Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Sander - 28-06-2013 06:59 PM

@ManagerSilnego
Twoja niechęć do Adamka czasami zasłania Ci przegląd sytuacji bo z byle czego robisz zarzuty które nijak mają się do rzeczywistości. Od tego są konferencje by udzielić wywiadu, zareklamować sponsora i iść do domu.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 30-06-2013 09:35 PM

Cytat z konkurencji (bb) Adamek o walce z Pulevem :

'Mogę z nim walczyć. Teraz
czekamy na pojedynek
zaplanowany na 3 sierpnia. To
jest mój [najbliższy] cel i rywal.
Jeśli po tej walce federacja IBF da
nam propozycję walki z
Pulewem, to będę gotowy,
ponieważ szukam pojedynków
mistrzostwo świata. Było wiele
spraw, które spowodowały, że
wycofaliśmy się z tamtego
pojedynku. Potrzebowałem
wypoczynku, gdyż byłem
przemęczony. Właśnie dlatego
wracam teraz '


RE: Tomasz Adamek - kubala1122331 - 30-06-2013 11:17 PM

Czyżby po ponownym wstąpieniu do Main Events Tomek zmienił front próbuje jedną walką dochrapać się walki o mistrza? Jakoś nie chce mi się wierzyć w te wyjaśnienia o potrzebie odpoczynku. Bo gdyby np. Kliczko złożył mu ofertę, Adamek kazałby mu czekać? Wątpię.
A sama walka? Dla mnie najlepsza dla Adamka. Dała by mu szansę na walkę o MŚ, a Pulev jakimś przekotem nie jest, na pewno jest do ogrania. Problemem są jednak finanse, bo Pulev nie jest zbyt medialnym pięściarzem, oraz oczywiście zgoda IBF.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 01-07-2013 08:33 AM

Mnie zbyt poza kulisowe sprawy nie interesują, cieszy mnie tylko to, że Adamek w końcu pozbył się zbędnego balastu i wreszcie jest w formie (mam nadzieje). Marzy mi się zobaczyć jeszcze takiego Adamka jak z przed walki z Kliczko. Już nie mówię nawet o tym z walki z Arreolą. Wiem, że Tomka na to stać, 36 lat to jeszcze nie jest wiek, który spowodowałby aż taką tendencję spadkową, spójrzmy na takich jak Marquez,Martinez,Floyd nie wspominam o Hopkinsie bo to ewenement a przecież wszyscy Ci zawodnicy walczą w niższych wagach gdzie wiek dokucza bardziej niż w ciężkiej.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 01-07-2013 09:02 AM

Ale ile ważą ciosy w ciężkiej..
Jedna walka z Kliczko i możesz już nie być tym samym bokserem.
Skąd pewność że Adamek jest lżejszy i w formie?
I kiedy zrzucił balast skoro tylko odpoczywał?


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 01-07-2013 09:36 AM

@Sander
Pooglądaj zdjęcia z konferencji Adamek-Grano. Widać ewidentnie, że Adamek zrobił się węższy, nie miał brzucha jak np. przed walką z Cunninghamem. Na twarzy również wydawał się chudszy. Zresztą sam Adamek wspomniał, że niektórzy ludzie już go widzą w odchudzonej wersji. Bez powodu by tak nie mówił pewnie zrzucił już z 2-3 kg.


RE: Tomasz Adamek - kubala1122331 - 01-07-2013 10:57 AM

Ja staram się zwracać uwagę na wszystkie aspekty, bo co z tego, że Adamek jest, jak twierdzisz, świetnie przygotowany, kiedy nie będzie dostawał dobrych walk. Z drugiej strony, co z tego, że Adamek dostanie dobre walki, kiedy będzie źle prygotowany. Wszystko jest ważne, wszystko musi ze sobą współgrać, aby Tomek odniósł sukces. Ja jeszcze na nim krzyżyka nie postawiłem, 36 lat to naprawdę nie jest bardzo dużo, jeszcze 3-4 można spokojnie pociągnąć na najwyższych obrotach, a wyżej to już czynią jedynie największe indywidualności, czyt. Hopkins.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 01-07-2013 11:23 AM

Adamek już nie jest na najwyższych obrotach a Ty go widzisz za 4 lata?! O rany Big Grin


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 01-07-2013 11:39 AM

(01-07-2013 10:57 AM)kubala1122331 napisał(a):  36 lat to naprawdę nie jest bardzo dużo, jeszcze 3-4 można spokojnie pociągnąć na najwyższych obrotach
Ale po co ma walczyć do czterdziestki, skoro będzie przegrywał ze średniakami? Już rok temu miał problemy z niepełnosprawnym Chambersem. Potem wygrał ze szklanym journeymanem (choć po drodze wąchał deski), a w końcu przegrał z wypalonym Cunnem. Adamek od co najmniej roku notuje spadek formy, więc jeżeli miałby walczyć jeszcze 3-4 lata, to jedynie w roli dawcy nazwiska.


RE: Tomasz Adamek - kubala1122331 - 01-07-2013 11:57 AM

Panowie, ja jeszcze wierzę, podobnie jak AFPL, na powrót formy Adamka. A jeśli ona przyjdzie to dlaczego ma nie walczyć jeszcze 4 lata? Ale jeśli dalej będzie toczył pojedynki jak z Cunnem to niech da sobie spokój z boksem. Ja jednak staram się optymistycznie patrzeć na karierę Tomka i dalej wierzę w kilka jego ładnych walk.