Forum - BOKSER.ORG
Tyson "Black" Power w Polsce - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Tyson "Black" Power w Polsce (/thread-360.html)



Tyson "Black" Power w Polsce - DowneyJr - 19-04-2012 11:16 AM

Znacie jakieś szczegóły dotyczące wizyty Mike`a w Polsce ? Póki co mocno zdawkowe informacje o samym przyjeździe i żadnych szczegółów dotyczących konferencji na www.miketysonwpolsce.pl.

Jestem fotografem i chciałbym mu zrobić parę fotek, więc chętnie na PW jakieś info jeżeli ktoś coś wie. Dzięki Smile


RE: Tyson "Black" Power w Polsce - PeterManfredo - 19-04-2012 11:20 AM

On już raz miał tu być...Wziął kasę i się nie pojawił,zastąpił go Lennox Lewis a sprawa z Tysonem poszła do sądu


RE: Tyson "Black" Power w Polsce - Jerome - 19-04-2012 01:24 PM

Właśnie apropo. Babiloński podobno na konwencji WBC rozmawiał z samym Tysonem i się okazało, że ten jego przedstawiciel nawalił. Dalszych newsów nie słyszałem na ten temat.


RE: Tyson "Black" Power w Polsce - DowneyJr - 19-04-2012 08:10 PM

Jakkolwiek, gdyby ktoś miał jakieś wejściówki, albo press pass to prosze o kontakt.

to był problem z Wasilewskim, jak nie przyjechał i wziął kasę ? Czy to był jakiś babol na koniec, że nic o tym nie wiedział ?


RE: Tyson "Black" Power w Polsce - AdamekFightPL - 20-04-2012 05:11 PM

@DowneyJr

Jakim Wasilewskim? co ma do tego Wasilewski. Szczegółów negocjacji i wszystkich kruczków, które mogły być zawarte w kontrakcie nikt nie zna. Wiemy jedynie to, że Tyson miał być dostał zaliczkę, ale nie przyleciał do Polski a Babiloński miał podać Tysona do sądu. Okazało się chyba, że to coś menedżer Tysona pokręcił.


RE: Tyson "Black" Power w Polsce - Astornom - 24-04-2012 04:12 PM

możesz spróbować coś tutaj https://www.facebook.com/BlackEnergyDrink/app_259419804154470 albo znajdź sobie dobre miejsce gdzieś na wieży Mariackiej jak robisz fotki, chociaż nie wiem co to ma być na tym Rynku. Przy takiej pogodzie to wątpie, że w ogóle coś będzie.


RE: Tyson "Black" Power w Polsce - Adammobp - 24-04-2012 08:26 PM

Hehe, wyobrażam to sobie. Będzie konferencja z Tysonem. Podejdzie do niego Tomasz Babiloński i powie "oddawaj moje 100 milionów". A Tyson mu lufę strzeli Big Grin


RE: Tyson "Black" Power w Polsce - PeterManfredo - 27-04-2012 08:07 AM

@Downey
Bestia zostaje do poniedziałku także działajWink


RE: Tyson "Black" Power w Polsce - Adammobp - 27-04-2012 09:16 AM

Aż do poniedziałku? A co on tyle tu będzie robił? Walkę Koksa z Najmanem obejrzy?


RE: Tyson "Black" Power w Polsce - PeterManfredo - 27-04-2012 09:46 AM

Przyjechał z dziećmi,żoną i teściową heh;p