Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Sander - 09-06-2013 12:48 PM

Zobaczymy czy to będzie Oquendo. Jeśli tak to wyrównana, zacięta walka się zapowiada.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 11-06-2013 11:31 AM

Pojawiły się pogłoski, że listopadowym przeciwnikiem Adamka będzie Jennings. To by oznaczało, że Duva spisała Adamka na straty, a być może nawet wydrukowała już wynik potencjalnego starcia.


RE: Tomasz Adamek - BMH - 11-06-2013 12:37 PM

Adamek-Oquendo... nie za trudny rywal?Smile Szczerze, to wydaje mi sie, ze najblizszy rywal bedzie jeszcze lige nizej niz wspomniany Oquendo.
Co do tematu walki z Jenningsem-o ile ona sie odbedzie-, to moge sie myslic, ale wydaje mi sie, ze szczescie Polaka moze juz dobiegac konca... za rok/dwa jedyna alternatywna beda walki w Poslce, np. Adamek-Szpilka/Adamek-Wach.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 11-06-2013 12:39 PM

Doświadczenie vs młodzieńcza fantazja... Jennings według mnie na tę chwilę wygrałby ten pojedynek. Zobaczymy jak Adamek pokaże się w sierpniu. W formie z walk z Cunnem czy Chambersem to Jennings win.


RE: Tomasz Adamek - Adammobp - 11-06-2013 12:39 PM

Adamek niedługo skończy 37 lat, a poza tym coś marudzi o tym Main Events, raz o nich mówi dobrze, raz źle, raz z nimi współpracuje, raz nie.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 11-06-2013 12:42 PM

Adamek - Jennings? easy money dla Tomka.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 11-06-2013 12:46 PM

Łatwa kasa i robota dla Jenningsa o ile do tej walki dojdzie w co raczej nie wierzę... To duże ryzyko porażki Adamka. Coraz wolniejszy i słabszy Adamek mógłby zostać rozszarpany delikatnie.


RE: Tomasz Adamek - Szakal - 11-06-2013 12:49 PM

(11-06-2013 12:42 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Adamek - Jennings? easy money dla Tomka.
Moim zdaniem ten post powinien wyglądać raczej tak:
(11-06-2013 12:42 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Adamek - Jennings? easy money dla Bryanta.
;]

Moim zdaniem Adamek w dyspozycji z walki z "USS" (a teraz na pewno w lepszej nie jest) z Jenningsem przegra. Polak po prostu się wypala (o ile się już nie wypalił całkowicie), a Amerykanin to jeden z najciekawszych prospektów w HW i Adamek w ich ewentualnej walce według mnie polegnie.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 11-06-2013 04:52 PM

@Szakal
A ja np. uważam, że Cunningham na dzień obecny jest lepszym pięściarzem od Jenningsa. Jest szybszy, bardziej doświadczony, w wadze ciężkiej pokazał, że potrafi unikać większości ciosów nawet gdy walczy z szybkim Adamkiem. ''USS'' na pkt mógłby ograć każdego amerykańskiego zawodnika wagi ciężkiej. Może oprócz Wildera bo jednak ten gość ma czym uderzyć a Steve z mocnej szczęki nie słynie. Adamek w walce z Jenningsem na pewno byłby dużo lepiej przygotowany, wydaje mi się, że Tomek Steve'go po prostu olał. Za bardzo wierzył w swoje umiejętności i to, że poskłada Cunninghama przed czasem. Poza tym sam o tym w jednym z wywiadów mówił, że to miała być łatwa walka dla niego, że Cunn wywróci się po pierwszym trafionym ciosie a wyszło jak wyszło. Jennings natomiast fajnie walczy, ale nie jest tak szybki jak Cunningham. Jest zdecydowanie mniej doświadczony. W dodatku wydaje mi się, że Jennings większej krzywdy Tomkowi by nie zrobił bo nie bije on tak mocno jak chociażby Walker.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 11-06-2013 05:19 PM

Tak ale Jennings mimo wszystko jest dosyć szybki. Byłaby to dla niego walka życia i zrobiłby wszystko co w jego mocy by wygrac a i fizycznie wyglądałby zapewne znakomicie wszak nie jest porozbijany jak Cunn.
Do tego postawa Cunna w walce z Adamkiem to jedno a postawa Adamka w tej walce to drugie. Był wolny, zadawał ślamazarne ciosy bez żadnej mocy i zbierał sporo na łeb. W bajki o lekceważeniu nie ma co wierzyć. Już w walce z Chambersem Tomek wyglądał słabo a miał naprzeciw siebie jednorękiego rywala - Eddiego też zlekceważył?
Doświadczenie po stronie Adamka ale obecne możliwości czysto bokserskie jak dla mnie przemawiają za Jenningsem w którym upatruję faworyta.