Forum - BOKSER.ORG
BUKMACHER - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: BUKMACHER (/thread-292.html)

Strony: 1 2


BUKMACHER - PeterManfredo - 16-03-2012 10:32 AM

Niektórzy z Was mogą mnie znać z ligi typerów którą prowadzę na blogu bokser.org Tutaj chciałbym dzielić się swoimi typami,może komus pomogę wygrać jakąś sumkę?Tongue Zastrzegam sobie jednak prawo do błędu i typy które tu będę umieszczał to zwyczajnie moje propozycje,możecie lecz nie musicie z nich korzystać... Wiadomo,że boks jest nieprzewidywalny...chyba,że walczą braciaBig Grin
Propozycja na weekend 17-18.03 2012r
*Kell Brook-Matthew Hatton
Stawiam,że wygra Brook(kurs niski 1.08) i dokładam do tego zakład specjalny o kursie 1.30 iż walka potrwa więcej niż 6,5 rundy
*Stawiam do tego Martinez-Macklin i rzecz jasna obstawiam wygrana Argentyńczyka(1,08zł)przed czasem do 9 rundy,przyzwoity kurs 1.60
Puszczam ten kuponik za 200zł=485(w przypadku trafienia odbieram tę sumkę)
Myślę że kupon może wejść,ale wiadomo że to nic pewnego.


RE: BUKMACHER - Jerome - 16-03-2012 05:19 PM

Dwie stówki za KO na Macklinie do 9 rundy? Wydaje mi sie, ze jest on lepszy niz Baker z którym Marvalia ostatnio boksowal..

Nie sądze, ale zycze powodzenia ;]


RE: BUKMACHER - PeterManfredo - 16-03-2012 05:54 PM

Myślę ze Martinez majac przed soba walke z Chavezem zrobi wszystko by wygrac przed czasem a ze Macklin to nie ogorek wiec celuje tak 7-8 rundaWink W punktowe zwyciestwo nie wierze,Macklin nie wytrzyma dystansu z MaravillaWink


RE: BUKMACHER - James Blad - 16-03-2012 10:54 PM

Ja uważam ,że Martineza czeka ciężka walka na pełnym dystansie


RE: BUKMACHER - Adammobp - 19-03-2012 02:56 PM

Wałęsa, oddawaj nasze 100 milionów Big Grin


RE: BUKMACHER - Jerome - 20-03-2012 05:30 PM

@PeterManfredo
Jak tam Twoje dwie stówki ?? Tongue Big Grin Tongue Big Grin Tongue


RE: BUKMACHER - PeterManfredo - 20-03-2012 05:44 PM

Hmmm... wzieli i nie chca oddacWink hehe no tak to jest z typowaniem... ale sie nie poddaje i w tym tygodniu zagram Szpilke,Wacha ze skoncza swoje walki do 6 rundy i Adamka ze wygra z Aguilera. Mam nadzieje ze sie odbije,ale jeszcze spojrze w rozpiske na weekend co tam jest atrakcyjnego z punktu widzenia gracza. jerome polecisz cos?
Sorki Jerome


RE: BUKMACHER - Jerome - 21-03-2012 03:48 PM

Szpilke do 6 rundy ok, Wacha.. chyba jednak troche później, moze nawet punkty. Obstaw Łaszczyka i Zaba jeszcze..


RE: BUKMACHER - Jerome - 31-03-2012 05:29 PM

@PeterManfredo
Jak tam ostatnie zakłady? Weszło Ci coś? Obstwiasz może Wilka i Mastera??


RE: BUKMACHER - Wilczekstepowy - 14-01-2016 07:50 PM

Chłopaki możecie mi podać jakiś anglojęzyczny link do bukmachera gdzie można najwięcej zarobić na walce Szpilka vs Wilder, na obstawieniu Szpilki? Chyba Terminator coś wspominał o 12 do 1? Może znacie jeszcze coś lepszego a jak nie ma to może być jakikolwiek kurs tylko oby był wyższy niż ten w Polsce.

Mój brat chce obstawić trochę kasy a więc pytam. Aha i jeszcze jedno. Czy w takich internetowych bukmacherkach są jakieś ograniczenia, co do stawianej kwoty?