Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Sander - 20-04-2013 05:58 PM

A Gołota przy tych kolosach taki jakiś mały Big Grin


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 20-04-2013 07:30 PM

@Sander
W ogóle miazga... to była kiedyś HW Division a nie to co teraz... bracia Kliczko i długo, długo nic. W ogóle ci wszyscy zawodnicy wystąpili na jednej gali? przecież po lewej stronie są sami byli mistrzowie świata.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 20-04-2013 07:37 PM

Tak to było wszystko na jednej gali 13 listopada 2004 roku w Madison SG gdzie Andrew bił się z Ruizem. Ależ brak tego klimatu HeavyWeight..


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 20-04-2013 08:12 PM

W dzisiejszych czasach w pierwszych walkach na gali widzimy zawodników z rekordami 22-12, 2KO, a tutaj kurcze Holyfield Big Grin


RE: Tomasz Adamek - Sander - 14-05-2013 12:52 PM

No proszę Adamek chciał walczyć z Fury'm na HBO. Odmowa Fury'ego nie dziwí skoro ma eliminator z Pulevem. A Tomasz powinien pomyśleć o zwycięzcy walki Mitchell vs Banks.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 14-05-2013 03:39 PM

(14-05-2013 12:52 PM)Sander napisał(a):  Odmowa Fury'ego nie dziwí skoro ma eliminator z Pulevem.
Dziwi o tyle, że Bułgar byłby raczej trudniejszym przeciwnikiem niż Adamek.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 14-05-2013 03:55 PM

Faktycznie Pulev to spore wyzwanie. W tej walce to kompletnie nie wiem kto faworytem by był. Pojedynek na szczycie pretendentów absolutnie.
Dobrze, że już nie ma unikania wyzwań a coraz więcej ciekawych walk. Sytuacja Tomasza coraz mniej ciekawa..


RE: Tomasz Adamek - Sander - 21-05-2013 11:47 AM

I jak ne było rywala tak nie ma. Słabo to wygląda naprawdę słabo i niepokojąco. Tomek wykręcaj numer do Babilońskiego i oferuj się za Holy'ego dla Zimnocha tyle, że zapewne cenę podobną rzucisz co Evander Wink


RE: Tomasz Adamek - kubala1122331 - 21-05-2013 11:56 AM

Obawiam się, że wyższąSmile
Tak poważnie, to myślę, że zakontraktuje sobie jakąś walkę z zawodnikiem na poziomie Maddalone czy McBride'a koło sierpnia. Nie wiem, ale mam wrażenie, że Tomek sporo stracił po walce z Cunnem. Nie jest już tak łakomym kąskiem jak dawniej i ciężko ma zakontraktować walkę.
Jak to jest w końcu z tym promotorem Adamka? Dalej jest z Main Events, pracuje sam, czy z Kołodziejem? Bo ja już nie wiem...


RE: Tomasz Adamek - Sander - 21-05-2013 12:01 PM

Ni wiąże go kontrakt z żadną grupą promotorską obecnie.