Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 11-08-2013 08:17 PM

@Metzger
Adamek to jest żyła złota dla ME. Na żadnym innym pięściarzu Duva nie zarobi tyle co na Tomku.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 11-08-2013 08:20 PM

Ma fanów i popularne w USA nazwisko ale patrząc perspektywicznie to Jennings jest przyszłością ME.
Najrozsądniej byłoby ich teraz nie konfrontować.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 11-08-2013 08:24 PM

(11-08-2013 08:17 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Adamek to jest żyła złota dla ME. Na żadnym innym pięściarzu Duva nie zarobi tyle co na Tomku.
W tej chwili - tak. Ale ta żyła złota wkrótce może wyschnąć, na co wskazują słabe walki z Chambersem i Cunnem. Myślę, że lepszym strategicznie zagraniem byłoby gdyby Jennings przejął pałeczkę bezpośrednio od Adamka, co bardzo zwiększyłoby jego akcje, niż przegrana Adamka z kimś z obcej stajni. Pytanie kiedy należy zorganizować walkę Jennings-Adamek? Ja na miejscu Kasi zorganizowałbym ją zanim Adamek z kimś przegra.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 11-08-2013 08:24 PM

@Sander
Jaka tam przyszłość... bo pokonał Liachowicza i Topou? Jennings jest dobry, ale na razie jeszcze nic o nim nie wiemy.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 11-08-2013 08:29 PM

Czyli Adamek bardziej perspektywiczny? Big Grin


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 11-08-2013 08:33 PM

@Metzger
Przejąć pałeczkę? za Adamkiem stoją kibice, którzy za każdym razem zapełniają halę, czy Jennings ma ich tyle? lub mieć będzie? tego nie wiemy, a o czym się przekonamy już nie długo. Adamek jest jak Gołota czy Pudzianowski, nie ważne jak prezentuje się w ringu, jego po prostu chcą ludzie oglądać i nie ważne w jakiej formie będzie. Main Events może kosić kasę na Adamku jeszcze przez dobre 4 lata... tak myślę, może się mylę.

@Sander
Nie wiem czy bardziej perspektywiczny dopóki nie dowiem się ile wart jest Jennings.


RE: Tomasz Adamek - Martin - 11-08-2013 08:36 PM

Nie Sander, Adamek nie jest bardziej perspektywiczny, ale pisanie że Jennings to przyszłość dla Main Events to trochę wróżenie z fusów....patrząc na niego to naprawdę nie wyobrażam sobie żeby mógł zostać mistrzem świata wagi ciężkiej...


RE: Tomasz Adamek - Sander - 11-08-2013 08:57 PM

Spójrzcie kogo w 15, 16 i 17 zawodowej walce obijał Adamek. Łatwo krytykować i porównywać rywali prospekta i gościa który 14 lat boksuje.
Rywale Jenningsa przy tych Adamka to klasa wyżej. Ja widzę w Bryant'cie potencjał i bokserski dryg.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 11-08-2013 09:03 PM

@Sander
Szpilka też ma lepszych rywali i co oznacza to, że ma większy potencjał od Adamka? to nie ma nic do rzeczy. Poza tym ja nie podważam faktu, że Jennings ma większy potencjał niż Adamek gdy miał 15 czy 16 walk. Sam jednak widzisz, że potencjał to nie wszystko, liczą się fakty. A takich możemy dowiedzieć się tylko gdy Bryant spotka się w ringu z kimś pokroju właśnie Adamka.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 11-08-2013 09:29 PM

Uogólniając :
po tym co widziałem w wykonaniu Jenningsa twierdzę, że jest w stanie już teraz rywalizować na dobrym poziomie.