Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Martin - 27-07-2013 12:47 PM

@BMH
Chyba widzisz, że ilość absurdów w tych rankingach poszczególnych federacji jest dość spora więc ja bym się na nie specjalnie nie powoływał..


RE: Tomasz Adamek - BMH - 27-07-2013 12:54 PM

A na czyje rankingi mam sie powolywac, na nasze?Tongue Ja nie pisze, ze ten ranking w pelni oddaje mozliowsci bokserow, ale sa to rankingi federacji, a kazdy z tych rankingow ukazuje jak dluga droga do pasa jest przed Adamkiem(jezeli faktycznie mysli o pasie). Zgoda, z wieloma sie rowniez nie zgadzam, jedni maja fory, a drudzy nie... taki biznes, jednak w przypadku Tomasza, to widze to bardzo podobnie jak federacje.


RE: Tomasz Adamek - Martin - 27-07-2013 01:04 PM

(27-07-2013 12:54 PM)BMH napisał(a):  A na czyje rankingi mam sie powolywac, na nasze?Tongue

Żebyś wiedział, że bardziej sobie cenie nasze rankingi od tych , które umieściłeś powyżej. O wiele bardziej sensowny jest np. Twój ranking HW, i tu już nie chodzi o samego Adamka, ale o całą reszte.


RE: Tomasz Adamek - BMH - 27-07-2013 01:09 PM

Ja tez wole nasze rankingi, pisalem to w kontekscie drogi do pasa, jak i tego, ze Adamek poza top10, to zaden skandal(AFPL wysmiewal taka opcje). Spokojnie rozumiem jezeli ktos go widzi w tej dyszce, jakby nie bylo, to gole resume ma b.dobre.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 28-07-2013 10:42 AM





Porównajcie sobie workout z 2010 roku z tym co prezentuje teraz Adamek. Niebo a ziemia. Szybkość, praca nóg... btw. 1:53 rozwala system...


RE: Tomasz Adamek - BESTIA - 02-08-2013 11:36 AM

Szykuje się jubileuszowy nokaut Tomka Adamka, przynajmniej on tak twierdzi.Smile


RE: Tomasz Adamek - Szakal - 02-08-2013 11:53 AM

(02-08-2013 11:36 AM)BESTIA napisał(a):  Szykuje się jubileuszowy nokaut Tomka Adamka, przynajmniej on tak twierdzi.Smile
Skąd wziąłeś tą informację? Bo ja dzisiaj natrafiłem tylko na newsa, w którym Adamek twierdzi, że nie obiecuje nokautu.

Niemniej (mimo wszystko) już to widzę, jak waciany "Góral" funduje KO Guinnowi, którego nie zastopowali Bojcow czy Mansour.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 02-08-2013 12:02 PM

Również czytałem, że Adamek KO nie obiecuje.
Nie zabrakło też wzmianki, że Guinn to silny rywal.


RE: Tomasz Adamek - BESTIA - 02-08-2013 12:06 PM

Sorry za wprowadzeni w błąd czytałem news u konkurencji rano i coś mi się poprzestawiało przez ten czas. Blush


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 02-08-2013 01:46 PM

Obstawiamy ile będzie ważył Adamek. Ja stawiam na 99,8 kg.