


RE: Proponowane tematy - bokser.org - 28-12-2011 02:40 PM

Jeśli ktoś się o taki dział upomni to chętnie, choć ci co piszą felietony to robią to na http://www.blog.bokser.org Wink


RE: Proponowane tematy - MasterG - 28-12-2011 02:48 PM

(28-12-2011 02:40 PM)bokser.org napisał(a):  Jeśli ktoś się o taki dział upomni to chętnie, choć ci co piszą felietony to robią to na http://www.blog.bokser.org Wink

Dzięki za informację. Nie wiedziałemWink


RE: Proponowane tematy - Nihilus - 02-01-2012 09:34 AM

Może dział gdzie każdy będzie mógł wrzucić walkę do ściągnięcia itp. Ogólna wymiana walkami myśle że było by to naprawdę potrzebne i przyciągnie wielu fanów boksu którzy walki mają i kolekcjonują Smile


RE: Proponowane tematy - redd - 25-01-2012 07:53 PM

Myślę, że można by było dodać dział "Ludzie boksu" - gdzie można by było pisać o komentatorach, trenerach, promotorach


RE: Proponowane tematy - Zioło-Pale-Niebywale - 25-01-2012 11:33 PM

Ja jestem jak najbardziej za ligą typerów,i dodałbym wygraną przez wałek,bo to ostatnio dość częsty scenariusz na wszelakich ringach.

Oczywiście z tym wałkiem to żart,ale ponieważ sam trochę obstawiam w Realu,to chętnie bym się posiłkował waszymi typami,bo wiem że są tu nieźli znawcy boksu.


RE: Proponowane tematy - sowka - 27-01-2012 08:32 PM

Dział "ludzie boksu" to dobry pomysł, ponieważ dla osób zaczynających swą przygodę z tematyką bokserską podstawowymi informacjami są takie, kto to był Michael Buffer, Sagarra, Don King. Jestem w 100% za.


RE: Proponowane tematy - pikawa - 16-02-2012 03:51 PM

Chciałbym, nie wiem czy już padła taka propozycja aby zamieści wątek o prawidłowym odżywianiu w czasie treningu i pomiędzy walkami. To znaczy co wolno jeść czego nie, na co uważać, ile posiłków i z czego powinny się składać aby utrzymać wagę i nie przytyć a najlepiej zrzucić zbędne kilogramy. Co pić i jakie stosować suplementy, może ktos ma fachową wiedzę na ten temat i chciałby się nią podzielić Wink