Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Matys - 14-05-2014 03:03 PM

A najżałośniejsze jest na końcu... Ja mówię prawdę, prawda wyzwala, prawda boli, a on patrzy im w oczy i mówi a propo tego wypadku, że był trzeźwy, a nie dmuchał bo nie musiał :/ Grzywnę i alkolocka dostał za niewinność. Tacy ludzie odrzucają od Kościoła.

W ogóle i tak dobrze, że nie pociągneli tematu jak on to sobie wyobraża, z boksem nie kończy - w październiku chce walczyć, mieszka na stałe w USA, sądzić się będzie w USA, a tu euro...euro...parlam...deputowanym chce być. To nawet nie jest Dyzma, bo Dyzma miał charyzmę i gadane. To i tak w sumie są tylko nic nieznaczące pionki w tym parlamencie, nic tam i tak nie robią tylko wciskają guziki jakim każą za zajebistą pensję (takie zesłanie polityczne wersja deluxe), ale irytuje mnie strasznie to zakłamanie u Adamka. Może się odzwyczaiłem, bo mało telewizji oglądam i polityki, więc jak widzę takiego gorliwego katolika, który z uśmieszkiem mi łże prosto w oczy, to mam odruch wymiotny.


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 14-05-2014 03:31 PM

Heh, ale go tam dojechali w tym programie. Jestem zaskoczony, że nie dali mu kręcić i wciskać kitu, ciągle tylko "Nie co zrobisz, tylko jak?". To co on w ogóle mówi o kościele, homoseksualistach, Rydzyku. Egzorcysta wyleczy... Wyprany mózg do granic możliwości. Szkoda mi ludzi tak podatnych na manipulację, nie mają swojego życia, swojego zdania, po prostu marionetki powtarzające to co wgra im się na płytę. Najpierw kościół mu wyprał mózg, teraz w polityce mu wypiorą mózg i już w ogóle straci kontakt z rzeczywistością. To na prawdę smutne. Ta jego "kariera polityczna" staje się coraz bardziej żałosna i dobrze byłoby dla niego gdyby to się jak najszybciej skończyło. Z resztą i tak już teraz sobie narobił tylu wrogów i się wszędzie skompromitował gdzie się tylko da. Uprzedzony, zahipnotyzowany i psychopatyczny wręcz fanatyk religijny. Przecież jakby ktoś taki doszedł do władzy to by chyba wróciło średniowiecze, wszyscy niewierzący na stos i a reszta oddawać majątki na rzecz kościoła. Szkoda już nawet komentować to wszystko. Zawsze lubiłem Adamka ale ostatnie lata a szczególnie ostatnie miesiące to niesamowita równia pochyła, straci wszystko na co zapracował. Jak to powiedział "alleluja i w drogę", prosto na samo dno.


RE: Tomasz Adamek - Martin - 14-05-2014 05:20 PM

Adamek ma prawo mieć własne poglądy, jednak to co on wygaduje to jest jakaś masakra....
Tomku nie do europarlamentu - do Watykanu!


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 14-05-2014 06:08 PM

W sumie to mi się aż żal zrobiło Adamka. Mimo, że jest reprezentuje radiomaryjną ciemnotę, to Wellman z Prokopem po prostu się nad nim pastwili, ośmieszyli go przed całą Polską, podkreślili jego rażącą niekompetencję czy wręcz dyletanctwo i skrajne zacofanie. Po co mu to? Myślę, że Adamek jest mega podatnyh na manipulowanie. Przyjdzie taki Ziobro, opowie mu przy piwku o żydkach, pedałkach, o obronie kościółka, kopalń i Adamek już się pali do walki.

DDTVN to jeszcze nic. Wyobrażacie sobie przemówienia Adamka na posiedzeniach komisji PE? To by była dopiero kompromitacja, nie tylko samego Adamka, ale i Polski w ogóle.


RE: Tomasz Adamek - kubala1122331 - 14-05-2014 08:48 PM

- Czy gej to choroba?
- Mam kontakt z wieloma egzorcystami i gej to choroba, na 100%
- Czyli egzorcysta jest dobrym rozwiązaniem dla gejów?
- Tak, egzorcysta.

HuhConfusedBlush


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 14-05-2014 09:01 PM

No po prostu nie ma na to lepszego określenia niż człowiek średniowiecza. Nie wiem na prawdę po co mu to wszystko. Z szanowanego człowieka, idola wielu osób, podziwianego za osiągnięcia i bardzo ważnej postaci dla polskiego sportu respektowanej w całym kraju stanie się pośmiewiskiem i kolejnym pseudo politykiem, którego nikt nie szanuje i z którego wszyscy sobie kpią. Nie ma z polityką zbyt wiele wspólnego, nie jest brany na poważnie i bardzo łatwo go zagiąć nawet podstawowymi pytaniami to jeszcze zwraca na siebie całą uwagę i występuje w TV. I jakby tego wszystkiego było mało to jeszcze dokłada do pieca rozgłaszając na prawo i lewo swoją nietolerancję dla innych orientacji seksualnych podczas gdy każdy obeznany w sprawie polityk dobrze wie, że w tych czasach nie można w żadnym wypadku czegoś takiego robić bo zostanie się po prostu zjedzonym. I znowu jakby tego było mało, do tej nietolerancji dokłada jeszcze teksty o egzorcystach i Rydzyku i cała niesamowitą masę tych wszystkich kościelnych bzdur. To jest przecież przepis na zagładę polityczną i medialną, nie wiem czy istnieje jakaś krótsza droga do kompletnej kompromitacji i bycia obrzucanym jajkami w każdym miejscu gdzie się pojawi. "Homoseksualizm to choroba bo egzorcysta a dyskredytuję zwycięzce Eurowizji bo bronię kościół"... No ludzie, przecież to 5 latek by się tu złapał za głowę albo uśmiał.


RE: Tomasz Adamek - Martin - 14-05-2014 09:10 PM

@Krzych
Całe szczęście (dla Adamka i dla nas zresztą też), że się do europarlamentu nie dostanie.
Na jesieni stoczy jeszcze jakąś walkę w USA i może w świadomości masowego kibica nie utkwi on jako "polityk", tylko wybitny pięściarz.


RE: Tomasz Adamek - Crumb - 16-05-2014 12:40 AM

A Wy dalej za debila będziecie mieli Andrzeja Gołotę, który jest w przeciwieństwie do Adamka bardzo błyskotliwy, ogarniety.


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 16-05-2014 06:23 AM

@Crumb
Obaj to debile, ale tylko w pewnym sensie. Bo pewnie prywatnie to fajni goście.


RE: Tomasz Adamek - Crumb - 16-05-2014 09:12 PM

Adamek nie może być fajnym gościem...
Tak samo jak Ty nie mozesz być fajnym gościem. Nie wierzę w cuda.
http://gloria.tv/?media=610512
A wyżej podany filmik gdzie wypowiada się równie nawiedzony katol co Adamek a mimo wszystko wypowiada się z głową!! mega inteligentny gość, bardzo go lubię. Proszę obejrzeć i porównać dwóch katoli a jaka różnica.