Forum - BOKSER.ORG
Bracia Kliczko - kilka ciekawostek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Bracia Kliczko - kilka ciekawostek (/thread-315.html)

Strony: 1 2


RE: Bracia Kliczko - kilka ciekawostek - Hugo - 31-03-2012 01:48 PM

@AdamekFightPL

Myślę, że chyba nie chodzi tu o jakiegoś sklonowanego Kliczkę, a o nieletniego przyrodniego brata. Być może ojciec Kliczko przyznał się rodzinie do posiadania pozamałżeńskiego potomka dopiero na łożu śmierci, a Witalij i Władimir wcześniej nie wiedzieli o jego istnieniu. Wersja jak z brazylijskiej telenoweli, ale bardziej prawdopodobnej nie widzę.


RE: Bracia Kliczko - kilka ciekawostek - AdamekFightPL - 31-03-2012 04:37 PM

@Hugo

Całkiem możliwe, ale czy bracia nic by o tym nie wspomnieli w mediach ? dobrze by było gdyby jakieś media poruszyły ten temat i rozwiązali zagadkę trzeciego brata.


RE: Bracia Kliczko - kilka ciekawostek - Jerome - 31-03-2012 05:10 PM

Najbardziej mnie ciekawi, dlaczego nic w filmie o nim nie było. Jak były pokazywane rodzinne zdjęcia to byli tam tylko nasi mistrzowie, nikt po za tym. Jak dla mnie to albo brata nie ma i Vitek zrobił sobie dobrą BK albo gość jest z po za małżeństwa rodziców Vitka i Wołodii.


RE: Bracia Kliczko - kilka ciekawostek - Crumb - 01-04-2012 11:39 AM

Dla mnie po prostu SZOK z tym trzecim bratem. Jest to albo plotka albo jakaś dziwna prawdaTongue
Nie wiedziałem też, że Vitalij został kiedyś znokautowany.


RE: Bracia Kliczko - kilka ciekawostek - Jerome - 01-04-2012 08:29 PM

@Crumb
Eee tam. W kicku i po kopnięciu. Niech go ktoś uderzeniem z pięści posadzi ;]


RE: Bracia Kliczko - kilka ciekawostek - gronin - 02-04-2012 02:43 PM

Wy tak serio o tym 3 bracie? Przeciez to byla wyrazna ironia;
"zostali zapytani, czy gdyby mieli trzeciego brata, on także zajmowałby się boksem.

- Ale my mamy trzeciego brata, tylko nikomu go nie pokazujemy - odparł z uśmiechem Witalij Kliczko. - Ma 1,5 metra wzrostu, ukrywamy go."
chyba ze wy sie bawicie caly ten temat i was nie rozumiem Big Grin ale chyba nie na powaznie o tym 3 bracie?


RE: Bracia Kliczko - kilka ciekawostek - Wilczekstepowy - 09-11-2015 06:00 PM

Ironia i to najwyższych lotów. A ktoś to podchwycił i umieścił na wikipedii. Wink [Sorry, że odgrzebywanie starego kotleta ale rozbawiła mnie ta historia].