Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Martin - 18-06-2014 08:43 AM

Mi się wydaje, że po wtopie z Jenningsem, Arturowi nie dadzą ani Adamka ani Cunninghama, tylko kogoś troche słabszego. Szkoda, że nie zawalczy z Krzysiem z Białegostoku bo ten ma coś z barkiem podobno...


RE: Tomasz Adamek - Gogolius - 18-06-2014 11:40 AM

Nie no, dla mnie wszelakie zestawianie Szpilki z USS, Adamkiem itd. po pierwszej porazce i 10 miesiacach przerwy to strzal w kolano i z perspektywy boksera i promotora. Nie wiem ile ten Kmita ma kasy na to wydarzenie, pewnie ppv by sie fajnie sprzedalo ale sadze ze zadania Szpilki moglyby na luzie oscylowac wokol miliona zlotych. Adamek nie zgodzilby sie na mniej niz oponet wiec CO NAJMNIEJ dwa miliony na same gaze trzeba miec. A mysle ze i trzy jak Adamek zazada podzialu 65:35.
Chyba za duzo Wink

Szpilka niech bije sie z Aguilera, Pala czy innym Liachoviczem...

Szkoda ze Artur zrobil taka mega przerwe, mysle ze walka na przetarcie z jakims journeymanem by mu cyklu nabierania masy nie zaburzyla a moglby teraz szykowac sie na cos wiekszego. Troche stracil te pol roku, ale moze to nadrobi.

Predzej niz z Adamkiem widzialbym go z Sosnowkim o ile temu zdrowie dopisze ew z jego ostatnim pogromca Wink


RE: Tomasz Adamek - BESTIA - 18-06-2014 12:24 PM

Walka na przetarcie, następnie jakiś lepszy bokser i dopiero wtedy można myśleć nad zawodnikiem z wyższej półki.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 18-06-2014 12:41 PM

Oglądałem powtórkę "Punchera" i pan Kmita twierdzi, że walka z Arreolą to ostateczność. Priorytet to walka Adamka z przeciwnikiem z Polski, Szpilką lub Włodarczykiem z tym, że zdecydowanie bardziej realną opcją jest Szpilka. Negocjacje z Wasylem i spółką są jednak bardzo trudne podobno...


RE: Tomasz Adamek - kubala1122331 - 18-06-2014 07:02 PM

Szkoda, że nie chcą tej walki z Arreolą. Uparli się na tego Szpilkę, a ja jednak nie chciałbym póki co tej walki. No bo po co? Adamek jest cieniem samego siebie, a walką z Arturem raczej w międzynarodowych rankingach się nie wybije. Jeśli Tomek przegra, to tylko walka pożegnalna z jakimś bumem. A Artur? Jeśli przegra, to praktycznie zaczyna wszystko od nowa. 3 lata na odbudowanie pozycji. Jedną szansę dostał, po co go od razu konfrontować po raz kolejny z tak dobrym i doświadczonym zawodnikiem. Jeśli natomiast by wygrał, to Adamek robi za dawnego Gołotę w analogicznej sytuacji, a nie chciałbym przechodzić przez to po raz drugi.
Ja, nie licząc emocji jakie wygenerowała by ta walka, pod żadnym względem nie chciałbym tej walki. Nie widzę żadnych plusów tej walki (oczywiście nie mówię o kasie). Nie, nie i jeszcze raz nie!

@Gogolius ma rację. Niech Szpila walczy teraz z Aguilerą, Palą, Liachowiczem, po co ten Adamek teraz? Nie lepiej byłoby zobaczyć walk powiedzmy Adamek - Arreola, Szpilka - Aguilera?

Finanse to inna sprawa. Walka Adamek - Szpilka to pełna Atlas Arena i PPV wykupione w podobnej liczbie co walka Adamek - Kliczko i to pewnie po wyższej cenie. Kmita strasznie kombinuje, oby nie przekombinował, bo na fajną galę PBN ze świetnymi walkami, jak to było na poprzednich galach, to bym się chętnie przeszedł. No ale zobaczymy co dalej. Ja trzymam kciuki, niech Artur i Tomek walczą an tej gali, ale nie ze sobą Smile


RE: Tomasz Adamek - Martin - 18-06-2014 07:34 PM

(18-06-2014 07:02 PM)kubala1122331 napisał(a):  Walka Adamek - Szpilka to pełna Atlas Arena i PPV wykupione w podobnej liczbie co walka Adamek - Kliczko i to pewnie po wyższej cenie.

No nie wiem, ile pakietów wykupiono na Adamek vs Kliczko, 200 tys?

Jeśli tyle to nie ma mowy o powtórzeniu tego wyniku czy nawet zbliżeniu się do niego.

Streamy! Streamy! Streamy!Smile


RE: Tomasz Adamek - Martin - 19-06-2014 10:48 AM

Wywiad z Tomkiem.

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3477183,tomasz-adamek-wracam-do-boksu-polityki-nie-zaluje-a-rzad-powinien-podac-sie-do-dymisji,id,t.html


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 22-06-2014 02:49 PM

Rozwala mnie to stwierdzenie Tomka : Znów pobije rodaka i będzie następne 5 lat mówienia, że Adamek bije rodaków.

Kto tak mówi?! No kto?! Co za bzdura, przecież Polacy, rodacy chcą walki właśnie z rodakiem!!

"Wolałbym walczyć z Krisem Ałreolą, bo pierwsza walka była dobra", "Szpilka jest początkujący w boksie [...]"
A ja myślę, że Adamek na serio traktuje atuty Szpilki i bardziej się obawia jego dzikiej furii niż Arreoli, z którym już walczył i wie na co go stać.


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 22-06-2014 02:58 PM

Nie no @Jerome ratunku... Arreola jest 5 razy groźniejszy niż Szpilka. Ja na miejscu Adamka też nie dałbym mu walki bo po prostu najzwyczajniej w świecie nie zasługuje on ani na taką szansę ani tym bardziej na taką wypłatę. Poza tym jak już Adamkowi poważnie zostały dwie czy trzy walki to niech weźmie sobie takiego Arreole, który zawsze jest gdzieś notowany i wzbudza zainteresowanie nie tylko w Polsce niż Szpilke, który już przed porażką z Jenningsem nic nie znaczył a teraz go właściwie w ogóle nie ma. Jeżeli Adamek pokona Arreolę to jeszcze mu się trafi jakaś dobra walka i niejeden zapłaci okrągłą sumkę za jego pozycje w rankingach WBC i IBF. Nawet zwycięzca Stiverne-Wilder może go wziąć na łatwą obronę, bo jakoś nie wierzę w to, że będą tak kwapić się do walki z Kliczko jak zapowiadają. A jak pokona Szpilkę to co? Nic. Arreola to najlepsza opcja na dziś. Adamek walkę ze Szpilką traktuje zapewne w kategorii "Niech sobie gówniarz poszczeka i przy okazji trochę o mnie przypomni a ja idę swoją drogą." i dobrze.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 25-06-2014 12:52 PM

Adamek otwarty na walkę ze Szpilką, a tutaj cisza?

PPV to po 50 zł chyba będzie, choć nie wierzę, że puszczą Szpilkę na Górala.