Forum - BOKSER.ORG
NAJLEPSZA PIOSENKA. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Muzyka (/forum-22.html)
+---- Wątek: NAJLEPSZA PIOSENKA. (/thread-341.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: NAJLEPSZA PIOSENKA. - trofeum - 13-10-2013 10:49 PM





Ach ten Malenczuk Tongue


RE: NAJLEPSZA PIOSENKA. - Splint3rPL - 14-10-2013 10:41 PM




Taka muzykę się teraz lansuje w TV. Pozdrawiam szczególnie panią gitarzystkę bez spodni, która ewidentnie nie ogarnia co się dookoła dzieje. Nawet jak się gra z playbacku, wypadałoby chociaż udawać, że się gra. Samo trzymanie wiosła nie wystarczy. No i gitarę się trzyma odwrotnie, lewa ręka na gryfie. Ehh... jak nie Pikej, to one. Ile Ci ludzie muszą zapłacić, żeby się pojawić w TV? Bo nie uwierzę, że biorą ich z dobrej woli.


RE: NAJLEPSZA PIOSENKA. - kubala1122331 - 17-10-2013 07:14 AM

Splint3rPL
To ty nie ogarniasz prawdziwej nowoczesnościSmile
Pani "gitarzystka" skomentowała to w sposób: " Odwrotnie trzymam gitarę? Po prostu lubię łamać schematy."

A ty się czepiasz, a się nie znasz!


RE: NAJLEPSZA PIOSENKA. - KrychuTMT - 17-10-2013 07:36 PM

Jakie czasy taka muzyka.


RE: NAJLEPSZA PIOSENKA. - Sander - 14-03-2014 10:01 PM

Panowie jeździ ktoś z Was na Sunrise Festival latem? Ja byłem na 4 edycjach i powiem, że być tam to jak dotknąć nieba Wink


RE: NAJLEPSZA PIOSENKA. - Metzger - 14-03-2014 11:59 PM

(17-10-2013 07:36 PM)KrychuTMT napisał(a):  Jakie czasy taka muzyka.
Dokładnie, za naszych czasów to była prawdziwa muzyka, nie to co tera, prawda? Wink

A to jeden moich ulubionych kawałków ever. Ostatni utwór jaki puścił na antenie Tomasz Beksiński zanim popełnił samobójstwo.






RE: NAJLEPSZA PIOSENKA. - redd - 15-03-2014 12:32 AM

(14-03-2014 11:59 PM)Metzger napisał(a):  A to jeden moich ulubionych kawałków ever. Ostatni utwór jaki puścił na antenie Tomasz Beksiński zanim popełnił samobójstwo.

Te audycje miały niesamowity klimat i piszę to ja, człowiek który był zbyt młody by słuchać ich na żywo, a zna je tylko z nagrań archiwalnych Wink W każdym razie Beksiński rozpowszechniał bardzo klimatyczną muzykę, czasem z prawdziwą głębią i złowrogimi pokładami mroku. No i był prawdziwym pasjonatem, żył muzyką- było to słychać i czuć. Pamiętam jak w wakacje wypożyczyłem sobie książkę napisaną bodajże przez Kosińskiego o Sisters of Mercy - była dosyć nudna, ale całość została uratowana fantastyczną relacją z występu i pobytu "Sióstr" we Wrocławiu (chyba w '92) autorstwa Tomka. Pisał tak, że można było poczuć jakby siedziało się w hotelowym barze, z którego pochodziła część relacji.


RE: NAJLEPSZA PIOSENKA. - Metzger - 15-03-2014 12:52 AM

(15-03-2014 12:32 AM)redd napisał(a):  Te audycje miały niesamowity klimat i piszę to ja, człowiek który był zbyt młody by słuchać ich na żywo, a zna je tylko z nagrań archiwalnych Wink
Ja mam tak samo. Żałuję, że nie dane mi było być jego regularnym słuchaczem jeszcze kiedy żył. Facet miał życiową misję promowania dobrej muzyki. Ale może i dobrze, że już nie żyje. Nie odnalazłby się w dzisiejszej muzyce zdominowanej przez pop-rock, pop-metal, pop-rap i inne plastikowe gówno.

PS Parę dni temu otrzymałem prezent w postaci nowej biografii Beksińskich, ojca i syna. Uwielbiam ich obu.


RE: NAJLEPSZA PIOSENKA. - chia1143 - 14-04-2014 08:02 AM

Moja ulubiona piosenka to na chwilę obecną kazachstańska wersja utworu Vivaldiego , a dokładanie utwór Wiosna.. no i oczywiście sam utwór Vivaldiego pt. "Wiosna" , bardzo dobry utwór, który polecam naprawdę każdemu..

____________________
Dobry zwyczaj kotły najpiew sprawdz!


RE: NAJLEPSZA PIOSENKA. - InterRoni91 - 27-04-2014 12:48 PM

Witam wszystkich bardzo serdecznie:-)ja najbardziej lubię no doubt- dont speak. Mam też z nią związane swoje przeżycia, niekoniecznie fajne ale utwór i tak uwielbiam mimio tego. Polecam serdecznieSmile Pozdr