Forum - BOKSER.ORG
Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic (/thread-344.html)



Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic - K.O. - 10-04-2012 08:16 PM

Tak się zastanawiam nad taką walką czy jest możliwa do zrealizowania?? słuchałem jednego starszego wywiadu ze Szpilką gdzie mówi że wtym roku chciałby zaboksować o jakiś tytuł np. WBC Baltic... a jego aktualnym posiadaczem jest nikt inny jak Andrzej Wawrzyk z tego co mi wiadomo... co sądzicie??

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=_e_6npIrA54

tutaj wywiad ze Szpilą około 2 minuty wywiadu wspomina coś o tym...

pozdro!!


RE: Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic - Jerome - 10-04-2012 09:15 PM

Walka myślę mniej prawdopodobna niż Adamek v Szpilka. A wszystko dlatego, że i Andrzej i Artur mają tego samego promotora. Obaj nie są wybitnie znani na świecie i na razie nie prezentują najwyższego poziomu zatem ich konfrontacja przegranego by skreśliła, tym bardziej w wadzę ciężkiej. Chociaż paradoksalnie dla obu tych pięściarzy byłby to najtrudniejszy pojedynek w karierze. Osobiście stawiałbym na Artura. Brak kalkulacji, nieustanny atak, mocniejszy cios, większa szybkość. KO do 10 rundy na Andrzeju.


RE: Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic - K.O. - 11-04-2012 05:29 PM

Ludzie z tego co mi wiadomo Szpila walczy o pas WBC Baltic 2 czerwca w Bydgoszczy... może mi ktoś to wytłumaczyć?? Wawrzyk jest w posiadaniu takiego pasa, chyba że jestem w błędzie...


RE: Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic - Jerome - 11-04-2012 05:33 PM

@K.O.
Masz rację. Andrzej Wawrzyk jest posiadaczem pasa WBC Baltic. Byc może Artur Szpilka będzie walczył o ten pas z racji zwakowania go przez Andrzeja, bo musiałby go bronić z Arturem a jak już mówiłem = to niemozliwe.


RE: Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic - Adammobp - 11-04-2012 09:00 PM

Ten "pas" to sami wiecie... Raz ma go ten, raz ma go tamten. Jego chyba nawet nie trzeba wakować, hehe.


RE: Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic - Maynard - 11-04-2012 09:32 PM

Ile jeszcze tych tematów o Szpilce?

Zamykam,
Maynard