Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Calaf - 18-11-2013 09:38 PM

Rzecz idzie tylko i wyłącznie o to, czy Adamek jest gotowy zaryzykować dla dużej kasy, bo wg mnie Fury to spore ryzyko. Nie jestem pewien czy by go obskoczył, wszystko zależy od jego obecnej dyspozycji, której walka z bumami nie pokaże. A czy zyski będą znaczne też nie wiem, Adamek wyraźnie przestaje się sprzedawać, małe gale w kurnikach popołudniami dla telewidzów z Polski, trochę to zaczyna żenująco wyglądać.To że Fury fruwał z Cunnem wynikało tylko z tego że to czub i zamiast skończyć Cunningama nadział się na czysty cios ze skrętu. Od początku pisałem że Adamek nikogo w HWD nie znokautuje, jak widać niewiele się myliłem. Musiałbym pomyśleć, ale wstępnie oceniam szanse jako 60/40 dla Furego, patrząc na dotychczasowe walki w dywizji i pikowanie w dół.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 18-11-2013 10:07 PM

(18-11-2013 09:38 PM)Calaf napisał(a):  Rzecz idzie tylko i wyłącznie o to, czy Adamek jest gotowy zaryzykować dla dużej kasy
Adamek MUSI zaryzykować, bo jak sam zauważyłeś stopniowo przestaje się sprzedawać. Strategia oparta na walkach ze średniakami i czekaniu na titleshota chyba już nie działa.


RE: Tomasz Adamek - Crumb - 18-11-2013 10:34 PM

Oglądnijcie walkę Adamka z Grantem i zadajcie sobie pytanie czy Adamek ma szansę na wygraną z Furym. Który jest chyba jeszcze większy od Granta tyle, że sprawniejszy 100 razy i obstawiam, że walka przebiegłaby podobnie do tej z Vitalijem z tym, ze Fury jednk wyłapałby pare bomb.


RE: Tomasz Adamek - Joker - 30-11-2013 05:25 PM

Adamek gotów zastąpić Wacha
- HBO ma telefon do mnie, do
Kathy Duvy, ale na razie nikt nie
dzwonił, więc nie ma tematu.
Gdyby chcieli, żebym walczył z
Jenningsem, to nie ma problemu.
Mogę z nim walczyć, mogę
walczyć z każdym, bo tylko w ten
sposób mogę dojść do
pojedynku o mistrzostwo świata.
***
Pytanie czy tym razem hajs się będzie zgadzał Big Grin


RE: Tomasz Adamek - Sander - 30-11-2013 06:21 PM

Treści wypowiedzi Tomasza traktuję mało poważnie i nie będę ich komentował.


RE: Tomasz Adamek - BMH - 19-12-2013 11:19 AM

Ze strony glownej:
"Witalija już nie dopadnę, ale został jego brat. Nie podnieca mnie to, że jest wolny pas WBC. Moim celem jest pojedynek o mistrzostwo świata federacji IBF. W kwietniu będę walczył o pozycję numer dwa w tym rankingu z Wiaczesławem Głazkowem, a potem być może od razu z Władimirem. Wszystko zależy od promotorów, ale mój cel na rok 2014 jest jeden: pojedynek o mistrzostwo świata z Kliczką - powiedział "Góral" w rozmowie z Faktem."

Adamka, sie z rana trzyma zart, jak Roya Jonesa.Rolleyes


RE: Tomasz Adamek - Joker - 19-12-2013 11:31 AM

Adamek chyba teraz lata na czymś lepszym niż vodka Big Grin


RE: Tomasz Adamek - Sander - 19-12-2013 11:40 AM

Byłoby mi wstyd gadać takie bzdury na jego miejscu.
Dostał taki łomot od Vita a teraz, że Władimira dorwie Confused
Wlad gdyby chciał to by go zabił w 1 rundzie.


RE: Tomasz Adamek - Gogolius - 19-12-2013 12:04 PM

Typowy skok na hajs, wczesniej kazdy sie pchal po wyplate do Wladka, a teraz kolejka sie przerzedzi bo WBC wolne. Zaskakuje tak dobra lokata Adamka w rankingu mimo miernych wynikow w ostatnim czasie. Co do gadania to tylko gadanie: ambicje sportowe coraz mniejsze, mam wrazenie ze Adamek zrozumial ze tytul jest poza zasiegiem a ze kase mozna zarobic to sprobuje. Lucky punch to mu chyba nie wejdzie.
Poza tym nawet jak ogra Glazkovs to Wlad ma walke z Lepaiem i Pulevem: ze dwa lata trzeba poczekac - wg mnie tekst o dopadnieciu Wlada w 2014 jest jeszcze glupszy niz tekst o dopadnieciu Wlada w ogole.


RE: Tomasz Adamek - BMH - 19-12-2013 12:33 PM

Sytuacje z Adamkiem, to fajnie podsumowal user z konkurencyjnego portalu(pozwole sobie skopiowac czesciowo jego post):

25 luty 2013
No... ale kogo ja mam bić... Dzieci? Mówię ci, że chcę jeszcze walczyć o mistrzostwo świata, czuję się na siłach, więc przeciwnik musi być odpowiednio mocny. W kwietniu walczy Jonathon Banks, walczy Chris Arreola, stacja HBO będzie szukać jakiejś ciekawej walki więc miejmy nadzieję, że może wkrótce będzie bardzo ciekawie." - powiedział Adamek dla polsatsport.pl

24 marca 2013
Teraz natomiast planujemy walkę na przełomie maja i czerwca. Myślę, że w przyszłym tygodniu będzie można już oficjalnie z kim powalczę i gdzie ta walka się odbędzie. Natomiast po lecie na pewno będzie duża walka. I myślę, że na HBO - powiedział Adamek.


Fajnie to teraz wyglada, Artur Szpilka walczy z Jenningsem na HBO, a Tomasz...? Tomek, oczywscie wciaz sni o wyplacie od Wladka, chociaz ja, mam watpliwosci, czy w ogole otrzyma taka szanse..