Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Adammobp - 14-11-2012 08:28 PM

No właśnie Adamek po własnych doświadczeniach teraz słusznie zaobserwował jak to miało miejsce w walce Wacha Big Grin

Bogatszy o to wyjdzie do walki z Władimirem (a pewnie wyjdzie) i będzie kręcił głową na prawo i lewo Smile


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 14-11-2012 08:31 PM

Adamkowi się w ogóle ostatnio troszkę w główce przewraca....


RE: Tomasz Adamek - Pakman - 14-11-2012 08:58 PM

@AdamekFightPL

Ciosy Witka niestety robią swoje.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 15-11-2012 10:50 PM

To On wciąż chce walczyć z Władimirem?


RE: Tomasz Adamek - PeterManfredo - 16-11-2012 12:52 AM

Szkoda Tomka bo taka śmierć na raty przed nim...Szanse z Wladem zerowe. Deklasacja jeszcze wyraźniejsza niż z Vitem będzie


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 16-11-2012 02:22 PM

@Jerome
Tak, walka o mistrzostwo świata to ciągle jego cel nr 1. Ja i tak cieszę się, że jeżeli Adamek będzie chciał zawalczyć z Władem to będzie musiał pokonać Kubrata Puleva a to łatwa walka nie będzie. Marzyłby mi się jeszcze rewanż z Arreolą, albo przetarcie z Povetkinem przed walką z Władimirem.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 16-11-2012 02:29 PM

(16-11-2012 12:52 AM)PeterManfredo napisał(a):  Szkoda Tomka bo taka śmierć na raty przed nim...Szanse z Wladem zerowe. Deklasacja jeszcze wyraźniejsza niż z Vitem będzie
Ale jakie to ma znaczenie przy kasie, którą by za to dostał? Wink


RE: Tomasz Adamek - PeterManfredo - 16-11-2012 02:42 PM

Kasa kasą ale chyba on sam nie chce by pamiętać go głównie z dwóch mega wpier***i od braci...?


RE: Tomasz Adamek - Szakal - 16-11-2012 02:44 PM

Niech robi co chce. Jeśli chce walczyć z Władimirem, to kto może mu tego zabronić.

A co do tego, czy Tomasz chce aby go pamiętać głównie z porażek z Braćmi, to nie wiem jak Wy, ale ja i tak będę pamiętał go z wojen z Briggsem czy świetnej walki z Cunninghamem. Mimo, że osobiście cała ta przygoda "Górala" w wadze ciężkiej mi się nie podoba, to przynajmniej mi nie przesłoni ona całokształtu kariery Tomasza, nawet pomimo tego że za nim nie przepadam.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 16-11-2012 02:44 PM

@Metzger
Masz rację. Myślę, że Adamka opętał jakiś zły demon po wyjeździe do Ameryki. Ciekawe tylko czy jego bliscy tego nie widzą czy może nie chcą widzieć. Adamek w głębi serca nie jest taki na jakiego wygląda. Myślę, że ten gość się po prostu zagubił. Ludzie w stanach zrobili mu wodę z mózgu a z tego co wiem jeżeli ktoś pochodzi z biednej rodziny i miał w życiu pod górkę to najłatwiej taką osobą zmanipulować.