Forum - BOKSER.ORG
Victor Ortiz - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Victor Ortiz (/thread-52.html)

Strony: 1 2 3


Victor Ortiz - willow(konserwatysta) - 23-12-2011 07:58 PM

Pięsciarz dla mnie fascynujący, polecam jego bio.

http://www.youtube.com/watch?v=1kck3Mpekwo&feature=relmfu

A sam styl walki niebywale dynamiczny, idzie jak taran, coś niesamowitego.


RE: Victor Ortiz - Adammobp - 23-12-2011 10:13 PM

Walczył Ortiz z Floydem - chciał go elegancko kulturalnie przeprosić, a ten chamisko go pobił brutalnie. Za ta takie coś Mayweather powinien pójść do więzienia.

Przypomniało mi to walkę w 1997 Gołoty. Jak zaczęła się walka Andrew vs Lewis Andrzej chciał się kulturalnie przywitać, a murzyn od razu zaczął go okładać.


RE: Victor Ortiz - Maynard - 23-12-2011 10:53 PM

Gdyby mnie obcy facet chciał pocałować, zrobiłbym to, co FloydSmile

Tak już na poważnie - wszystko zweryfikuje najbliższa walka z będącym na podobnym poziomie Andre Berto. Wszyscy oczekują kolejnej brutalnej wojny i myślę, że tak właśnie będzie.


RE: Victor Ortiz - sowka - 23-12-2011 11:02 PM

Widowiskową walkę dali (Berto i Ortiz), lecz w ringu nie ma czasu na grzeczne przepraszania, zwłaszcza jak się walczy z Floydem Mayweatherem Jr.


RE: Victor Ortiz - RedDevil - 24-12-2011 12:34 AM

''Pięściarz fascynujący'' - doskonały komentarz dotyczący Ortiza. Bardzo niedoceniany pięściarz, który nie ma zbyt wiele szczęście w boksie zawodowym jak na razie :>


RE: Victor Ortiz - willow(konserwatysta) - 24-12-2011 01:24 AM

No nie ma szczęścia to prawda, a zasługuje na nie jak mało kto. Nie chodzi nawet o jego tragiczne dzieciństwo, ale fakt talentu, ciężkiej pracy, bezkompromisowości, a to jak się zachował po walce z FM, gdy ten potraktował go bardzo nie fair, pokazuje jak jest wielką osobą, nie ma w sobie żadnych zlych emocji. Zauważylem że nawet jego przypychanki slowne przed walką z FM nie byly podszyte złą wolą, że chce dogryżć itp. Wyglądal bardzo naturalnie, bez żadnej spinki.


RE: Victor Ortiz - sowka - 24-12-2011 02:54 PM

Jego biografia jest fascynująca również jak i Lamonta Petersona. Pokazuje, że "bez pracy nie ma kołaczy".


RE: Victor Ortiz - AdamekFightPL - 24-12-2011 03:09 PM

Zakończenie walki Mayweather vs Ortiz było dość kontrowersyjne, ale z punku widzenia sędziego prawidłowe. Tak czy inaczej Floyd wygrywał tę walkę na pkt a faul głową Ortiza był równie chamski co ciosy Floyda. Ortiz to dobry zawodnik, ale wciąż brakuje mu doświadczenia w porównaniu z takimi bokserami jak Floyd. Jeżeli chodzi o rewanż z Berto to nie jestem w stanie powiedzieć kto wygra. Sercem za Ortizem, ale Berto to też kawał twardziela.


RE: Victor Ortiz - Money - 24-12-2011 08:32 PM

Ortiz sam przyznał, że chciał złamać Mayweatherowi nos. Nie ukrywam, że lubię Floyda, ale gdyby to był ktokolwiek inny to postąpił bym tak samo, bo co innego faule i nieczyste zagrywki, a co innego zamierzona chęć dokonania uszczerbku na zdrowiu innego sportowca


RE: Victor Ortiz - sowka - 25-12-2011 02:07 PM

Po prostu Ortiz nie zachował się jak sportowiec i nie dziwię się Floydowi, że postąpił tak. Najlepszym rozwiązaniem byłby rewanż. Nie uważam, że teraz, że za miesiąc, lecz kiedykolwiek.