Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 23-09-2013 07:08 PM

@Krychu
Hehe, raz mu się zdarzyło pojechać na lekkim gazie i od razu wielkie mi halo, narażanie życia innych ludzi, alkoholizm itd.

Mam tak samo jak Martin, na co dzień nie interesuje mnie piłka nożna, ręczna, ale jak Polacy grają o wysoką stawkę to zawsze im mocno kibicuje. Gdy jest w TV olimpiada to przez ten krótki czas potrafię być nawet fanem badbingtona czy jak to się pisze Big Grin widzicie, nawet nie wiem dokładnie jak to się nazywa, ale gdy grają Polacy to czuję takie nerwy, że masakra.


RE: Tomasz Adamek - KrychuTMT - 23-09-2013 07:11 PM

Oczywiście ,że dopinguję naszych(nawet żenujących piłkarzy) w innych sportach , jednak Adamka po prostu nie lubię i to jest jedyny Polak którego nigdy nie dopingowałem .

@RedHawk
Badminton Wink


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 23-09-2013 07:14 PM

A ja w przeciwieństwie do Was uwielbiam oglądać siatkówkę, a jeszcze bardziej grać Big Grin btw. jutro Polska gra. A np. koszykówki nie oglądam, ale grać uwielbiam Big Grin , dobra koniec offtopu ziomy.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 23-09-2013 07:18 PM

@RedHawk
Gdyby Adamek wówczas kogoś zabił to też byś mówił , że jaki to morderca co raz zabił? Tongue


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 23-09-2013 07:22 PM

@Sander
Ale Adamek nikogo nie zabił po prostu walnął w jakiś samochód w dodatku pusty...


RE: Tomasz Adamek - KrychuTMT - 23-09-2013 07:24 PM

@RedHawk

A gdyby nie był pusty ? Dobra koniec z offtopem .


RE: Tomasz Adamek - Sander - 23-09-2013 07:25 PM

Chodzi o to, że był pijany.
A to jest niedopuszczalne. Nawet dla Tomasza Adamka.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 23-09-2013 07:25 PM

(23-09-2013 07:22 PM)RedHawk napisał(a):  Ale Adamek nikogo nie zabił po prostu walnął w jakiś samochód w dodatku pusty...
Uszkodził 2 samochody oprócz swojego. Ciekawie jak się sprawa skończyła, bo nic nie było słychać o jakichkolwiek konsekwencjach. Pewnie Ziggy poruszył niebo i ziemię, aby sprawę wyciszyć.


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 23-09-2013 07:28 PM

@Sander
No i poniósł za to konsekwencję.

@Metzger
I co z tego Big Grin na pewno obaj Ci kierowcy mieli wykupione ubezpieczenie od takich sytuacji. A konsekwencję jakieś tam poniósł chyba grzywna i odpoczynek od prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Dobra ja już kończę ten temat, Adamek płaci mi za bycie jego adwokatem na tym forum tylko do godziny 20:30.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 23-09-2013 07:39 PM

Mam znajomego który siedział za jazdę po trzech piwach rowerem. A taki pan bokser to zawsze się wywinie. Precz z układami niech żyje wolność i swoboda!!!