Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Metzger - 13-11-2014 11:07 PM

Adamek już wycofał oświadczenie o definitywnym zakończeniu kariery.

http://www.przegladsportowy.pl/boks,boks-tomasz-adamek-o-swojej-przyszlosci,artykul,517889,1,290.html


RE: Tomasz Adamek - Sander - 13-11-2014 11:10 PM

Czytałem..

Ale on w ringu w sobotę powiedział "prawdopodobnie" na pytanie Matiego, więc nie szalejmy. Zresztą, to było wiadomo, że jak mu ktoś zaproponuje dobrą kasę to zaboksuje. Kto by nie zaboksował?


RE: Tomasz Adamek - Gogolius - 14-11-2014 09:38 AM

Problem w tym ze teraz Adamkowi nikt odpowiednio wielkiej kasy nie rzuci - dla mnie to koniec kariery, bede zdziwiony jak wroci.


RE: Tomasz Adamek - Wilczekstepowy - 14-11-2014 09:42 AM

(14-11-2014 09:38 AM)Gogolius napisał(a):  Problem w tym ze teraz Adamkowi nikt odpowiednio wielkiej kasy nie rzuci - dla mnie to koniec kariery, bede zdziwiony jak wroci.
Ale możliwe, że ktoś z Polsatu będzie chciał zrobić show typu Adamek-Wach, Adamek-Włodarczyk, a pieniądze z tego mogłyby być całkiem niezłe. Zarówno dla pięściarzy jak i stacji. Wink


RE: Tomasz Adamek - redd - 14-11-2014 11:11 AM

Coś czuję, że jeszcze "Górala" zobaczymy w ringu. Może brytyjskie hajsy od Johuy go przekonają?
- "Jak będzie zdrowie i szybkość to pokażę amatorowi Joshule prawdziwy boks. Z Rodżerem cały czas uczę się nowych rzeczy, a poza tym jestem zdrowy i szybki. Jak Bóg da wygram, a potem duża walka w Stanach o ile będę zdrowy i szybki".


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 14-11-2014 11:54 AM

Nikt nie zapłaci teraz Adamkowi pieniędzy chociażby w 50% takich jak dostał za walkę ze Szpilką.... szansa na ostatnią dużo wypłatę to pożegnalna walka z Saletą.


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 14-11-2014 07:21 PM

Weź @redd mnie k**** nie denerwuj nawet. Już oglądanie Adamka przegrywającego z kimś takim jak Szpilka było bardzo smutnym doświadczeniem, a jak on jeszcze teraz pojedzie sprzedawać rekord to...


RE: Tomasz Adamek - Martin - 14-11-2014 08:06 PM

Saleta miałby w rekordzie Gołote i Adamka hehe nie do pomyślenia pare lat temu...


RE: Tomasz Adamek - Tar-Ellendil - 14-11-2014 08:17 PM

Saleta się męczył z Gołotą.

Adamek nie jest aż tak wypalony, żeby to przegrać.


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 14-11-2014 08:29 PM

Ta... Przed Szpilką się mówiło tak samo, że z Adamkiem jest źle, ale nie aż tak żeby miał z nim przegrać.