Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - kubala1122331 - 02-02-2016 06:13 PM

A ja się poczułem trochę rozczarowany wyborem rywala. Rywal z najwyższej półki to mi się nijak ma do nazwiska Moliny. Z drugiej strony tragedii nie ma, ale znów będzie większe czekanie na dobry undercard, bo main event taki se o.


RE: Tomasz Adamek - Gogolius - 02-02-2016 06:18 PM

Walka potwierdzona, też jestem zdeczko rozczarowany choć szału się nie spodziewałem. Myślę, że Tomek wcale nie jest faworytem.


RE: Tomasz Adamek - KrychuTMT - 02-02-2016 06:33 PM

Sparingpartner Szpilki będzie walczył w głównej walce na PBN, czy Kmita jest poważny ? XD.


RE: Tomasz Adamek - Wilczekstepowy - 02-02-2016 08:12 PM

(02-02-2016 05:37 PM)Krzych napisał(a):  Bez przesady z tymi kokosami, w Polsce może z 5 osób wie kto to Molina, a gala jest w Polsce. Choć Molina to nawet dobry wybór, po walce z Wilderem zebrał dobre opinie i do walki z Adamkiem na pewno nie wyjdzie przegrać.

Ale właśnie zrobią dobrą reklamę, że to były pretendent do tronu WBC i takie tam i bilety oraz ppv szybciutko się rozejdą.

(02-02-2016 06:13 PM)kubala1122331 napisał(a):  A ja się poczułem trochę rozczarowany wyborem rywala. Rywal z najwyższej półki to mi się nijak ma do nazwiska Moliny. Z drugiej strony tragedii nie ma, ale znów będzie większe czekanie na dobry undercard, bo main event taki se o.
Kubala ale tak szczerze to się niby kogo spodziewałeś? Wink Wiadomo, że tak będą przedstawiać rywala Adamka, jako tego z najwyższej półki, bo w końcu nie byle kto może walczyć mistrzowski pas, prawda? Big Grin

Na dzisiejszego Adamka to jest dobry rywal. Myślę, że Tomek będzie miał problemy z Moliną.


RE: Tomasz Adamek - Wit - 02-02-2016 08:41 PM

Ciekawe jak będą się rysowały kursy na pięściarzy. Dla mnie Pan 'Portfel.pl' nie jest faworytem, ale to też zależy czy Molinie się będzie chciało wygrać. W sumie Eric ma więcej do stracenia w tej walce ze sportowego punktu widzenia.


RE: Tomasz Adamek - kubala1122331 - 02-02-2016 09:00 PM

Nie wiem, @wilczku Smile Ciężko mi było cokolwiek prorokować, ale na jakiegoś Chisorę, może Thompsona liczyłęm nieco bardziej. Tak czy siak, wybór tragiczny nie jest, po prostu pogłoski dochodzące od Polsatu mówiły o mocniejszym nazwisku. Zdecydowanie bardziej pasował mi właśnie taki Tony, bo i nazwisko głośniejsze i ryzyko porażki Tomka dużo mniejsze.
Ale jeśli wszystkie walki się potwierdzą, tj. Cieślak - Palacios, Wawrzyk - Rekowski, Adamek - Molina, Jackiewicz - Syrowatka II, to będzie bardzo mocny fightcard, dużo lepszy niż ostatnio w Łodzi.


RE: Tomasz Adamek - redd - 02-02-2016 11:04 PM

Molina to dobry wybór, jeśli patrzeć na etap kariery Adamka. To nie będzie spacerek dla Tomasza, bo Eric to spory chłop, który coś tam potrafi i ma naprawdę solidne uderzenie. Nie widzę faworyta w tym zestawieniu. Jeśli chodzi o widowiskowość, to Molina jest lepszym wyborem, niż stary dziadek Thompson, który już potwornie męczy bułę i zadaje ciosy z szybkością ślimaka. Liczę na dobrą bitkę dwóch drugoligowców, a jeśli potwierdzi się solidny undercard, to naprawdę sama gala może być całkiem fajna.


RE: Tomasz Adamek - Hugo - 03-02-2016 12:05 AM

Dla mnie spore zaskoczenie na plus, bo obstawiałem Sosnowskiego. Na Molinę Góral będzie musiał się solidnie przygotować. Ciekawe, czy Polsat go do tego zmusi (jak przed walką z Saletą), czy też da mu wolną rękę (jak przed walką ze Szpilką), co może zaowocować oszczędnościowym programem treningowym (sparringi ze szwagrami za stodołą w Gilowicach) i kiepską formą. Na walkę wieczoru dużo bardziej pasuje zestawienie Cieślak - Palacios.


RE: Tomasz Adamek - Wietnam - 03-02-2016 12:44 AM

Pokonanie Moliny może dać Adamkowi jeszcze spore szanse na walkę
o cele w ciężkiej, jeśli będzie szybki to Eric nie ma szans, Bóg da.
o walce wiedziałem już tydzień temu, bo ktoś się wygadał na Twitterze Wink

Szpilka na temat pojedynku:

Naprawdę nie wiem, jak wytypować wynik tej walki - mówi były pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej. - Na pewno będę kibicował Adamkowi.
- Molina nie jest może zawodnikiem dynamicznym, ale ma ciężką rękę. W ringu jest bardzo inteligentny. Na początku jest wolny i boksuje ostrożnie, ale gdy wyczuje swoją szansę, potrafi przycisnąć. Sądzę, że Adamek będzie wyprzedzał Molinę dzięki swojej szybkości, jednak Amerykanin ma czym przyłożyć i może trafić Tomka - analizuje Szpilka.


RE: Tomasz Adamek - Martin - 03-02-2016 08:47 AM

Na tym etapie kariery Górala, Molina to bardzo solidny rywal, ale tylko ze sportowego punktu widzenia. Nawet nie ma co porównywać z Saletą. Marketingowo jednak dużo słabiej i ppv znów sprzeda się w ilości kilku tysięcy....ale to akurat mnie najmniej martwi.