Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Crumb - 18-11-2013 08:44 AM

bo obsral zbroje.
stresuje sie chlopak przy wiekszej publicznosci i tyle. biegunek dostaje. Tak jak teraz chlop rozwolnienia dostal.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 18-11-2013 09:16 AM

@Crumb
Skąd masz info o rozwolnieniu??

@RedHawk
Być może wśród Polaków w USA mija 'Adamkomania' i ME na walki z Guinnem czy Głazkovem nie opłaca się wynajem Prudential? Myślę, że od walki z Vitem pozycja Adamka w Main Events pikuje.


RE: Tomasz Adamek - Crumb - 18-11-2013 02:07 PM

No bo widziałem go na lotnisku i mu pociekło.


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 18-11-2013 02:55 PM

@Crumb
W takim razie trzeba było mu o tym powiedzieć, spróbowalibyście się na lewe proste, no, ale kto wygrał dowiedziałbyś się dopiero po wybudzeniu ze śpiączki (to nie ma nic wspólnego z Abdusalamovem...)


RE: Tomasz Adamek - Crumb - 18-11-2013 06:09 PM

Adamek napaskudził na całym lotnisku...Sad sprzątaczki miały mnóstwo roboty.
Nie jestem pięściarzem nawet amatorskim więc obstawiam, że Adamek sprzątnałby mnie w jakieś 4-5 sekund. Sprzątnałby mnie znacznie szybciej niż sprzątaczki jego dzieło na lotnisku.


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 18-11-2013 07:21 PM

@Crumb
No to trzeba było im pomóc, masz przecież wprawę.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 18-11-2013 07:39 PM

Jak oceniacie realność walki Adamka z Furym? Obaj są teraz wolni. Jeden szuka pieniędzy, drugi szuka głośnych walk. Z pewnością walka byłaby kasowa, wszak na wyspach jest mnóstwo Polaków.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 18-11-2013 07:47 PM

@Metzger
Ja uważam, że Adamek nie weźmie walki z realnym zagrożeniem porażki a nie dającej możliwości zdobycia pasa. Nie jestem też pewien czy walka z Tysonem da Adamkowi duże pieniądze - ok Polacy zapełniliby halę ale czy Fury swoim nazwiskiem nie zapełni hali z innym rywalem? Czy pełna hala to gwarancja dużej wypłaty? Nie wiem jak z transmisją do dużych stacji by było. Nazwisko 'Adamek' nie znaczy marketingowo już tak wiele.


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 18-11-2013 08:08 PM

@Sander
Mi się wydaje, że nazwisko ''Adamek'' chciałby w rekordzie każdy z prospektów. Fury już wyrażał chęci skrzyżowania rękawic z Adamkiem, ale ta walka jest jeszcze mniej prawdopodobna niż ta ze Szpilką.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 18-11-2013 08:12 PM

(18-11-2013 07:47 PM)Sander napisał(a):  Adamek nie weźmie walki z realnym zagrożeniem porażki a nie dającej możliwości zdobycia pasa.
Wydaje mi się, że team Adamka zrozumiał, że nadszedł czas walki o pieniądze, bo szansa na title shot coraz bardziej się oddala. Myślę, że milion $ Adamek spokojnie by wytargował. A po tym co pokazał USS, to nawet starzejący się Adamek nie byłby na straconej pozycji.