Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 05-02-2013 02:02 PM

Oquendo i tak bardziej zasługuje na walkę z Władimirem niż Solis... Odlanier i tak padłby po pierwszym prawym Władimira.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 05-02-2013 02:26 PM

Panowie, błagam. Oquendo? Zwariowaliście? Jak Wład zawalczy z kimś takim zamiast z Povietkinem to będzie dla mnie zerem.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 05-02-2013 03:32 PM

@Jerome
Nie rozumiem dlaczego tak cenisz tego Povetkina, który w ostatnich występach dostał lanie od Hucka, którego pobił 40 letni Arslan, a który w swoich ostatnich 2 występach pokonał przed czasem dziadka (Boswell) i kalekę (Rahman). Nie zmienia to faktu, że Oquendo to rzeczywiście nie dość, że mało znany zawodnik to do tego jeszcze nie zbyt dobry...


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 05-02-2013 03:36 PM

@AdamekFightPL
Małe sprostowanie. Povietkin z Huckiem bił się bardzo zacięcie. Huck trafiał lepiej i Sasza wariował ale na dechy nie poszedł. Czas dać szanse Władimirowi. Z resztą co to za głupie pytanie? Povietkin to 100 X lepsza opcja niż Solis - chociażby z tego względu że Kubańczyk po prostu nie zasłużył a Oquendo? To są normalnie jaja. Za co? Adamek po "przegranej" z Cunnem bardziej zasługuje na taką walkę niż Oquendo.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 05-02-2013 07:26 PM

@Jerome
Ale mi nie chodzi o to kto bardziej zasługuję na tę walkę tylko kto będzie jakimś tam w miarę dobrym ''widowiskiem''. Czy Povetkin zapewniłby nam to? nie sądzę, czy Oquendo by nam to zapewnił? również nie sądzę. Dla mnie i Povetkin i Oquendo to rywale na tym samym poziomie... z tym, że Povetkin jest ''niepokonany'' no i posiada ten pasek WBA.

PS. Oczywiście, że Povetkin z Huckiem dali wyrównaną zaciętą walkę, ale spójrzmy prawdzie w oczy, to Povetkin dostał po głowie nie Huck... Sasza w tej walce kilka razy ''chwiał się jak trzcina na wietrze''.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 05-02-2013 09:54 PM

@AdamekFightPL
Myślę, że nie ma co porównywać. Kandydatura Oquendo to dla mnie powtórka z Mormecka. Povietkin to jednak grubsza ryba. Bić się umie, gorzej z psychiką chociaż ma serducho do walki, trzeba mu to oddać. Po takich bombach Hucka wielu by wymiękło. Wolę oglądać, jak Povietkin jest nokautowany w 1 rundzie niż Oquendo. Dla mnie to akurat jest różnica.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 05-02-2013 09:58 PM

No i na całe szczęście. Jego kandydatura nawet dla Adamka była by kontrowersyjnym żarcikiem. Może nawet coś a'la Toney.


RE: Tomasz Adamek - Adammobp - 06-02-2013 08:40 AM

Oquendo trochę miał mało szczęścia w karierze, wiele z tych walk, które ma przegrane, mógłby wygrać. Ale no mam nadzieję, że to w kategoriach żartu jest, nie po to odkładają walkę z Powietkinem żeby z Fredem walczyć.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 06-02-2013 03:45 PM

Walki z Oquendo nie będzie. Jednak sugerowałbym przenieść się z dyskusją na temat kolejnego rywala Władimira do jego wątku. Pozdro.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 08-02-2013 11:41 AM

Adamek (a raczej osoba pisząca jego blog) w końcu skomentował sprawę wypadku. Wiadomo, że media wszystko wyolbrzymiają, ale nie byłoby całej afery gdyby Góral nie był pijany. A kwestię alkoholu w tej notce zgrabnie pominięto.