Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Wilczekstepowy - 14-04-2017 03:27 PM

Myślę, że walka o ten mniej ważny pasek WBA ze zwycięzcą pojedynku Briggs - Oquenda jest jak najbardziej realna tylko czy oni sami chcieliby pójść tą drogą? Innej opcji na coś grubszego dla Adamka nie widzę.

(14-04-2017 01:13 PM)JamJestDiego napisał(a):  Przyznajmy, że Tomek n[/size]ie byłby z nimi na straconej pozycji mając dyspozycję taką jak w walce z Moliną. Radził sobie dobrze.

Mam zupełnie inne zdanie, co do tej walki. Radził sobie w niej bardzo źle. Widać było już od pierwszych chwil w ringu, że Adamek jest jakiś zmęczony, nie swój. Przynajmniej taka jest moja optyka.

Jednak, co do ewentualnej walki Adamka ze zwycięzcą Fury vs Parker przyznaję nie mam zdania. Jeżeli chodzi o Parkera to kilka miesięcy temu napisałbym, że nie ma szans ale po tym, co ostatnio pokazał Parker, to cóż... sam nie wiem. Co do młodego Fury'ego to nie wiem, co gość tak naprawdę sobą prezentuje. To będzie dopiero jego pierwszy test.

Zobaczymy też czy nowy trener potrafił wlać więcej życia w Tomka.


RE: Tomasz Adamek - Terminator - 14-04-2017 03:28 PM

Jedyna szansa Adamka na pas to walka ze zwycięzcą walki Briggs-Oquendo, co prawda regularny ale zawsze coś. Poza tym nie wykluczony jest scenariusz gdzie Kliczko pokonuje Joshuę i przechodzi na emeryturę, wakując pas superchmpiona. Wtedy pełnoprawnym mistrzem zostanie posiadacz pasa Regular, tak jak jest to obecnie w Super średniej, gdzie nie ma WBA Super i mistrzem uznawany jest Zeuge.
WBO poza zasięgiem, Adamek choćby nie wiem jak dobrze się przygotował to przy swoim stylu nie ma szans zarówno z Parkerem jak i Furym


RE: Tomasz Adamek - JamJestDiego - 14-04-2017 03:42 PM

Ja będę się nadal trzymał mojego konceptu z drogą WBO. Ok, Adamek miałby większe szanse z Oquendo, czy Briggsem, ale do takiej walki trzeba doprowadzić, pójść w górę w rankingu. A w WBA Regular masz na pierwszym Ortiza, Ustinova, Puleva, czy Whitea, dobra jest jeszcze Fedosov, Fujimoto, czy Bryan. Droga do pasa WBO wydaje się być łatwiejsza, więcej nazwisk do wyboru i Hammer zaraz wskoczy na 1. miejsce po Hughie Furym. Dla mnie wygrana Adamka z Hammerem jest realna, ale z Ortizem już byłoby ciężko.


RE: Tomasz Adamek - Terminator - 14-04-2017 03:48 PM

W WBA jest Charr #6 w dodatku z tego co widzę federacja przyznała mu interima zwakowanego przez Ortiza. Rywal jak najbardziej w zasięgu Adamka.


RE: Tomasz Adamek - JamJestDiego - 14-04-2017 03:56 PM

Najlepiej niech zawalczy z Kyotoro Fujimoto, japończyk jest w WBO i WBA. Adamek robi go w 5 rund, a wskoczy do oby rankingów Big Grin Potem Charr z WBA lub Hammer z WBO i walka o tytuł ! Pchać się w jakieś Ortizy, Pulevy nie ma najmniejszego sensu. Wskakiwanie w rankingi, gdzie mistrzem jest Wilder i Joshua to też byłby błąd.


RE: Tomasz Adamek - JamJestDiego - 18-04-2017 10:28 PM

No i mamy przeciwnika dla Tomka, czyli Solomon Haumono. Podobny wzrost, wiek, walczył z Parkerem i przegrał w 4 rundzie. Pokonał Fujimoto, o którym wyżej pisałem. Przejrzałem rankingi 4 federacji i niestety nigdzie go nie widzę w pierwszych 15-tkach. Mam nadzieję, że idą za tym jakieś znajomości promotorskie, które wstawią Tomka w rankingi. Co o tym sądzicie?


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 19-04-2017 12:15 AM

https://www.youtube.com/watch?v=SlBKvpLngv0


RE: Tomasz Adamek - JamJestDiego - 19-04-2017 01:19 PM

Dzięki za link. Nic dodać, nic ująć. Tomek sobie poradzi, fajnie by było jakby efektownie wygrał i wszedł w rankingi. Skoro Pan Borek dobrał mu takiego rywala (bez nazwiska) to chyba znaczy, że Adamek idzie po pas bezpieczną drogą. To ostatnia szansa, więc jestem za.


RE: Tomasz Adamek - Wietnam - 19-04-2017 07:30 PM

Fresh Interview prosto z lotniska, Tomasz Góral Adamek back






RE: Tomasz Adamek - Wit - 19-04-2017 09:01 PM

O proszę jakie ładne porównanie: Haumono walczył z mistrzem Parkerem, a Molina z mistrzem Joshuą... Wink