Forum - BOKSER.ORG
EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji (/thread-2974.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji - kubala1122331 - 18-06-2016 07:18 PM

W zasadzie jestem w stanie się z Tobą zgodzić w wielu założeniach, jednak prawda jest taka, że szmacenie Polsatu, TVP czy nc+, a gloryfikowanie czegokolwiek to jest duże nadużycie. Każda z tych stacji jest nastawiona na zysk i wyzysk klienta. Ja jestem w stanie zrozumieć, jeśli jest to robione w moralnie dopuszczalnej granicy. Dwie gale bokserskie rocznie w PPV to nie jest dla mnie nie wiadomo jak wielki wydatek, a jeśli gala mi się nie podoba, to jej po prostu nie kupię. Polsat jednak podpadł mi zupełnie czymś innym. Zakodowanie Euro - akceptuję. Zakodowanie nawet dla własnych klientów - z bólem, ale jestem w stanie zaakceptować. Gorzej, że oni robią z widza totalnego idiotę. Usunięcie niemieckich programów to jest marketingowy strzał w stopę, a jeszcze wypuszczenie plotki, że za wyszukanie ręczne kanałów będzie płaciło się wysoką karę, to już jest po prostu obrzydliwe. Wielu kibiców nie da się nabrać, ale znam takich, którzy nie wyszukają ZDF i ARD, bo się tego biorą. Jakby tego było mało. Zadzwoniłem do nich przed Euro i tak z ciekawości zapytałem (wykupić i tak bym nie wykupił, bo cały czerwiec jestem poza domem), na jakich warunkach mógłbym wzbogacić się w kanały Eleven i ten pakiet do Euro. Jaką dostałem odpowiedź? Potrzebne są dwa aneksy do umowy i jeśli zgodzę się na przedłużenie umowy o 41(!!!!!!) miesięcy to nie ma problemu. 41 miesięcy!! Szczerze powiem, że wyśmiałem drogiego konsultanta i poważnie rozważam przeniesienie się do innego operatora, bo takie rzeczy zakrawają już o kpinę. Oczywiście, w nc+ zapewne nie jest lepiej, ale przynajmniej na początku może będziemy się szanować Wink

Samo ściąganie abonamentu wliczone w rachunki za prąd bardzo mi się akurat podoba, ale to jest temat na inną dyskusję. Ktoś kiedyś pisał, dlaczego w Niemczech mogą sobie pozwolić na puszczanie takiego Euro na otwartym kanale, a u nas muszą zakodować. M.in. właśnie przez to, że u nas nikt nie płaci abonamentu.

Inna sprawa na co idzie ten abonament, najczęściej niestety na gówno.

Nie podoba mi się jednak to RSC, że obrażasz użytkowników tego portalu i prosiłbym o zaprzestanie tego.


RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji - RSC-2 - 18-06-2016 08:51 PM

@kubala1122331

Nie zaprzestanę praktyk , które Ty nazywasz "obrażaniem użytkowników tego portalu".

A nawet mam zamiar jeszcze bardziej je spotęgować, bo ja uważam ,że na tym portalu ilość idiotycznych i nielogicznych wpisów jest przytłaczająca.

Ja rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie .
Ale musi to zdanie poprzeć argumentami choćby bardzo słabymi .

Natomiast na wasze pisanie wbrew logice będę reagował tak jak reaguję albo jeszcze ostrzej.


Ja rozumiem, że Ty masz uprzedzenie do Polsatu, bo na przykład za możliwość oglądania Euro chcą wymusić od Ciebie umowę na 41 miesięcy.

I to jest Twój logiczny argument bo Polsat zagrał wobec Ciebie nie fair

Ale jeżeli ktoś nawołuje do bojkotu Polsatu, bo zakodowali mu EURO i namawia do oglądania TVP to jest to skrajny debilizm.

Albo bojkot Polsatu bo ma 7.5 mld dochodu.
Ręce opadają, gdy czytam takie lewactwo.

To niech sobie całe to EURO ogląda w TVP. Dlaczego nie przeniesie się do TVP?

W tym temacie poziom argumentacji sięgnął dna.
Jakie szkoły kończyli Ci którzy wypisują tu takie brednie?

Ja nie dziwię się ,że wielu z nich nie ma kasy na wykupienie telewizji i wypłakują się na forum.

Taki poziom argumentacji jaki tu zaprezentowali kwalifikuje ich jedynie do zarabiania mniej niż najniższa krajowa.
Bo kto takiemu nieukowi zapłaci więcej? Dla takich tylko umowa śmieciowa .


RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji - KOXBOX - 20-06-2016 09:19 AM

Nie wiem jaki macie problem, przecież to logiczne, że jak chce się coś zobaczyć to trzeba płacić. Cieszcie się, ze mecze Polski są dostępne za free Wink


RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji - Gogolius - 20-06-2016 09:35 AM

Chodzi o to że abonenci Polsatu de facto płacą za dostęp do TV bo opłacają abonament. A potem się okazuje, że trzeba dokupić jeszcze dostęp do samego ojro Wink
Tak mi się zdaje.


RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji - RSC-2 - 20-06-2016 02:48 PM

To Ci się źle zdaje.

Polsat nie zablokował kanałów objętych umową i na nich możesz oglądać EURO.


RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji - Gogolius - 20-06-2016 03:22 PM

A no jak tak, to nie ma tematu.


RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji - kubala1122331 - 20-06-2016 06:13 PM

Polsat nie zablokował swoich, ale Euro tam nie ma, gwoli ścisłości.


RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji - Gogolius - 20-06-2016 08:02 PM

No to kurde XD

CO musi zrobić typowy abonent Cyfrowego Polsatu, płacący co miesiąc za pakiet Sport? (czy jak to tam się zwie).


RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji - kubala1122331 - 20-06-2016 08:11 PM

Zapłacić 79 zł, lub przedłużyć umowę o 24 miesiące Tongue


RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji - Martin - 21-06-2016 11:26 AM

(20-06-2016 08:02 PM)Gogolius napisał(a):  No to kurde XD

CO musi zrobić typowy abonent Cyfrowego Polsatu, płacący co miesiąc za pakiet Sport? (czy jak to tam się zwie).

Najlepiej wypowiedzieć umowę, co sporo osób czyni, nie dając dłużej robić z siebie frajera.