Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Krzych - 29-11-2015 01:47 PM

Wacha z walki z Povietkinem to Adamek jeszcze by pewnie pokonałBig Grin


RE: Tomasz Adamek - BMH - 29-11-2015 02:09 PM

Czy ja wiem. Adamek z wysokimi nie umie walczyc. Nudaaaaaaaaa raczj by byla i wynik punktowy. Lepiej juz robic Adamek Rekowski, tam by sie chociaz prali. Reksio by sie dokosowal Tomcio pewnie tez(albo i nie jak przed Szpilka) i bylby fight. W PL jeszcze Adamek+kilka dobrych walka sa zdolna przyciganc widza. Za rok moze Wlodraczyk? W PL to kupia na 100%.


RE: Tomasz Adamek - Hugo - 10-12-2015 02:25 PM

Chyba krystalizuje się walka wieczoru na kolejnej polsatowskiej gali. Najpierw ogłoszono, że główną gwiazdą będzie Adamek. Dzisiaj pojawiła się wiadomość, że propozycję udziału w PBN dostał Sosnowski. Myślę, że "polską walkę tysiąclecia" ( a może nawet 1050-lecia, bo przypada rocznica) Tomasza z Albertem mamy, jak w banku.


RE: Tomasz Adamek - Gogolius - 10-12-2015 02:34 PM

Myślę, że jak Tomek będzie szybki, Bóg da i Roger pomoże to Sosnowski zostanie miarowo porozbijany i przegra przed czasem, w rundach 4-8.


RE: Tomasz Adamek - Martin - 10-12-2015 02:35 PM

(10-12-2015 02:25 PM)Hugo napisał(a):  Myślę, że "polską walkę tysiąclecia" ( a może nawet 1050-lecia, bo przypada rocznica) Tomasza z Albertem mamy, jak w banku.

I to w PPV Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Tomasz Adamek - Wit - 17-01-2016 10:24 PM

Mimo uśmiechów, to dla mnie jednak smutny wywiad. :/
http://www.polsatsport.pl/film/adamek-o-kownackim-jak-zrzuci-kilka-kilogramow-to-bedzie-nokautowal_6362407/


RE: Tomasz Adamek - Wietnam - 18-01-2016 03:52 PM

Ranking Boxrec , waga ciężka Polska.

1.Tomasz Adamek
2.Artur Szpilka
3.Mariusz Wach
4.Andrzej Wawrzyk
5.Marcin Rekowski
6.Krzysztof Zimnoch
7.Izu Ugonoh


RE: Tomasz Adamek - Wietnam - 30-01-2016 06:22 PM

Tomasz Adamek za kilkanaście godzin
przyleći do Polski, w ćiągu kilku najbliższych
dni mamy poznać jego rywala na PBN
prawdopodobnie ogłośi go Marian Kmita
w Poniedziałkowym magazynie Puncher,
Jak Bóg pozwoli będźie to ciekawe nazwisko
zza Oceanu.


RE: Tomasz Adamek - Wilczekstepowy - 02-02-2016 05:27 PM

Chodzą plotki, że to Eric Molina może być najbliższym rywalem Adamka.

Byłby to świetny ruch ze strony organizatorów. Rywal średni ale za to rozpoznawalny dzięki potyczce z Wilderem, łatwo by było zbić kokosy na takim pojedynku.


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 02-02-2016 05:37 PM

Bez przesady z tymi kokosami, w Polsce może z 5 osób wie kto to Molina, a gala jest w Polsce. Choć Molina to nawet dobry wybór, po walce z Wilderem zebrał dobre opinie i do walki z Adamkiem na pewno nie wyjdzie przegrać. Jak Tomek odwali taką manianę jak ze Szpilką to przegra.