Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - kubala1122331 - 27-10-2015 08:36 PM

Jak sobie przypomnę ciosy, które zbierał Artur z jednoręcznym Consuegrą, to mam olbrzymie wątpliwości dotyczące tej walki. Cóż, fajne zestawienie i potrzebna walka. Dla mnie 55-45 Mansour.


RE: Artur Szpilka - fext - 27-10-2015 08:46 PM

(27-10-2015 08:33 PM)Martin napisał(a):  @Gogolius
Rozumiem, że strach Cię obleciał i boisz sie zakładu? Wink OK nic na siłe.
Ja się z Tobą mogę założyć. Stawiając na Amira. Tylko nie wiem o co. Alkoholu nie piję a jeśli czasem to robię, to w ilościach naparstkowych, do których wlewam takie rzeczy, że nawet ten naparstek byłby rujnujący. A tu ma przecież chodzić o moralne zwycięstwo. Przy takim układzie ze swojej strony mogę postawić na szali słój dobrego miodu z rodzinnej pasieki. W przypadku porażki zapakuję go w jakiś przeciwpancerny pojemnik i wyślę pod wskazany adres Smile Poleconym, z potwierdzeniem nadania, żeby nie było, że robię z gęby cholewę. Albo wręczę osobiście, jak zahaczysz o stolicę, bo w najbliższej dekadzie na południe raczej się nie doturlam Smile


RE: Artur Szpilka - Gogolius - 27-10-2015 09:19 PM

Ja też się chętnie założę, tak jak o Wildera - mogę zrobić coś z avatarem/syngaturą.
Oczywiście stawiam na wygraną Amira (chociaż biorę pod uwagę, że może zostać zwałowany, ale jednak będzie KO)


RE: Artur Szpilka - Wietnam - 27-10-2015 09:20 PM

załóż się o rękawice sugara Ray'a Leonarda z autografem, najpierw jednak musisz wygrać ją w konkursie Polsatu sport wysyłając smsa za 3, 72 zł.


RE: Artur Szpilka - Martin - 27-10-2015 09:49 PM

@fext
Zakład to tylko zabawa, choć słój miodu z rodzinnej pasieki brzmi kusząco Smile i chętnie takowy przytule. Jeśli natomiast przegram to wyśle Ci coś bezalkoholowego Wink. Albo tak jak z Gogoliusem pobawimy się w sygnaturki. A swoją drogą to do stolicy sie wybieram już drugi rok i jakoś nie mogę choć bilety lotnicze z Wrocławia do Warszawy wyczaiłem już za 9 zł...

@Gogolius
Jak przegrasz to przez pół roku będziesz miał sygnaturke z Arturem. A jak wygrasz to Ty mi wskażesz jaką mam sobie wrzucić.

Stoi panowie?


RE: Artur Szpilka - KrychuTMT - 27-10-2015 10:08 PM

Przed walką z Adamkiem było to samo....


RE: Artur Szpilka - Gogolius - 27-10-2015 10:20 PM

Stoi Big Grin


RE: Artur Szpilka - Joker - 27-10-2015 10:33 PM

Wietnam
Dałbym Adamkowe ależemspprzedał :v
Zakłady na avatary-brawoja


RE: Artur Szpilka - fext - 27-10-2015 11:21 PM

(27-10-2015 09:49 PM)Martin napisał(a):  @fext
Zakład to tylko zabawa, choć słój miodu z rodzinnej pasieki brzmi kusząco Smile i chętnie takowy przytule. Jeśli natomiast przegram to wyśle Ci coś bezalkoholowego Wink. Albo tak jak z Gogoliusem pobawimy się w sygnaturki. A swoją drogą to do stolicy sie wybieram już drugi rok i jakoś nie mogę choć bilety lotnicze z Wrocławia do Warszawy wyczaiłem już za 9 zł...

@Gogolius
Jak przegrasz to przez pół roku będziesz miał sygnaturke z Arturem. A jak wygrasz to Ty mi wskażesz jaką mam sobie wrzucić.

Stoi panowie?
Przyjęte Smile


RE: Artur Szpilka - Joker - 28-10-2015 12:32 AM

Ta walka to każdy scenariusz(jak nie spojrzysz milutki)ktoś powie,Szpilka punkty(Minto,Mollo),ktoś powie Szpilka ko(Cunningham).Powie ktoś Mansour ko(twardy silny swarmer,Szpulka nie radzise z takimi/ostatnia walki Amira?)Mansour pts(zepchnie i stlamsi Artura)Chimeria/Wiek/Przeciwnik?Wszystko zalezy od nicości i od caĺosci,jak pokaýe sie Art ze swarmerem,jak Amir ze sliskim technikiem(haha Joker nie fukaj).Imo mimo wszelakiego szamba ktore pisalem,wszystko zalezy od Amira.
Btw #Diego#Sanchez