Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - PeterManfredo - 16-11-2012 02:54 PM

Ten cały Roger Bloodworth to jest źródło wszystkich nieszczęść Tomasza...Z Gmitrukiem to był i byłby inny Adamek. A teraz to jest taki jakby nakręcony jak pozytywka. Te same zachowania,te samy zdania,trener Roger to a trener Roger tamto. Słąbo to wygląda


RE: Tomasz Adamek - Pakman - 16-11-2012 02:59 PM

@Peter

Nawet z taką znakomitością jak Gmitruk Adamek nie pokonałby Kliczki. Różnice w zachowaniu to wg mnie efekt walki z Witalijem. Takie lanie nie daje o sobie zapomnieć.


RE: Tomasz Adamek - Szakal - 16-11-2012 03:00 PM

(16-11-2012 02:54 PM)PeterManfredo napisał(a):  Ten cały Roger Bloodworth to jest źródło wszystkich nieszczęść Tomasza...Z Gmitrukiem to był i byłby inny Adamek. A teraz to jest taki jakby nakręcony jak pozytywka. Te same zachowania,te samy zdania,trener Roger to a trener Roger tamto. Słąbo to wygląda
Bez przesady. Roger może nie jest trenerem najwyższej, światowej klasy, ale moim zdaniem ludzie zbytnio się spieszą z krytyką szkoleniowców. Owszem, z kilkoma jego pomysłami się nie zgadzam (jaki sens ma pompowanie Adamka i obciążanie go dodatkowymi kilogramami, skoro nie bije mocniej a tylko jest wolniejszy?), ale uznawanie go za "źródło wszystkich nieszczęść Tomasza" to moim zdaniem przesada. Momentami mam wrażenie, że niektórzy zapominają, że Adamek po prostu się starzeje.
No i nie rozumiem tego zafascynowania Gmitrukiem. Owszem, pan Andrzej to jest naprawdę świetny trener, ale czy ktoś wierzy że Adamek trenowany przez Gmitruka wygrałby z Kliczką? Bo moim zdaniem walka wyglądałaby podobnie niezależnie od tego kto trenowałby Tomasza, czy byłby to Bloodworth, Shields, Gmitruk czy nawet Angelo Dundee.


RE: Tomasz Adamek - PeterManfredo - 16-11-2012 03:02 PM

Uważam,że sposób boksowania za Gmitruka był efektywniejszy. Również waga Tomka za jego kadencji zapewne oscylowałaby wokół 98 kg. No nic mamy to co mamy a trener Roger jest po prostu słaby


RE: Tomasz Adamek - Pakman - 16-11-2012 03:06 PM

@Peter

Bloodworth nie jest człowiekiem z nikąd, przecież pracował z Gołotą i Holyfieldem. Tomek rzeczywiście boksuje słabiej, ale wynika to przede wszystkim z momentu kariery, w jakim znajduje się Tomasz. Niestety, ale on już jest past prime.


RE: Tomasz Adamek - dariusz222 - 16-11-2012 03:07 PM

za Gmitruka był efektywniejszy i efektowniejszy. Adamek dostał ostatnio bombe i wylądował na dechach to sobie przypomniał czego go Gmitruk nauczył i walczył w starym stylu - i przyszła petarda w łapie, ko i walka która mogła się podobać kibicom.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 16-11-2012 03:08 PM

@PeterManfredo
Adamek w walce z Estradą ważył chyba 102-103 kg a jego trenerem ciągle był Andrzej Gmitruk.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 16-11-2012 03:11 PM

(16-11-2012 02:44 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Myślę, że Adamka opętał jakiś zły demon po wyjeździe do Ameryki.
Ale ja nie mówię, że to źle, że walczy dla pieniędzy. Gwoli ścisłości - gdybym sam był bokserem lub managerem boksera, to prowadziłbym karierę tak, aby jak najwięcej i jak najdłużej zarabiać, a nie aby zdobywać jak najwięcej tytułów.

(16-11-2012 02:44 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Ludzie w stanach zrobili mu wodę z mózgu a z tego co wiem jeżeli ktoś pochodzi z biednej rodziny i miał w życiu pod górkę to najłatwiej taką osobą zmanipulować.
Dokładnie, Ziggy nim manipuluje jak chce. Z Gołotą zresztą było podobnie.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 16-11-2012 03:18 PM

@Metzger
Wiem, wiem rozumiem. Samo to, że walczy dla pieniędzy jest czymś normalnym, w końcu naraża zdrowie a nawet życie walcząc. Nie zmienia to faktu, że pieniądze przysłoniły mu świat realny. Dopiero co wypowiadał się po walce Kliczki z Wachem, że szkoda iż Wach dostał tyle po głowie bo przecież zdrowie jest najważniejsze, ale już nie pamięta ile on zebrał po głowie po walce z Witalijem ? 27 ton przyjętych ciosów na szczęce Mariusza odbiją się na nim na pewno łagodniej niż te, które przyjął Adamek w walce z Witem a on chce jeszcze do Władimira wyjść... Adamek jest zachłanny w dodatku wydaje mi się, że pazerny na kasę i tyle. Trochę trudno mi to pisać bo Adamek na prawdę jest albo był moim idolem a ja w sumie nie wiem ( nikt nie wie ) jak to tak na prawdę z nim jest. Nie znam go żeby go z góry oceniać.


RE: Tomasz Adamek - PeterManfredo - 16-11-2012 03:38 PM

100 kg miał równe. W każdym bądź razie Gmitruk według mnie lepiej by Tomaszem dyrygował niż robi to Bloodworth który ostatnio został bardzo skrytykowany przez kogoś w wywiadzie który był na bokser.org ale nie moge przypomnieć sobie kto to był