Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Metzger - 25-03-2012 10:53 PM

Walka z Arreolą była jego "być albo nie być w HW". Teraz może odcinać od niej kupony i spokojnie obijać zawodników spoza TOP50.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 26-03-2012 08:18 AM

No pewnie, że może ale inaczej nie będzie mógł walczyć o wakat. Baaardzo bym chciał aby następnym jego przeciwnikiem był Chambers. Wolałbym Arreolę bo jest wyżej w rankingach ale On będzie się czaił teraz na W.K. Eddie to dobry pięściarz, należący do czołówki. To byłby super pojedynek.


RE: Tomasz Adamek - PeterManfredo - 26-03-2012 08:48 AM

Można mówić żę HW nie jest dla Tomka ale on w tej HW potrafi wygrywać! Z większymi i silniejszymi fizycznie Tomek wygrywa sprytem,techniką,szybkością i jest jak najbardziej wartosciowym ciężim


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 26-03-2012 09:45 AM

Dokładnie. Szkoda tylko tego knockoutu z Aguilerą...

http://www.youtube.com/watch?v=FPmeZDBSxhU
Zobaczcie. Po takich bombach Adamek miałby problemy. Ten pojedynek musi się odbyć.


RE: Tomasz Adamek - darekaa - 26-03-2012 12:20 PM

Adamek powinien walczyć z Povietkinem, Chambersem, Hayem a nie kolejnym zwłokami. Aż się boję kogo wezmą po Nagy.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 26-03-2012 12:23 PM

Teraz nie wiadomo bo już Tomek narzeka na łapy po tej walce. Jeśli jednak 16.06. wypali to myślę, że będzie to Chambers (ew. Arreola) w P.C.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 26-03-2012 01:42 PM

Obejrzałem dziś dwie całe walki Adamek v Estrada i Adamek v Arreola. W porównaniu do występu Tomasza z Aguilerą tamte pojedynki to coś pięknego. W tej walce (Tomek v Nagy) tempo było wolniejsze. Gorsza praca nóg Polaka. Chyba lekko mocniejszy cios. Udawało się zatrzymać Aguilerę co nie udawało się przeciwko Arreoli, który po prostu zbierał i dalej napierał. Nie mniej jednak walka co jednej bramki, nie ulega wątpliwości, że Tomek był lepszy od pięściarza z Dominikany natomiast w porównaniu z tymi dwoma walkami wypadł "poprawnie".


RE: Tomasz Adamek - Kikas - 06-04-2012 02:30 PM

(26-03-2012 12:23 PM)Jerome napisał(a):  Teraz nie wiadomo bo już Tomek narzeka na łapy po tej walce. Jeśli jednak 16.06. wypali to myślę, że będzie to Chambers (ew. Arreola) w P.C.

Byleś blisko Smile Więcej optymizmu! Najwyraźniej Tomek zrozumial że obijanie bumow to strata czasu. My jako kibice, możemy jedynie liczyć na dobre walki w drodze do... zderzenia z tirem, jeśli wiecie o co mi chodzi Wink


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 06-04-2012 02:54 PM

Właśnie byłem optymistą i głęboko wierzyłem w ten pojedynek. Kto jak kto ale to, że liczyłem, że Tomek wypunktuje Vitka czyni mnie chyba chorym optymistą Tongue


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 07-04-2012 09:45 AM

Po Chambersie chciałbym aby Adamek zmierzył się z Chauncy Welliver'em. To jest po prostu żenujące, że jest on wyżej w rankingach niż nasz Tomek. Góral rozpracowałby go do 5 rundy i awansował w rankingach.