Forum - BOKSER.ORG
Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Historia boksu (/forum-16.html)
+--- Wątek: Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem (/thread-3180.html)



Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem - saliman1 - 01-05-2017 10:04 PM

Pomyślałem, że brakuje takiego wątku w którym można podzielić się informacjami o walkach, których nagrania istnieją (lub ogólnie były transmitowane), ale mimo to zaginęły lub nigdy nie pojawiły się w internecie.

Pierwsza do głowy przychodzi mi pierwsza walka Przemka Salety z Luanem Krasniqim. Strasznie chciałbym ją zobaczyć, żeby przekonać się jakim cudem Saleta to wygrał Wink Pojedynek na pewno pokazał niemiecki ZDF. Nagranie tej walki to prawdziwy biały kruk. Wrażenie z rewanżu chyba trochę wpłynęło na popadnięcie tej walki w niepamięć.

Warto też wspomnieć, że zaginęło także nagranie z innej ważnej walki Salety, z Dennisem Andriesem, które było kiedyś dostępne na forach bokserskich.

Z tego co widzę nie do znalezienia jest obecnie całkiem popularne kiedyś nagranie ze studia TVN w którym doszło do sprzeczki pomiędzy Michalczewskim a Gołotą, z którym łączono się po którejś z walk Wink Na pewno było na youtube, ale widocznie usunięto.

Myślę, że zaginęło też sporo starych polskich gal, które od lat 90-tych pojawiały się na kanał tj. Polsat, Wizja Sport, Canal+ czy nawet TVP. Zaginęły też walki Gołoty z 2003 roku (Nix i Terrence Lewis), które zdaje się pokazał TVN.


RE: Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem - redd - 01-05-2017 10:31 PM

Moim zaginionym białym krukiem jest walka Saleta vs Westgeest. Co najlepsze, oglądałem ją! Byłem jednak wtedy dzieciakiem i niewiele z niej pamiętam (poza momentem, gdy Przemek leżał już na deskach).

Trochę dziwne, że zaginęły walki Gołoty z Nixem i T. Lewisem, bo tą pierwszą na 100% oglądałem jeszcze z 5, 6 lat temu na youtube, bądź skądś ściągniętą. Tą drugą też wydaje mi się, że obejrzałem.

Prawdziwym Yeti / potworem z Loch Ness polskiego boksu pozostaje walka Włodarczyka z Abdoulem, która od lat pozostaje niedostępna.

Mam nadzieję, że co jakiś czas będą wypływać różne rarytasy, choć zapewne bardzo kuszącą opcją pozostaje odsprzedanie białego kruka jakiemuś kolekcjonerowi.


RE: Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem - Wilczekstepowy - 01-05-2017 10:42 PM

Może by zacząć pisać do tych bokserów, ich menadżerów z prośbami o udostępnienie tych walk? Bądź chociaż pomoc w ich odnalezieniu?


RE: Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem - Wilczekstepowy - 10-05-2017 02:56 PM

Może warto byłoby przypiąć ten temat do góry, tak aby zaraz nam nie znikł z pola widzenia?


RE: Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem - Wietnam - 11-05-2017 03:50 PM

Pierwszej walki Salety z Krasniqi nie znajdzie za uja, przeczesałem wiele niemieckich stron i ani widu ani
słychu, rewanż transmitowany na zdf spokojnie można
znaleźć ale walka za długo nie trwała Wink


RE: Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem - Wit - 12-05-2017 09:29 AM

(11-05-2017 03:50 PM)Wietnam napisał(a):  Pierwszej walki Salety z Krasniqi nie znajdzie za uja, przeczesałem wiele niemieckich stron i ani widu ani
słychu, rewanż transmitowany na zdf spokojnie można
znaleźć ale walka za długo nie trwała Wink

Była na YT raczej, bo oglądałem, ale parę lat temu. Wink


RE: Zaginione nagrania walk i inne związane z boksem - Wit - 18-07-2017 10:48 PM

Jeszcze można obejrzeć:

http://www.dailymotion.com/video/x88cb4

Podobno bardzo ciekawa też była walka Sosnowskiego ze Stipe Balićem, gdzie Albert obrywał od równie nieporadnego co Silvin Chorwata.