Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Sander - 05-09-2013 06:06 PM

Ortiz ma niebawem eliminator do WBA mieć (wakat po Povietkinie) ale reszta tych orłów realna jest. Harris, Mansour czy Oquendo idealnie pasują do drogi Adamka w HW. Aguilera, Grant, Estrada, Maddalonne, Guinn.. Każdy z nich tu pasuje.


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 05-09-2013 06:14 PM

@Sander
Nie przesadzaj, Mansour to lepsza wersja Mitchella.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 05-09-2013 06:17 PM

Ma 41 lat i nikogo poważnego na rozkładzie ale z tego grona to właśnie Amira bym sobie życzył na listopad dla Adamka.


RE: Tomasz Adamek - Grzes_przez_wies - 05-09-2013 06:32 PM

Mogliby wrócić do tematu z Solisem. Może na Adamka by się jakoś przygotował. Chciałbym zobaczyć ten pojedynek.


RE: Tomasz Adamek - Martin - 05-09-2013 06:54 PM

(05-09-2013 05:47 PM)Sander napisał(a):  @Martin
Miałem na myśli Wildera i Fury'ego.

Rozumiem. Ja też myślałem o Furym, ale najpierw niech pokona Haye'a...

(05-09-2013 05:47 PM)Sander napisał(a):  Kathy Duva ogłosiła , że oczywiście to nie Jennings będzie rywalem Adamka w next walce. Dziwi to kogoś?
Emerytowane bumy z USA już przebierają nogami.

Mnie nie dziwi. Dla Jenningsa byłaby to bardzo ryzykowna walka, a Duva wiąże z nim przyszłość.
Bardzo ciekawy jestem kto będzie rywalem Tomka...oby ktoś z szerokiej czołówki bo inaczej to nie ma sensu.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 05-09-2013 07:07 PM

Nie wiem kto z czołówki bd gotowy na połowę listopada. Raczej jakiś średniak będzie. Mansour to już by było dobrze.


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 05-09-2013 07:23 PM

Ja stawiam na Chisorę lub Arreolę. I Chirs i Dereck są w treningu. Poza tym nie sądzę aby ich przyszłe walki były dla nich jakoś specjalnie ciężkie.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 05-09-2013 07:28 PM

Zakład o 100 zł , że to nie będzie żaden z nich?


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 05-09-2013 07:36 PM

@Sander
Jak bym miał 100 zł to bym tutaj nie pisał tylko siedział gdzieś na Majorce i się opalał przy drinku. A tak na poważnie, nie zakładam się bo nie jestem pewny, to są tylko moje domysły, jeżeli rzeczywiście znowu będzie ktoś spoza 15 HW to będzie lipa jak chuj. Na miejscu Adamka to bym się wtedy zapadł pod ziemię.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 05-09-2013 07:44 PM

Wątpię by Arreola i Chisora na listopad brali Adamka. Będą po swoich walkach po których ich pozycja w razie wygranej będzie już dosyć mocna a walka z Adamkiem to zawsze jakieś ryzyko. Nic więcej niż solidny średniak nie wchodzi w grę.
Do tego czasu na regenerację i przygotowania nie za dużo by im zostało.