Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - BMH - 29-05-2013 01:46 PM

(29-05-2013 12:38 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Nie chcę bronić Tomka, ale mimo wszystko nawet w tej beznadziejnej formie prezentował się z Cunninghamem lepiej niż wasza gwiazdeczka Fury...

Warto byloby dodac, ze dla Ciebie prezentowal sie lepiej, ja mam zupelnie inne zdanie.Smile Z jednym sie zgadzam, Tomasz ostatnio wyglada beznadziejnie... slaba walka Cunnem, to samo z jednorekim Chambersem. Gdyby dzis Fury walczyl z Adamkiem, to stawialbym zdecydowanie na Tysona.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 29-05-2013 03:26 PM

@Sander
Chyba, że tak wygląda Twoja czołówka HW. Z Kliczkami i Hayem Adamek szans nie ma żadnych. Natomiast z Pulevem czy Furym miałby szanse na wygrane. Tego ostatniego mógłby nawet znokautować... na prawdę nie pojmuję tego zachwytu nad Furym. Czy na prawdę walka z Cunninghamem nie otworzyła Wam oczu?

@BMH
Swoje zdanie opieram na tym, że Fury w tej walce leżał na deskach, przegrywał na punkty, kilka razy był w poważniejszych opałach, jego głowa odskakiwała po lewych prostych Cunna natomiast Adamek w walce z Cunnem nie był ani razu na deskach, nie był nawet zagrożony, dużo przyjmował na twarz, ale wcale nie więcej od Fury'ego.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 29-05-2013 05:00 PM

Adamek w walce z Fury'm dostałby lanie. Klincze i przepychanki by go zamuliły już po paru rundach do tego nie ma już tej dynamiki by móc ograć tego olbrzyma a po zapoznaniu się z ciosem Tysona nie walczyłby zbyt ofensywnie. Cunn jest w ofensywie mniej przewidywalny niż Polak i zaskoczył Fury'ego . Zdecydowanie Fury dla mnie faworytem. Szans na KO na Fury'm ze strony Adamka to wogóle nie widzę.


RE: Tomasz Adamek - BMH - 29-05-2013 05:08 PM

Adamek w formie od Chambesra, czy USS, to nie ma polotu do Tysona, ktory de facto wciaz sie uczy boksu, i teoretycznie z walki na walke powinien zaliczac jakies progres. Nie wiem jak wplynie przerwa na Tomasza, ale zeby traktowac go jak faworyta z Tysonem, to musialby to byc ten Adamek od Arreoli, w innym wypadku predzej spodziewam sie czasowki na Polaku, niz odwrotnie. Na dzis dzien faworytem dla mnie Fury!


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 29-05-2013 05:45 PM

@BMH
Wystarczyłby Adamek z walki z Grantem.

@Sander
Wszystko co piszesz jest prawdą i zgadzam się z Tobą w 100 %


RE: Tomasz Adamek - Sander - 29-05-2013 05:58 PM

Ja Adamka lubię i cenię i fanem Fury'ego nie jestem ale obiektywnie patrząc to Tomasz wszystkie atuty powoli traci. Tzw. past prime...


RE: Tomasz Adamek - kubala1122331 - 29-05-2013 06:04 PM

Ja mam jeszcze wiarę w Tomasza. Macie rację, z Chambersem i Cunnem była katastrofa, ale WG MNIE, jednak zwycięska, ale pamiętajcie o walce pomiędzy Cunnem a Chambersem. Wiem, że Walker jakiś mistrz nie jest, ale zobaczylem wtedy dawnego Adamka i mam nadzieję, że zobaczę jeszcze nie raz.
Z Furym Tomek nie byłby faworytem, ale nie wykluczałbym jego zwycięstwa. Mówienie, że jest bez szans z Tysonem jest trochę nie fair dla Adamka. Chciałbym zobaczyć taką walkę, naprawdę.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 29-05-2013 06:31 PM

Całkiem możliwe, że Fury będzie sierpniowym rywalem Adamka... chyba, że Fury jednak wybierze Puleva, ale na papierku to jeszcze większe ryzyko niż walka z Tomkiem.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 29-05-2013 07:17 PM

Niech walczą w końcu Adamek ma duszę wojownika. Sporo stracił z czasów świetności ale nadal stać go na 12 rund zajebistego boksu na wysokim poziomie z solinym rywalem. Chciałbym tej walki i choć faworytem byłby Fury to zawsze jakaś iskierka by się tliła.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 02-06-2013 12:07 PM

Adamek wraca w sierpniu dopiero na antenie NBC Sports. Legendarny termin na HBO chyba mało realny bo wątpię by po 10 rundach zaraz po 8 tygodniach miał ciężką walkę na HBO. Do przewidzenia to było..